18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień jak co dzień w tym metrze.

KlinikaAborcyjna • 2018-10-08, 19:43
Agresywna czarna parka bije dwoje ludzi, zdumiewające jest to że nikt z białych angoli nie zareagował, no nic multikulturowość rządzi się własnymi prawami.Akcja od początku do końca.

poligon6

2018-10-09, 09:50
Spoko TFU-sk chciał nam podobne atrakcje zafundowac, ale Soros za mało srebników sypnał na urobienie lemingów.

pi...........ta

2018-10-09, 11:41
Też bym nie interweniował. Szkoda ryzykować zarażenie hivem od takiej małpy. Z drugiej strony paradoksalnie im szybciej będzie gorzej, tym lepiej. Może się obudzą ludzie jeszcze.

AN...........or

2018-10-09, 16:12
lubie patrzeć jak czarni biją białych, sprawia mi to przyjemność :)

Swinkiers

2018-10-09, 17:29
Mam ogromną prośbę do Was sadole, zagłosujcie w najbliższych wyborach samorządowych a następnie parlamentarnych na właściwe opcje abyśmy nie byli świadkami takich scen w Polsce. Nie ma co ukrywać, że w naszym kraju na ulicach robi się coraz bardziej "międzynarodowo", PiS zamierza sprowadzić dodatkowo pracowników z Bangladeszu czy Pakistanu, a wszyscy wiemy jak bardzo na bakier z rozumem i kulturą są te nacje. Jestem za zdroworozsądkową migracją zarobkową, nie da się tego uniknąć w dzisiejszych czasach. Można natomiast powstrzymać napływ dużych ilości ludności, aby w przyszłości nie utworzyły się getta jak na zachodzie. Ceńmy nasze bezpieczeństwo tutaj, zmagamy się z wieloma wewnętrznymi problemami. Uważam, że nie potrzebujemy dodatkowych "atrakcji".

dziobak90

2018-10-09, 18:57
Akcja u brytoli, ch*jów mi nie żal.

wpr

2018-10-09, 19:44
Co to za pie**olamento w komentarzach? Obmierzłą asfaltową lochę spalić, negra z mopem na głowie i dupą na wierzchu utopić. A pobitą białą laskę - tradycyjnie - wydupczyć.

Qfelek

2018-10-11, 03:33
Zgniótłbym jaja czarnej małpie żeby nie mogła się rozmnażać.