18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień kiedy cienie były inne...

Halman • 2019-12-26, 11:45

zjawisko optyczno-astronomiczne

uzumw

2019-12-26, 12:02
Zaraz znajdą się biali rycerze sadistica z tekstami "wypie**alać z tym autem", a mi się podoba ;)

Zaraz znajdą się biali rycerze sadistica z tekstami "wypie**alać z tym syfem", a mi się podoba ;)

Ho...........er

2019-12-26, 12:04
Musisz włączyć antyaliasing z trzy-liniowego na 16X

Halman

2019-12-26, 12:05
uzumw napisał/a:

Zaraz znajdą się biali rycerze sadistica


na nich uspakajając działa tylko czarna, murzyńska, półmetrowa pała...

goliat1982

2019-12-26, 12:17
Znajdzie sie jakiś expert co mi to zjawisko wytłumaczy?
:roll:

SPIERDOLIX

2019-12-26, 13:28
goliat1982 napisał/a:

Znajdzie sie jakiś expert co mi to zjawisko wytłumaczy?



To tak zwany anus boga

miskolabor

2019-12-26, 13:34
@UP
Światło przenika ziemską atmosferę, chmury które to zawierają miliardy kropelek wody , które działają jak miliardy malutkich soczewek, światło dalej mknie ku ziemi i przemyka miedzy koronami drzew, ponieważ światło zostało wcześniej "podzielone" przez kropelki co oznacza że ku ziemi teraz świeci miliard słoneczek które przenikają przez cienkie szczelinki koron drzew zachodzi interferencja i na ziemi widzisz malutkie zaćmienia słońca.

goliat1982

2019-12-26, 13:47
sp***OLIX napisał/a:

To tak zwany anus boga



Widze że dużo rozmyślasz o anusach



:-/

KrólikBugs

2019-12-26, 16:15
goliat1982 napisał/a:

Znajdzie sie jakiś expert co mi to zjawisko wytłumaczy?




4:00

Foto123

2019-12-26, 19:55
miskolabor napisał/a:

@UP
Światło przenika ziemską atmosferę, chmury które to zawierają miliardy kropelek wody , które działają jak miliardy malutkich soczewek, światło dalej mknie ku ziemi i przemyka miedzy koronami drzew, ponieważ światło zostało wcześniej "podzielone" przez kropelki co oznacza że ku ziemi teraz świeci miliard słoneczek które przenikają przez cienkie szczelinki koron drzew zachodzi interferencja i na ziemi widzisz malutkie zaćmienia słońca.



Ale pie**olenie :D
Chmury nie mają nic do tego. Małe prześwity między gałęźmi działają jak camera obscura i tyle. Żadna interferencja, żadne mikro soczewki z kropelek wody w chmurach. To samo uzyskasz robiąc małą dziurę w jakiejś płycie/kartce/kartonie, na cieniu takiej kartki na ziemi zobaczysz projekcję obrazu Słońca.

pazuzu

2019-12-26, 20:56
Dziś /wczoraj było częściowe zaćmienie słońca i tyle

miskolabor

2019-12-26, 22:19
@foto 123123123
Żadne, żadne, żadne
ale k***a zjawiska dalej nie nazwałeś tylko wyjazd z dziurkami robisz. Poczytaj nieuku o właściwościach fal elektromagnetycznych i jakim prawom fizycznym te fale ulegają. Jak już doczytasz to pochwal się wnioskami jakie wyciągnąłeś.

Andrzejas

2019-12-27, 01:55
miskolabor napisał/a:

@foto 123123123
Żadne, żadne, żadne
ale k***a zjawiska dalej nie nazwałeś tylko wyjazd z dziurkami robisz. Poczytaj nieuku o właściwościach fal elektromagnetycznych i jakim prawom fizycznym te fale ulegają. Jak już doczytasz to pochwal się wnioskami jakie wyciągnąłeś.



No właśnie Ci napisał, tłuku, żebyś już nic nie czytał więcej, tylko z dziurkę zrobił w kartonie i wyszedł z tym na słońce. Zrób tak, przemyśl to i sam się pochwal, co żeś odkrył. :kawa:

miskolabor

2019-12-28, 10:19
@up
No właśnie nie napisał nic " potłuku" bo dalej piszecie zrób dziurkę i obserwuj. k***a Nazwij to zjawisko, bo wszystko w fizyce ma swoją nazwę, co zaszło. Wysiliłeś się nazywając mnie tłukiem nie wyjaśniając zjawiska (fale elektromagnetyczne ulegają prawom fizycznym.... jakim i jakie zaszło w tym przypadku--jedno już wiemy światło przeszło przez szczeliny koron drzew i zaszło zjawisko - tu powinna być twoja odpowiedź tłuku)....brawo.