18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dennissliwa

2020-03-08, 17:22
To jest szczęśliwa Karyna która już za miesiąc dostani 500 PLUS :D

Tryper

2020-03-08, 20:27
Do gumjob ideał.

mianas

2020-03-08, 21:01
dennissliwa napisał/a:

To jest szczęśliwa Karyna która już za miesiąc dostani 500 PLUS



no i co w związku... skberet

darex99

2020-03-08, 21:04
Dzień Kobiet, Walentynki i inne pseudo - marketingowe wynalazki :) No ale kto co lubi. U Nas w firmie na 20 osób pracuje jedna Baba, generalnie jest spoko i z mega dystansem, więc dostanie jutro goździka oraz pończochy ;p Ale jak widzę te rozczeniowe tępe idiotki, co to kultywują Dzień Kobiet jak świętość to mam dosyć...dej jej najlepiej nowego IPhona i zaproś na kolację za 500 zł bo przecież "Dzień Kobietów" jest!



walmac

2020-03-08, 21:30
Prosze nie kopiowac szajsu z innych stron internetowych.

inż_Karwowski

2020-03-08, 21:34
Ja dziś nic swojej nie dałem. Nie odzywa się do mnie od tygodnia i głupia myśli że to dla mnie kara :mrgreen:

zdrowoyebne

2020-03-08, 21:45
powaznie k***a? ja pie**ole czas chyba nie wiem... zrobcie osobny dzial na takie kfejki zj***ne bo porządny sadol ma juz dosc

Human

2020-03-09, 02:15
inż_Karwowski napisał/a:

Ja dziś nic swojej nie dałem. Nie odzywa się do mnie od tygodnia i głupia myśli że to dla mnie kara



Jesteś taki męski...

Angevil

2020-03-09, 07:04
Gdzie są róże po 4zł bo chętnie kupię. 8-9zł to minimum w kwiaciarni... Pojebao :lol:

hubecik

2020-03-09, 07:56
inż_Karwowski napisał/a:

Ja dziś nic swojej nie dałem. Nie odzywa się do mnie od tygodnia i głupia myśli że to dla mnie kara





Human napisał/a:

Jesteś taki męski...



To jak ty coś zj***les to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie sp***ol tego. Chyba że to kolejna świnia to po ch*j z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pie**oli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z ku*asem na wierzchu pozdro byku

inż_Karwowski

2020-03-09, 08:25
hubecik napisał/a:

To jak ty coś zj***les to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie sp***ol tego. Chyba że to kolejna świnia to po ch*j z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pie**oli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z ku*asem na wierzchu pozdro byku



Ja nic nie zj***łem.
ale masz racje - pękło, ale u mnie

Diggerx

2020-03-09, 14:48
hubecik napisał/a:

To jak ty coś zj***les to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie sp***ol tego. Chyba że to kolejna świnia to po ch*j z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pie**oli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z ku*asem na wierzchu pozdro byku



ale z ciebie p*zda i pantofel

inż_Karwowski

2020-03-09, 18:46
hubecik napisał/a:

To jak ty coś zj***les to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie sp***ol tego. Chyba że to kolejna świnia to po ch*j z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pie**oli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z ku*asem na wierzchu pozdro byku



Edit:
Jak się na 1 dzień wyprowadziłem i powiedziałem, że mam to w dupie to przybiegła z płaczem, że już tak nie bedzie robić.
Mnie to de facto odpowiadało - cisza, spokój, brak zmartwień.