18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieje Ziemi

harakiri01 • 2012-11-06, 11:43
Historia powstania Ziemi po czasy obecne.


xts

2012-11-10, 15:27
GrzesiekFTJ napisał/a:

@up Bóg jest wszechmogący, wszystko co się dzieje dzieje się z Boga woli, z Boga przyzwolenia. Bóg stworzył cały wszechświat i nadał mu wszystkie prawa, wszystko co człowiek dokonał, dokonał obserwując stworzenie Boga. Kim jestem Ja i Ty aby kwestionować jakiekolwiek działania Boga?




jak bóg jest grzesznikiem, bo tyle cierpienia jest z jego woli, łamie swoje przykazania czyli powinien pójść do piekła right?

btw którego boga? bo jest ich od zaj***nia

Gr...........TJ

2012-11-10, 15:42
Tego Który jest Bogiem. Łamać można prawo, którym jest się objętym, prawo zostało dane człowiekowi. Gdyby bóg chciał wszystkich nas by wyniszczył i nikt by się nie ostał!

/Edit: Fragment ", wszystko co się dzieje dzieje się z Boga woli, z Boga przyzwolenia." powinien brzmieć: , wszystko co się dzieje dzieje się z Boga woli, lub z Boga przyzwolenia.

Bez tego "lub" wypowiedz może być nie do końca zgodna z intencją jaką za sobą kryje. Za brak precyzji przepraszam.

speedo251

2012-11-10, 18:09
straatveger napisał/a:



Teraz wielki ateista, a w gimnazjum 5 z religii



Ocena z reli nie ma nic do rzeczy. Sam miałem piątki a ateistą jestem od kilku lat. Nie będę chodził na poje*ną etykę, którą w mojej szkole wciskają na 8 godzinie lekcyjnej gdzie religię mam w środku. W dodatku na reli jest spokój.

xts

2012-11-10, 19:06
GrzesiekFTJ napisał/a:

Tego Który jest Bogiem. Łamać można prawo, którym jest się objętym, prawo zostało dane człowiekowi. Gdyby bóg chciał wszystkich nas by wyniszczył i nikt by się nie ostał!

/Edit: Fragment ", wszystko co się dzieje dzieje się z Boga woli, z Boga przyzwolenia." powinien brzmieć: , wszystko co się dzieje dzieje się z Boga woli, lub z Boga przyzwolenia.

Bez tego "lub" wypowiedz może być nie do końca zgodna z intencją jaką za sobą kryje. Za brak precyzji przepraszam.



Czy pójdę do piekłą i czy są tam dz**ki, koks i wódka?

Gr...........TJ

2012-11-11, 10:02
Nie wiem i nie mam prawa Cie osądzać.

/Edit: Poza tym rozchodzi się tu o jezioro ogniste a nie piekło.