18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko samo w domu

phrontch • 2018-05-22, 22:18
Brazylijscy rodzice w takich oto cygańskich warunkach zostawili dziecko w "domu" :lodowka:

Jedyne co ich może usprawiedliwić, to to, że zostali zamordowani


kulababola

2018-05-22, 22:29
Aaaaa za miętki jestem na takie filmy, psia mać.

PoliteP

2018-05-22, 23:52
*up Pewnie sam masz dzieci. Zdrowa reakcja. Tak samo jak ja nigdy nie mogę się przemóc do takich filmów.

Gizmolka

2018-05-23, 00:21
Jak ładnie po ichniemu brzmi..redidensia :lol:

residensia*

Pantilion

2018-05-23, 05:15
kulababola napisał/a:

Aaaaa za miętki jestem na takie filmy, psia mać.



:cry: sam mam dzieciaki i też nie lubię oglądać tego typu nagrań. Może powiecie, że dupa jestem, ale tych gdzie dzieci są rozjeżdżane też nie oglądam. Nigdy bym nie chciał żeby takie coś mnie i moich chłopaków spotkało :(

edek.bajzel

2018-05-23, 06:36
zaraz się zlecą twardziele Sadola którzy będą pisać, że dobrze gówniak ma bo na głowę mu nie kapie

Wiewór

2018-05-23, 08:28
Przecież na brazylijskie normy to jest mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

janlew

2018-05-23, 09:43
Pantilion napisał/a:

:cry: sam mam dzieciaki i też nie lubię oglądać tego typu nagrań. Może powiecie, że dupa jestem, ale tych gdzie dzieci są rozjeżdżane też nie oglądam. Nigdy bym nie chciał żeby takie coś mnie i moich chłopaków spotkało :(


Też nawet nie włączam filmów z katowanymi czy rozjeżdżanymi lub zabijanymi w inny sposób małymi dziećmi, to jest moja granica. Ale ten filmik jej akurat nie przekracza. Dzieciak wyje i je kupę, nic mu nie będzie.

Hose88

2018-05-23, 10:07
Dlaczego mój poprzedni post został usunięty BEZ podania przyczyny?? Admini bawią się w Onet, czy już przytulili sorosowskie szekle, które zamykają ryje i oczy?! Portal powoli wygląda jak Conchita Wurst. Niby męski facet, a jednak p*zda. Bez pozdrowień.

solltys

2018-05-23, 11:59
Ale tak poważnie to o co chodzi? Przecież chyba każdy kto tu siedzi wie jak wygląda Brazylia więc co jest dziwnego/szokującego w tym nagraniu że niektórzy nie mogą na to patrzeć?

Al...........rt

2018-05-23, 12:46
Ale co, że nie posprzątane, czy co? Czy że ściany są nieotynkowane? Serio o co chodzi?

O ile nie udowodnią że wodociąg jest podłączony do szamba to naprawdę nie widzę problemu z tą nieruchomością. Jest biednie i mało estetycznie, ale OK. Tak wygląda życie, a nie muzeum.

Mors_Nigra

2018-05-23, 12:58
@Panowie ojcowie tam na górze... wszystko jest cacy, tak długo jak nie przypie**alacie się do innych, że nie czują jak wy i robią sobie smieszki, na smieszkowej stronie. @edek.bajzel dobrze gówniak ma bo na głowę mu nie kapie.

parolpl

2018-05-23, 13:12
To jakiś nowy program dokumentalny z serii " z kamerą wśród zwierząt " ?

Argeusz

2018-05-23, 13:29
k***a, po komentarzach u góry nie wiedziałem czego się spodziewać, a to to na nagraniu to ani szokujące ani jakoś bardzo okrutne.. Niektórzy polacy mieszkąją w gorszych warunkach.