18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko oszukało przeznaczenie

solteck • 2011-08-29, 11:13
Tym razem się udało

zn...........nu

2011-08-29, 11:19
Widać, że próba wymuszenia przez rodziców. Koleś rozjechał by dzieciaka, zatrzymał się a wtedy wcisneli by mu na siłę słoiki jagód, dżemu czy innych przetworów. Czułby się winny, musiał by kupić, a Ruska Matrioszka na następny sezon zrobi sobie następnego dzieciaka.

golip

2011-08-29, 11:30
@up
Rozj***łeś mnie...

Pener

2011-08-29, 13:24

stud3nt

2011-08-29, 14:11
Skubany świetnie jeździ i ma sokoli wzrok. Ja tego smarka początkowo nie dostrzegłem i w powyższej sytuacji obserwowałbym już dalszy odcinek drogi. Małego ch*jka zobaczyłbym dopiero już po przekroczeniu przezeń białej linii, a wtedy byłoby za późno na jakiekolwiek manewry.

A potem oczywiście zderzak, osłona chłodnicy i/lub reflektor rozpie**olone, cały przód zapaprany i kupa hałasu ze strony durnych właścicieli gówniarza. Jak znam życie i polską policję, jeśli j***ne ograniczenie prędkości zostało przekroczone choćby o 1km/h, wina automatycznie po stronie kierowcy, 10 lat paki i ani słóweczka o zaniedbaniu rodziców.

solteck

2011-08-29, 14:17
Ja mówiąc szczerze zawsze patrzę w dal (tak od 100m) , albo się skupiam na wypatrywaniu dziur. Jak by mi coś tak wyskoczyło to bym nawet nie zauważył...

Ranger

2011-08-29, 14:47
Jak tak przeglądam sadistic i te nagrania z wnętrza samochodu to doszedłem do jednego wniosku. Mianowicie: jeśli czeka cię długa, nudna podróż to włącz kamerę, a na pewno zdarzy się coś, co mogłoby trafić na sadola ;)

sergeantlipton

2011-08-29, 17:08
Szq, sam byłeś do usunięcia, ale rodzice widocznie zapomnieli.

Filmik bardzo dobry, chociaż bez flaków i krwi. A kierowca powinien się ładnie zatrzymać na poboczu, włączyć awaryjne, podejść do rodziców dzieciaka i im wpie**olić, a potem zadzwonić na policję, zgłosić takie zdarzenie i poprzeć je dowodem w postaci nagrania video.

A teraz komunikat do wszystkich JP gnojków, którzy zwyzywają mnie od społeczniaków i konfidentów:

Policyjna tonfa wam w dupska

Szq

2011-08-29, 18:21
@up
ha ha ha
Napisać wypie**alaj nie można, ale pie**olnąć tępy i poniżający komentarz, żeby dostać piwa i być fajnym można.

ps. fajny filmik

mesiash

2011-08-29, 22:11
@temat

Jakiś ch*jowy masz pan ten celownik, żebym nie otworzył drzwi to byśmy nie zaj***li.

vladimir115

2011-08-30, 09:36
co oni tak w tych stanach z kamerą jeżdżą ??