18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziękujemy Ci Polsko

ma...........00 • 2012-05-30, 21:29
Taki banner wisi na jednym z salonów Fiata :ok***a:



petru23

2012-05-30, 21:31
pogratulować nie tyle odwagi co zdrowej reakcji ;)

Turas

2012-05-30, 21:31
Tyle programów graficznych ty tam masz a nie potrafisz wyciąć tego co jest ważne na screenie : \

~Velture

2012-05-30, 21:44
Jebie mi fejkiem ale jeśli nie fejk to gratuluje debilowi co źle to zlecił albo idiocie w firmie drukującej baner.

Chodzi mi oczywiście o literówke w przekleństwie.

_R...........s_

2012-05-30, 21:54
@up
To yest warszwa. Ony mayą taki akcent.

minetek

2012-05-30, 22:18
a tekst tymochowicza???
Podatek należny - kwota podatku VAT określona na fakturze wystawionej przez podatnika. Jest to podatek obliczany od wartości sprzedanych towarów i usług, który należy odprowadzić do urzędu skarbowego. Podatnik ma jednak prawo pomniejszyć to zobowiązanie o podatek naliczony.

p.kot

2012-05-30, 22:29
@Velture

Literówka jest specjalnie żeby nie musiał tego zdjąć bo teraz jest zgodnie z prawem ;) Nie ma wulgaryzmu nie?

chmyk

2012-05-30, 22:40
Jakby napisali poprawnie wypie**olił to by wygwiazdkowało jak na sadolu

Ranger

2012-05-30, 22:50
Zastanawia mnie tylko jakie prawo do głoszenia takich żalów ma wielki koncern, który każdego miesiąca ''wypie**ala'' zwykłych ludzi i inne firmy na 10 razy tyle.
Rozumiem jak strajkują zwyczajni ludzie, którzy nie mają co do garnka włożyć i zapłacić za edukację swoich dzieci, ale kiedy takie zj***ne teksty wychodzą z ''ust'' wielkich koncernów, których marketing opiera się na oszukiwaniu ludzi to pozostaje mi to uczcić soczystym facepalmem.

Ta obłuda, który towarzyszy nam teraz na każdym kroku zaczyna mnie porządnie wk***iać...

just_five

2012-05-30, 22:50
I bardzo dobrze, a co miał siedzieć w kącie i cicho zaszlochać?

MortiCRX

2012-05-30, 22:54
@Ranger - czy ty myślisz, że dealer Fiata i koncern Fiat to jedno i to samo? serio? Jak otworzysz sklepik komputerowy i zaczniesz sprzedawać Windows to będziesz Microsoftem???

feluke

2012-05-30, 22:56
Zaraz ktos wyskoczy z przykladem "biednego" piekarza ktorego US scignal za oddawanie chleba biednym podczas gdy naprawde zostal pocisniety za robienie 2 bochenkow chleba z tony maki.

Magik2501

2012-05-30, 23:00
Ej ej! Czemu od razu obrażać kraj cały? Urzędy, prawa podatkowe - jak najbardziej! Jestem patriotą i wiem, że jest różnica miedzy krajem a państwem. Swój kraj kocham podczas gdy swojego tego państwa nienawidzę.

Ranger

2012-05-30, 23:04
Cytat:

czy ty myślisz, że dealer Fiata i koncern Fiat to jedno i to samo? serio? Jak otworzysz sklepik komputerowy i zaczniesz sprzedawać Windows to będziesz Microsoftem???



pie**olenie. To nie ma znaczenia, liczy się fakt, że facet na współpracy z tym koncernem trzepie kupę kasy. I tak te 15 osób nadal mogłoby pracować tylko, że facet wtedy zarobiłby te 15 tysięcy mniej, a za 35 tysięcy to jak on wyżywi rodzinę ? Przecież to skandal, żeby ich kapitał liczący sobie 20 milionów urząd skarbowy uszczuplał o 2, skandal w biały dzień! Za komuny było lepiej :lol: