18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko pobite w przedszkolu przez koleżankę

MM90 • 2012-02-01, 21:17
Wielką Brytanią wstrząsnęła wiadomość o brutalnym pobiciu małej dziewczynki. 3-letnia Katie Ann Guttridge wylądowała w szpitalu na skutek ran, które zadała jej... 2-letnia koleżanka z przedszkola.


Dziewczynka nie jest jedyną ofiarą agresywnej 2-latki, która w podobny sposób potraktowała dziesięcioro innych dzieci. Nadpobudliwe dziecko otrzymało już nawet swój pseudonim. Ludzie mówią na nią „Chucky”. Nazwa pochodzi od zabójczej laleczki – bohaterki kultowego horroru.


Hebi89

2012-02-02, 10:00
Suddenly Psychotic napisał/a:

To skrajna hipokryzja z twojej strony skoro uważasz że samoobrona polega na napie**alaniu 3-letnim dzieckiem w reklamówce o krawężnik



Widze, że nie załapałeś :facepalm:

Suddenly Psychotic napisał/a:

Takie dziecko raczej jeszcze nie odróżnia wielu rzeczy i podczas zabaw może skrzywdzić kolegę/koleżankę zbytnią agresją



A to pewnie trzeba ja pogłaskać i wytłumaczyć, że tak nie wolno i czekać, aż którejś nocy po ciągłym opie**alaniu ją, że dzieci się nie bije, przyjdzie z nożem do sypialni rodziców i ich zapie**oli we śnie. :roll:

po...........cz

2012-02-02, 16:30
Zanim dziecko będzie można zamknąć w poprawczaku odpowiedzialność za jego czyny powinni ponieść rodzice. Czyli np. za takie coś jak powyżej mamusia powinna trafić za klatki (albo ten rodzic, który nie utrzymuje rodziny) coby dzieciak wiedział, że jego może nie można ukarać, ale jego rodzica za jego postępowanie już tak.

Pleso93

2012-02-02, 16:49
Dajcie mi tu tą "czaki" -.-

Legon

2012-02-02, 16:50
rosnie kolejne gowno jedyny sposob aby nie zarazalo innych wybic ta mala "chucky" i cala jej rodzine :)

Lafirynda

2012-02-02, 16:57
Ooooo , rosnie nam nowa pacjentka Broadmoor !! Chucky na 100 jest autystyczne .

leslaw

2012-02-02, 17:05
na bank bawiły się w dom i zupę przesoliła

silverrose

2012-02-02, 17:24
nieslubna corka Pana Chucka Norrisa?

malinka_14

2012-02-02, 18:08
Robster napisał/a:

Ale ta dziewczynka słodko wygląda, normalnie jak z jakiegoś obrazka (pomijając oczywiście sińce).




ja...........03

2012-02-02, 18:23
chłopa jej brak to szaleje

maxs90

2012-02-02, 18:43
luz jak Tobie,ale gorzej ,jeśli to będą Twoje dzieci i będa zmuszone wychowywać się w takim środowisko psychopatów

SADOMASO95

2012-02-02, 19:22
No......fajnie i co mam płakać że jakiegoś dzieciaka pobiło 2 letnie pie**olniete dziecko??

pawel-jwe

2012-02-02, 19:53
MM90 napisał/a:

Nazwa pochodzi od zabójczej laleczki – bohaterki kultowego horroru.


Faktycznie k***a, bym się nigdy nie domyślił...
Swoją drogą ten dzieciak to jakaś pie**olona patologia, z czasem pewnie będzie jeszcze gorzej... tylko czekamy na materiał na harda.

dth

2012-02-02, 20:18
Cytat:

@Hebi89 To skrajna hipokryzja z twojej strony skoro uważasz że samoobrona polega na napie**alaniu 3-letnim dzieckiem w reklamówce o krawężnik. Takie dziecko raczej jeszcze nie odróżnia wielu rzeczy i podczas zabaw może skrzywdzić kolegę/koleżankę zbytnią agresją. To nie oznacza że zrobiła to naumyślnie i zdawała sobie dokładnie sprawę z tego co czyni, nie mów że ty jako 3 latek liczyłeś całki i chodziłeś za mamę na zakupy i kontemplowałeś z rodzicami na temat konfliktów zbrojnych ??



I ch*j. Może nie rozumie, ale jak kiedyś przez brak zrozumienia zamorduje czyjeś dziecko, to wszystko będzie spoko? Z tego dziecka będzie zwyrol w przyszłości. Będzie się puszczać, napie**alać, kraść i ch*j wie co jeszcze. Ja bym je dla pewności po tym napie**alaniu jeszcze do wody wrzucił, trzeba odsiewać ścierwo póki młode, bo jak dorośnie to będzie jeszcze gorzej.

Kaśka

2012-02-02, 21:39
Cytat:

Dziewczynka nie jest jedyną ofiarą agresywnej 2-latki, która w podobny sposób potraktowała dziesięcioro innych dzieci. Nadpobudliwe dziecko otrzymało już nawet swój pseudonim. Ludzie mówią na nią „Chucky”. Nazwa pochodzi od zabójczej laleczki – bohaterki kultowego horroru.


Pobiła inne dzieci i dalej ją w tym przedszkolu trzymają? :facepalm:

Mom and Death

2012-02-02, 22:30
No co, całkiem ładnie jej doj***ła. Brawo :)