18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień jak co dzień

~Velture • 2017-09-06, 09:35
Człowiek sobie spokojnie tankuje auto.

(śmiało od 0:40 bo wcześniej nic się nie dzieje)

htp

2017-09-06, 11:22
Skopiować film umiesz, a obciąć 40 sek. to już za trudne?

BiszkoptWE

2017-09-06, 11:24
Takie pytanie mam, dlaczego nie włączysz zarabiania na yt? To by coś złego było? :)

~Velture

2017-09-06, 12:43
htp napisał/a:

Skopiować film umiesz, a obciąć 40 sek. to już za trudne?


Napisać post umiesz ale kliknąć w 0:40 to za duży wysiłek?

BiszkoptWE napisał/a:

Takie pytanie mam, dlaczego nie włączysz zarabiania na yt? To by coś złego było? :)


Jestem poj***ny ale nie jestem masochistą :D By mnie tu zjedli na 2 gryzy jakbym zarabiał jeszcze na tym.
Widzę coś co mnie rozbawiło albo zainteresowało to wrzucam aby się podzielić i tyle.

Ko...........ro

2017-09-06, 13:47
uciekać śledzie ałdi eł 8 jedzie

Pan_Diabeł

2017-09-06, 15:21
Velture, ja bym to pie**olił i zarabiał.

Hose88

2017-09-06, 17:06
Velture i ja też wtrącę swoje "3 grosze". Uważam, że po części tworzysz ten portal, napędzasz go "wrzutami", bo dla nich przecież się tu spotykamy. A co za tym idzie, Ty poświęcasz swój czas, masz lepsze/gorsze tematy, ale robisz to dalej, pchasz Sadistic do przodu, więc zacznij na tym zarabiać hajsy i skończ pie**olić ;) Hejterzy będą zawsze, na każdego, ale srać na nich. Nie zawsze się zgadzam ze wszystkim co piszesz w komentarzach, ale szanuję Twój wysiłek włożony w pracę tu.

elfis

2017-09-06, 19:44
Velture
up
up
mają rację, a posty debili, olewaj ciepłym moczem

~Velture

2017-09-06, 20:20
elfis napisał/a:

Velture
up
up
mają rację, a posty debili, olewaj ciepłym moczem


Najlepsze jest to, że jedno konto mam zablokowane bo jakies pedały na mnie podj***ły do YT, że widać cycki na filmikach i dostałem 2tyg bana na wgrywanie filmików... no ale mam kilka kont więc teraz z 2giego wrzucam od paru dni ale i to konto ktoś podpie**olił za bójke murzynów i filmik dostał ograniczenie wiekowe.
Filmy wrzucam tylko na sadola więc jasno i wyraźnie widać, że mamy rudego na sali :amused:
Niech sobie zgłaszają pedały. Jak mi zablokują na 2tyg to konto to mam jeszcze 3 inne.
(Bo lubię trollować na yt lewacką propagandę i napie**alać z paru kont komentarze :amused: )

Essent

2017-09-06, 22:02
Velture napisał/a:


Najlepsze jest to, że jedno konto mam zablokowane bo jakies pedały na mnie podj***ły do YT, że widać cycki na filmikach i dostałem 2tyg bana na wgrywanie filmików... no ale mam kilka kont więc teraz z 2giego wrzucam od paru dni ale i to konto ktoś podpie**olił za bójke murzynów i filmik dostał ograniczenie wiekowe.
Filmy wrzucam tylko na sadola więc jasno i wyraźnie widać, że mamy rudego na sali :amused:
Niech sobie zgłaszają pedały. Jak mi zablokują na 2tyg to konto to mam jeszcze 3 inne.
(Bo lubię trollować na yt lewacką propagandę i napie**alać z paru kont komentarze :amused: )



Czyli zarabiasz z wyświetleń ty lewacki velturku :krejzi:

~Velture

2017-09-07, 07:31
orisuniek napisał/a:



Czyli zarabiasz z wyświetleń ty lewacki velturku :krejzi:



elfis

2017-09-07, 07:56
orisuniek napisał/a:



Czyli zarabiasz z wyświetleń ty lewacki velturku :krejzi:



zarabia, nie zarabia, skąd bierze materiał,
h*j mnie to obchodzi, co najwyrzaj czuję zawiść,
ale jak piszesz ,,lewacki,, to chyba bozia ci rozum odjęła
a mi to przypomina trollowanie