18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

raper900

2011-03-08, 09:30
@mikezee masz piwo za PS'a

kacpern

2011-03-08, 09:43
bo liczy się pie**olnięcie!

Masterof

2011-03-08, 09:50
@mikezee

Tyś jest za prawdę prawdziwym sadystą z true, huge penisem! Czcimy słowa jego!

P.S, w meme można zrobić prawdziwego polaka z podpisem : Bądź kulturalny i inteligentny, każ wypie**alać innym z serwisu.

Krwawy

2011-03-08, 11:40
k***A.... Moja lampa a masz ty suko...

xavi85

2011-03-08, 11:49
r*chanie juz gotowiutkie a ten sp***ala co za pedał

Basika063

2011-03-08, 12:07
jastszomp napisał/a:

mnie by nie musiała dwa razy prosić żebym dał jej do buzi



Ty powinieneś pracować w prosektorium. Tam Ci żadna nie będzie stawiać oporu i będzie jej zupełnie obojętne, w co zapakujesz i ile razy. :facepalm:

Aga

2011-03-08, 12:11
mikezee napisał/a:

Ciekawe ilu z was zakochanych pantoflow by tak powiedzialo do swojej dziewczyny, pewnie zaden i na dodatek sami zapie**alacie z garami zeby waszej ukochanej sie skora na rekach nie wysuszyla, a to ze jestes pie**olona ciota

@mikezee
no ale z garami mnie rozśmieszyło :) ale to te szmatą to naprawdę chamskie... @Tołdi Twój nick mówi sam za siebie.
harriseq napisał/a:

Ja mam zmywarkę ; D fuck yeah!

no ja także mam zmywarkę i mnóstwo innej pomocnej technologii :) najbardziej kocham robota kuchennego, koniec z krojeniem ręcznie :)
Masterof napisał/a:

Tyś jest za prawdę prawdziwym sadystą z true, huge penisem! Czcimy słowa jego!

:brawo:

PS.: Te emotikonki to tak tylko dzisiaj i tylko tak z nadmiaru szczęścia, to się więcej nie powtórzy ;p

MeeHow86

2011-03-08, 12:34
To tak z okazji 8go marca :loldev:


dQrw10nYk0k5

2011-03-08, 12:53
Wszystkiego Najlepszego kobitki! Tak normalnie :*

Największych ku*asów. Najdłuższych stosunków. Najprzyjemniejszych orgazmów, itd.

~tip.top

2011-03-08, 13:02
dQrw10nYk0k5 napisał/a:

Największych ku*asów. Najdłuższych stosunków. Najprzyjemniejszych orgazmów, itd.


a od siebie dodam... nieskończonej ilości gąbek i płynu do zmywania :amused:

brylant1412

2011-03-08, 13:27
k***a spermą rzygała a potem buzi chce-

dii

2011-03-08, 13:39
mikezee a ja ci powiem, ze tylko glupek walczy z grawitacja :-)

karpinski

2011-03-08, 14:36
Nic dodać nic ująć...


glinglqnglowy glunglak

2011-03-08, 15:40
@ mikezee

Spodobał mi się Twój post. Postanowiłem więc przeinaczyć go twórczo. A więc:

Ciekawe ilu z Was, zakochanych pantoflów, powiedziało by tak do swojej kobiety., Śmiem twierdzić, że żaden. Pewnie na dodatek sami szorujecie owe przypalone patelnie, aby Waszej ukochanej nie wyschła skóra na dłoniach. A fakt, iż jesteś niezdolny do nawiązania kontaktów z płcią przeciwną i nie potrafisz zainteresować jej swoją osobą, nie znaczy, że jest ona gorsza. Może to właśnie Ty ty masz małego penisa i wolisz pocieszać się, psiocząc na inne kobiety, mówiąc na nie min. "dz**ka". Nie jestem zadowolony z faktu takiego traktowania dziewczyn... Żarty żartami, no, ale bez przesady! Niejednokrotnie sam, w żartach, mówię do swojej ukochanej: "do garów", jednak nie posiada to nacechowania negatywnego, mówię w żarcie. Kobietę ma się po to, aby ją kochać, tulić i szanować, nigdy wykorzystywać. Z resztą, naczynia można myć w tandemie, każdy prawdziwy mężczyzna wie o czym mówię i przyzna mi rację.

A więc, drodzy Panowie, szanujcie swoje kobiety i nie zapominajcie, że to właśnie kobieta Was urodziła.

PS. Jeżeli nie potrafisz być kulturalny, to skasuj lub poproś o skasowanie swojego konta. Sadistic pierwotnie miał zrzeszać ludzi inteligentnych, o trochę odmiennym poczuciu humoru. Do inteligencji zalicza się min. KULTURA, a do niej z kolei ekwipotencjalne (co?) traktowanie płci pięknej. Specyficzne poczucie humoru, to nie żarty, typu: "jesteś kadłubkiem, poskacz na skakance", to w pewnym sensie ignorancja i pożywka dla nawet nie szarych, a czarnych mas.

Apeluję toteż, sadyści, walczmy z plagą dzieci neo i ekwipotencjalnego (co???) debilizmu.

Peace.