18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieje cygańskiego bogacza

SuchyHarry • 2021-09-08, 19:49
...z właściwym zakończeniem :krejzi:



Oryginalnie to fragment reportażu o Arkadiuszu Ł. ps. Hoss z programu "Alarm", ale ta czołówka zasługiwała na osobny temat.

Babosz

2021-09-08, 23:20
dadar123 napisał/a:

I to wszystko za Ziobry



Wypuszczają sędziowie, nie Ziobro. Sędziowie są na wojnie z PiSem. Obczaj rzeczywistość.

Bartolo81

2021-09-08, 23:33
Arkadiusz Łakatosz,,Hoss,,

EjaCOOLat

2021-09-08, 23:56
Filmik autor montował na nokii 3310 siedząc w piździe u starej.

SuchyHarry

2021-09-09, 07:05
EjaCOOLat napisał/a:

Filmik autor montował na nokii 3310 siedząc w piździe u starej.


A tego to nie wiem, co montażysta "Alarmu" robił akurat tam u twojej starej :roll:

avic

2021-09-09, 10:14
Anosa20 napisał/a:

Mnie zawsze zastanawiało czy Cyganie potrafią legalnie zarabiać pieniądze?



Zaskoczę Cię. Kilka razy już opisywałem tutaj sprawy cygańskie i okołocygańskie, z uwagi na fakt, że mam z tymi ludźmi do czynienia zawodowo. Nie powtarzając poprzednich deliberacji: cyganie dzielą się na kasty/klasy a poza tym dzielą się na rody, które się lubią, nie lubią, tolerują lub wojują pomiędzy sobą.Znam osoby z "otoczenia króla". Wierz mi na słowo, że oni bywają lepiej wykształceni niż przeciętny Polak. Dodatkowo - robią gigantyczne siano, bo potrafią pomnażać inne siano, które dostali z dziada pradziada. Jak "wysoki Cygan" bierze ślub, dostaje od rodziny wyprawkę, która wystarcza na duuuże inwestycje i daje pole do pomnażania kapitału. Znam Romów, którzy bawią się w deweloperkę, inni handlują samochodami (serio..wszystko zgodnie z prawem), biżuterią. Wszystko to całkowicie legalne biznesy, które dobrze zarabiają. Znam wielu, którzy mają siana tyle, ile ani ja ani większość z Was nigdy nie będzie miała. Mało tego - ci "wyżej" wprost mówią, że nie chcą wchodzić w żadne biznesy z tymi niżej. Tam nie ma żadnej solidarności pod tym względem, że cygan nie wych*ja cygana.

Edit: i jeszcze jedno: Cyganie nie pracują. Tzn ja nie znam żadnego, który idzie od 8 do 16 do roboty na magazynie. Oni zajmują się przede wszystkim handlem i usługami. Choć swoją drogą jak byłem w Ciechocinku, to widziałem cyganów którzy zasuwali przy stolikach kelnerując w knajpach.. Nawet jednemu kiedyś zrobiłem zdjęcie, bo by mi ludzie nie uwierzyli :)

mianas

2021-09-09, 10:47
Anosa20 napisał/a:

Mnie zawsze zastanawiało czy Cyganie potrafią legalnie zarabiać pieniądze?



na żebrach tak ..... ..

pixastudio

2021-09-09, 18:04
mygyry napisał/a:

Szukali, złapali, doprowadzili, co zrobił sąd? Puścił wolno facet zniknął i znowu musieli szukać, te k***y w togach to co drugi powinien siedzieć.



Jak tacy prokuratorzy do dupy, to i sądy wypuszczają bandziorów.

eb

2021-09-10, 22:48
j***ć cyganów brudasów

Ajdahoa

2021-09-11, 18:42
[quote="avic"]Oni zajmują się przede wszystkim handlem i usługami/quote]
Jestem z Legnicy i brudasy nie pracują, kradną, napie**alają Polaków a urząd miasta Legnica wyremontował im za darmo mieszkania i kupili im sprzęt AGD ...
Cygan to muzłumanin 2.0 a nawet gorzej i nie pie**ol farmazon bo nie na darmo ma taką renomę.