18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko z piłką

Reyser • 2020-02-05, 20:08
Akcja od 0:40


ellsworth

2020-02-05, 22:00
pinowak napisał/a:

Od ponad pół roku na bieżąco oglądam sadistica i tak jak cieszy mnie debilizm ludzi oraz natychmiastowa karma, tak teraz autentycznie szkoda mi tego dzieciaka i rodziców :/ ehhh lece na harda bo już nie chce mi się dalej przeglądać tych filmików.



Dzieciaka to jeszcze rozumiem, ale rodziców ci żal?!? Przecież oni praktycznie zamordowali własnego dzieciaka wypuszczając go do zabawy na ulicę!

7aiLor030

2020-02-05, 22:09
Nic tak nie boli jak cierpienie i śmierć małych, bezbronnych dzieci, a ci co się z tego śmieją to zwykłe ścierwa, nie pozdrawiam

zeus6

2020-02-05, 22:21
akcja jest od 1 sek. gdzie mozna zobaczyc jak dwoch tatusiów - debili gra z dziecmi w piłke na ruchliwej ulicy.

Makster_26

2020-02-05, 22:35
burn1878 napisał/a:

Dzięki takim filmom wiele można w życiu codziennym przewidzieć. Przez oglądanie sadola omijam szerokim łukiem samochody ciężarowe kiedy obok nich przechodzę



Szkoda, że mało ludzi ma tak jak Ty.

jenna.jameson

2020-02-05, 22:50
Walę wieczorami do pomielonych trupów, bo sadol, ale tu k***a serce pęka normalnie... Nawet jeśli to ciapate.

dżonyłojlker

2020-02-05, 22:53
Świetny temat :piwo: Długo trzyma w niepewności - przejedzie smroda, czy nie przejedzie. Super, nie zawiodłem się, i jeszcze jeden pozytyw, coraz mniej tych pedalskich płaczliwych komentarzy pod filmikami tego typu.

Dzisiaj

2020-02-05, 23:36
Juz k***a tlumacze - jestem ekspertem :

Rodzice popie**oleni - matka i ojciec. Czemu matka? Bo k***a pewnie to nie nowosc - zabawy i gra w pilke na ulicy. Matka tez pewnie miala wyj***ne jak wieszala pranie to gowniarze tez popie**alali po ulicy. Ojciec debil - za jego czasow pewnie samochod jechal przez wies - raz na 2 tygodnie. No i ch*j - dzieci powinny byc nauczone, ze nie biega sie po ulicy itd.



Pomimo, ze moje dzieciaki wiedza, i nauczone to nie puszczam ich blisko ulicy i spaceruja zawsze po drugiej stronie - nigdy nie wiadomo co malej istocie strzeli do glowy. Bedzie chciala sie schowac, uciec, strzelic focha... cokolwiek.

Chcesz miec dzieci - to k***a uzywaj glowy a nie tylko p*zdy i ch*ja.

el_kadafi

2020-02-06, 01:26
Szkoda szkraba. No k***a, szkoda. Jeszcze ta siostra zatykająca uszy żeby nie słyszeć krzyku :(

mrfreak16

2020-02-06, 01:38
I wielce zdziwieni...

Egzekutorka

2020-02-06, 02:07
A co się dziwić skoro te dzikusy nie odróżniają chodnika od jezdni. Równie dobrze mogło jebnąć w babę z zakupami..

djted

2020-02-06, 02:13
Na ch*j te bekarty bawią się na ulicy? I kto do tego dopuscił ???

Wiewór

2020-02-06, 07:52
Rider098 napisał/a:

I kierowca ma przej***ne przez matke debilke.



To jest chyba nowoczesny związek bo ta matka wygląda jak facet.

Dziecko zginęło przez głupotę ojca.

cicik

2020-02-06, 10:01
patitati napisał/a:

Świetny temat Długo trzyma w niepewności - przejedzie smroda, czy nie przejedzie. Super, nie zawiodłem się, i jeszcze jeden pozytyw, coraz mniej tych pedalskich płaczliwych komentarzy pod filmikami tego typu.


nie mniej , tylko ludzie mają już i ciebie i twoje tandetne komentarze w dupie

bloodwar

2020-02-06, 12:24
Przeważnie jak facetowi z szczupłej narzeczonej robi się tłusta małżonka to odchodzi, jeżeli proces tycia rozciągnął się w czasie to niestety pojawiają się dzieci i budzi się syndrom sztokholmski "nie mogę od niej odejść, nei zrobię tego dzieciom, są zbyt małe, nie zrozumieją". Tutaj chyba koleś postanowił wcielić w życie plan B jeżeli chodzi o dzieci :)

Ale z córką mu tak łatwo nie pójdzie, młoda ma zaskakująco dobrze wyrobiony zmysł przewidywania - zanim jeszcze padł pierwszy krzyk ona już zasłaniała uszy, to będzie ciężki przeciwnik :)