18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dzielna policja rozbiła grupę przestępczą

BongMan • 2015-02-26, 00:18
No, można w końcu odetchnąć z ulgą i bezpiecznie chodzić po ulicach.

Cytat:

Policjanci z Sulechowa zatrzymali czteroosobową rodzinę podejrzaną o uprawę konopi. Do aresztu trafili: 43-letnia kobieta, 48-letni mężczyzna oraz ich dwóch synów w wieku 21 i 15 lat. Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu krzak konopi ukryty w specjalnie do tego celu zmodyfikowanej szafie w sypialni. Znajdowała się tam specjalna folia oraz lampa nagrzewająca i stymulująca wzrost. Policjanci znaleźli także ponad 60 gram suszu marihuany. 15-latek trafił do policyjnej izby dziecka, natomiast jego rodzice i starszy brat zostali zatrzymali w policyjnej izbie zatrzymań zielonogórskiej komendy. Za uprawę konopi zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


http://m.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150225/POWIAT23/150229698
Cała rodzina za kraty z powodu jednego krzaczka :facepalm: k***a...

doskok

2015-02-26, 00:20
Tępić ćpunów, maści wszelakiej!

qrvishon

2015-02-26, 00:23
czuję się teraz taki bezpieczny, tak bardzo niebezpieczni bandyci powinni nigdy nie wychodzić z więzienia

voidinfinity

2015-02-26, 00:24
doskok napisał/a:

Tępić ćpunów, maści wszelakiej!



Był tu ostatnio taki jeden, co z kamerką chodził i nagrywał jak ćpają alkohol - to było źle :krejzi:

polactwu nigdy nie dogodzisz... :roll:

~Beny

2015-02-26, 00:28
Witamy w Polsce :ciasteczkowy2:

pinkie222

2015-02-26, 00:39
To nie wina policji tylko prawa. Policja nie tworzy prawa, egzekwuje to. Niektórym nadal ciężko to pojąć, zwłaszcza wszystkim ulicznym prawnikom.

voidinfinity

2015-02-26, 00:48
pinkie222 napisał/a:

To nie wina policji tylko prawa. Policja nie tworzy prawa, egzekwuje to. Niektórym nadal ciężko to pojąć, zwłaszcza wszystkim ulicznym prawnikom.



Do nich akurat jeszcze nikt się nie doj***ł - i słusznie - bo nie ich wina.

Cebula musi ruszyć mózgownicą, ale myślę że patrząc po trendzie w USA - prohibicja nie potrwa już długo.

Lepiej mieć hajsy - niż wydawać hajsy (na wojnę, której się nie da wygrać).

pinkie222

2015-02-26, 00:59
Ale skończmy z tą cebulą. Cebula jest czymś wspaniałym. Pyszne, zdrowe jak ch*j, kilka rodzajów, dobre jako dodatek niemal do wszystkiego. Cebula jest cudowną rzeczą i wkurza mnie to deprecjonowanie jej poprzez użycie jako symbolu czegoś wieśniackiego. Bo co, bo cebula to nie kalmary? Pieprzyć kalmary, cebula rządzi.

voidinfinity

2015-02-26, 01:29
pinkie222 napisał/a:

Ale skończmy z tą cebulą. Cebula jest czymś wspaniałym. Pyszne, zdrowe jak ch*j, kilka rodzajów, dobre jako dodatek niemal do wszystkiego. Cebula jest cudowną rzeczą i wkurza mnie to deprecjonowanie jej poprzez użycie jako symbolu czegoś wieśniackiego. Bo co, bo cebula to nie kalmary? Pieprzyć kalmary, cebula rządzi.



Chyba chodzi o to, że od cebuli się płacze - tak jak się płaczę widząc niektóre debilizmy ;-) Nie wiem zgaduje.

BTW. W tym kraju zdecydowana większość ma wiejskie korzenie, jeżeli nie w drugim to trzecim pokoleniu wstecz ;-)

Ra...........py

2015-02-26, 01:50
A jak ktoś chce se palić to k***a niech se pali, a swoją drogą ciekawe skąd wiedzieli że tam w szafie mają marychę, ktoś musiał podkablować :D

voidinfinity

2015-02-26, 02:10
mmaakkss napisał/a:

A jak ktoś chce se palić to k***a niech se pali, a swoją drogą ciekawe skąd wiedzieli że tam w szafie mają marychę, ktoś musiał podkablować :D



Możliwe, ale są też inne metody - jak szukanie po temperaturze albo zużyciu prądu ;-)

Meni

2015-02-26, 03:10
jestę specjalistą. Do ukrycia ciepła używa się tzw, Diamond Foil (w artykule jest napisane że używali specjalnej foli), a co do zużycia prądu to przy jednym krzaku jest to niemożliwe do wykrycia. Ja używając lampy 600W do 5 krzaków i miałem rachunki większe o 150zł miesięcznie. na 90% któryś z synków się pochwalił i jakiś prawilny znajomy ich podpie**olił.
A co do palenia to jest to indywidualna kwestia każdej osoby i o ile nie powinno być dostępu dla nieletnich (co obecnie ma miejsce dzięki temu że trawa jest nielegalna) to dorosła osoba powinna mieć prawo wyboru.
Alkohol, kawa, papierosy to są największe narkotyki, które powodują śmierć setek tysięcy ludzi rocznie ale większość dalej jest zbyt głupia żeby to zrozumieć.

KurtSmolorz

2015-02-26, 03:14
Ja bym na gówniarza zrzucił winę :D

nopel

2015-02-26, 08:15
Ej eksperty, ile da sie zarobić na handlu marihueanen?
W sumie ciekawiło mnie to od zawsze, ile ludzie którzy to hodują zarabiają