18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień świętego patryka

CrazyEdek • 2022-03-23, 07:40
Dostał po chrześcijańsku.


BellaGrubaDupa

2022-03-23, 07:53
Zawsze się zastanawiam po co tzipeusze skaczą jak po chwili i tak lądują nieprzytomni na podłodze.

Landing landing

John-Flopp

2022-03-23, 08:40
BellaGrubaDupa napisał/a:

Zawsze się zastanawiam po co tzipeusze skaczą jak po chwili i tak lądują nieprzytomni na podłodze.
Landing landing



Wydaje mi się że to jak z beciarzami.. Każdy jest świadom tego stereotypu tępego sebixsa w dresiku za kierownicą betki a i tak widzi się dosłownie maaasy takich debili i wydaje mi się że oni po prostu nie zdają sobie sprawy z tego co sobą reprezentują, tu wydaje mi się że jest podobnie no bo jak nigdy po ryju nie dostałeś to skąd masz wiedzieć że jesteś p*zdą? Do pierwszego sprowadzenia na parter każdy jest kozakiem i nie mówimy tu o sytuacji gdzie przeszczep 20kg skacze do typa 200kg tylko o walce z w miarę równym przeciwnikiem.. Logicznie myśląc ma takie same szanse jak ty.

zwierzak30

2022-03-23, 09:41
UP-y.
W tej sytuacji pierwsze skrzypce zagrała gorzała. :)
Następnie "urażona duma"wraz z gorzałką,kliknęły klepkę - Nieśmiertelność.Przy okazji wyłączając "łokciem"logikę i zdrowy rozsądek. :)

Hajzenberg

2022-03-23, 10:27
Szykuje się długi pobyt w szpitalu później robienie kupy do nocnika, a później nauka alfabetu

ritu4l

2022-03-23, 11:08
Hajzenberg napisał/a:

Szykuje się długi pobyt w szpitalu później robienie kupy do nocnika, a później nauka alfabetu



Albo trup na miejscu ;-)

PanKukuruźnik82

2022-03-23, 11:44
Według mnie, filmik się urywa, bo brodacz rozj***ł kapelusznika. Film jest nienaturalnie ucięty, widać to i słychać. Wielka szkoda, bo jestem pewien ze kapelusznik znalazł sie na glebie w pare sekund po swojej ofierze...


Nikt_nie

2022-03-23, 15:12
Karmazon napisał/a:

Albo trup na miejscu



Brzmiało jak śmierć

mazga50

2022-03-23, 15:19
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Według mnie, filmik się urywa, bo brodacz rozj***ł kapelusznika. Film jest nienaturalnie ucięty, widać to i słychać. Wielka szkoda, bo jestem pewien ze kapelusznik znalazł sie na glebie w pare sekund po swojej ofierze...



Niekoniecznie. Autor mógł się rzucić na pomoc napinaczowi.

toastt

2022-03-23, 23:11
Wygląda na to, że gościowi w zielonym szykują się wydatki na pampersy i specjalistę od wycierania tyłka. W sumie kolor zielony pasuje do warzywa, jakim najprawdopodobniej gość został po zdarzeniu.