18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzięki takim ludziom Donbasu nie da się zwyciężyć

maxiq • 2015-06-17, 18:29
film przedstawia rozmowę z żołnierzem Donbasu
.

.
nie jestem ruskim trolem

Ri...........to

2015-06-17, 18:37
ruska propaganda...a ten kto to wrzucił to ruski troll... ;)

leonidas121

2015-06-17, 19:02
Pracuje z Ukraińcami... blisko 70% zakładu to oni. Takie filmy to czysta propaganda. Każdego dnia do mojej firmy zatrudnia się 3-5 z nich i zwalnia Polaków. Nigdy nikt mi nie wmówi, że Ukrainiec to nasz sprzymierzeniec itd. Oni w dupie maja tą wojnę niczym się nie przejmują. Najgorsze jest to, że jako Polak muszę uważać na każde słowo, które wypowiadam w ich obecności bo te ścierwa gotowe są stadem rzucić się na człowieka. Nie, nie jestem za Rosjanami tak samo jak nigdy nie będę za Niemcem. Nie po to mój pradziadek tłukł ich, żebym teraz bratał się z tym czymś...
Obawiam się tylko tego, że nasz kraj zaleje niepohamowana fala uchodźców. I jak tu żyć, gdzie w imię zasady: "na twoje miejsce przyjdzie Ukrainiec", nie można nawet zgłosić sprzeciwu.

nelbox

2015-06-17, 19:16
@up
po prostu jesteś j***nym nieudacznikiem. gdyby nie cudzoziemcy, to byś obwiniał gejów za to że jesteś gównem. gdyby nie było gejów, to obwiniałbyś Żydów itd.

leonidas121

2015-06-17, 19:39
nelbox napisał/a:

@up
po prostu jesteś j***nym nieudacznikiem. gdyby nie cudzoziemcy, to byś obwiniał gejów za to że jesteś gównem. gdyby nie było gejów, to obwiniałbyś Żydów itd.



I co to niby ma być? Twoja wypowiedź nie ma w ogóle sensu. Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie ja zatrudniam tą bandę. Wypowiedziałem tylko swoje zdanie i dalej będę je utrzymywał ta swołocz nie powinna mieć prawa wstępu do Polski, to podgatunek i tyle w temacie. Jak tak bardzo ich kochasz to żyj wśród nich.

A co do tego gówna nie mierz wszystkich swoją miarką bo ja już swoje osiągnąłem i stać mnie na godne życie nie za j***ną najniższa krajową. Polska "wolny kraj" każdy może wypowiedzieć swoje zdanie nawet taki idiota jak ty.

Cyrk

2015-06-17, 19:41
leonidas121 napisał/a:

Pracuje z Ukraińcami... blisko 70% zakładu to oni. Takie filmy to czysta propaganda. Każdego dnia do mojej firmy zatrudnia się 3-5 z nich i zwalnia Polaków. Nigdy nikt mi nie wmówi, że Ukrainiec to nasz sprzymierzeniec itd. Oni w dupie maja tą wojnę niczym się nie przejmują. Najgorsze jest to, że jako Polak muszę uważać na każde słowo, które wypowiadam w ich obecności bo te ścierwa gotowe są stadem rzucić się na człowieka. Nie, nie jestem za Rosjanami tak samo jak nigdy nie będę za Niemcem. Nie po to mój pradziadek tłukł ich, żebym teraz bratał się z tym czymś...
Obawiam się tylko tego, że nasz kraj zaleje niepohamowana fala uchodźców. I jak tu żyć, gdzie w imię zasady: "na twoje miejsce przyjdzie Ukrainiec", nie można nawet zgłosić sprzeciwu.

Ty ale czaisz, że film nie jest o tych z zachodu co banderowców do władzy wynieśli, a potem sp***olili z kraju, tylko o tych z Donbasu co faszyzmowi mówią nie(t)?

A "ruski troll" to słowo wytrych wykute przez V kolumnę kijowską i rozpowszechniane przez Ukraińskich studentów na polskich stypendiach. Nawet nie macie pojęcia ilu ich teraz k***a jest na uczelniach...

Ptoon

2015-06-17, 19:53
@up V kolumne to stanowią ci rusofile w Polsce, często z pzprowskim rodowodem, którzy nie potrafią sobie wyobrazić polskiej polityki suwerennej od wpływów Rosji albo wielcy narodowcy, którzy geopolitykę i politykę międzynarodową widzą w osiedlowo-ławkowych standardach, ja ci w mordę, ty mi w mordę, kodeks honorowy złodzieja i śmierć za klub. To są ci którzy bogu ducha winnych studentów z Ukrainy nazywają faszystami.

A ja ostatnio piłem z Ukraińcem, który mówił, że wstydzi się, że kolaborowali z Niemcami, wstydzi się, że zabijali Polaków i że najlepiej by było gdybyśmy już od dawna mieli Rzeczpospolitą Trojga Narodów. Nie pierwszy raz się spotkałem z taką opinią młodego Ukraińca i szczerze mówiąc z własnego doświadczenia nie mogę nic złego o nich powiedzieć. Młodzi Ukraińcy są bardzo podobni do nas, ci którzy tu przyjeżdżają zawsze dobrze wypowiadają się o naszym kraju, nie to co pijani angole czy niemcy z wielce światłych i tolerancyjnych państw, którzy przyjeżdżają tu na k***y i w najlepszym razie patrzą na nas z przymrużeniem oka, a czasami wprost nas nie szanują.
Niezrusyfikowanego Ukraińca z zachodniej Ukrainy mogę traktować jak Czecha, Słowaka, a nawet Węgra. Naprawdę ch*j w dupę sterowanej przez Hitlera i Stalina hołocie z lat 40', która mordowała Polaków, Rosjan i Żydów w imię wolnej Ukrainy. Możecie mi mówić, że jestem naiwny, ale uważam, że z narodem Ukraińskim łączy nas wspólnota dziejowa i najwyższy czas żeby wszyscy dookoła przestali nas rozgrywać, a zwłaszcza Rosja, której się wydaje, że może być dalej mocarstwem.
Potrzebujemy Ukraińców ze względów demograficznych (chyba że wolicie ciapactwo?) i ze względów geopolitycznych potrzebujemy niepodległej Ukrainy i ja wiem, że narodowcy woleli by nazłość mamie odmrozić sobie uszy, zamknąć granice i zdechnąć z głodu jako prawdziwi Polacy albo wyjechać na emigracje, ale ja za Piłsudskim powiem "Nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy."

crankshaft

2015-06-17, 20:01
Bardzo ciekawy wywód tylko że całkiem bez sensu. Ukraińców kochasz ch*j wie za co ale już "ciapactwem" się brzydzisz? Z tym, że my z ukropami mieliśmy wcale nie tak dawno przeboje. Wyzywasz od rusofil a sam jesteś rusofobem.

Weź jeszcze Litwinów i Białorusinów pod swoje skrzydła i już zapewnisz na wieki bezpieczeństwo tego kraju. Obwód kaliningradzki od razu zbombarduj i postaw zasieki.

leonidas121

2015-06-17, 20:03
Pierwsze nie spotkałem się z młodymi Ukraińcami, współpracuję chcąc nie chcąc z osobnikami w wieku 35-55 lat, wielu z nich już ma Polskie obywatelstwo. Ich sposób traktowania Polaków nie pozwala mi na pojednanie z nimi i nigdy nie pozwoli. Samo Państwo jakim jest Ukraina traktuje tylko i wyłącznie jako strefę buforową pomiędzy nami a Rosją. Potrzebna nam Ukraina mocna aby oprzeć się Ruskim ale słaba aby nigdy nam nie zagrozić.

Wcześniej nie miałem takiej opinii o tych ludziach (jak nie miałem dłuższego kontaktu z nimi) jednak zbyt długo pracuję aby ich nie poznać.

Fifka

2015-06-17, 20:03
Ale pie**olenie... 'nie mam gdzie sp***alać' i tym podobne teksty tego ruska wyczerpują temat. Zawsze jest gdzie sp***alać. Chwytające za serce teksty typu 'mam tu wszystko, dom rodzinę czy swoje pole' to nie argument.

crankshaft

2015-06-17, 20:37
Nie, no jasne. Ty byś zostawił dom, cały swój dorobek bo przecież można sp***alać na zmywak do UK. Tylko jak z takim obywatelstwem?
A w innym wątku będziesz bredził, że Polski bronić będziesz do końca swych dni? Czy też, że zaraz sp***alasz jak coś?

mygyry

2015-06-17, 20:46
Ja mając kontakt w ukraińcami odnosiłem wielokrotnie wrażenie, że mają poczucie, że "im się należy" niczym nie poparte poczucie wyższości czy coś, wiadomo każdy jest inny, ale ja też nie mam o nich dobrego zdania

jacobss76

2015-06-17, 21:01
Pracuję na co dzień z Ukraińcem w ekipie na rusztowaniach. Sam Pochodzi z Doniecka i służył 6 lat w Wojsku.
Obserwuję go od około miesiąca i widzę w jego oczach kurewski strach i troskę o swój Naród w tym o Rodzine.

Mówiąc szczerze nie jest w najlepszej sytuacji ponieważ w momencie gdyby przekroczył granicę na Ukrainę był by eksportowany prosto na wojnę, więc z Rodziną nie zobaczy się przez najbliższe kilka lat twierdząc po tym jak sytuacja Wojny się rozwija.




crankshaft

2015-06-17, 21:24
Co ty bredzisz? Ty wiesz ile tam jeszcze regularnej armii zostało? Nie, no jasne. Wszyscy czekają na jego powrót, byle go wcielić?

Przestańcie pie**olić te swoje prawdy objawione. Bo ktoś z kimś pracuje, bo ktoś z kimś studiuje. Jak kogoś można eksportować na wojnę? 6 lat służył? A jakim to niby cudem? Bohatera robisz z gościa, co zapie**ala na rusztowaniach w Polsce ale o rodzinę się martwi nadal siedząc tu.

Idealne odwzorowanie ukropa.