18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko na quadzie

~LegendarnyZiom • 2018-12-03, 18:35


Ale bredgensa dobrego odk***ił. :amused:

banerr

2018-12-03, 19:05
Zastanawia mnie jakim debilem musi być rodzic. No chyba że to nie jego i chce się pozbyć.

mi...........ek

2018-12-03, 20:01

Dorik

2018-12-03, 20:59
ale wyk***ił fikołka :D

glesner1910

2018-12-03, 21:05
@banerr może Twój syn siedzi/ będzie siedział na sadolu całe dnie, ja tam szanuję gościa, że daje dziecku poczucie, że może się realizować :)

Cz...........as

2018-12-03, 21:29
Z jednej strony, fajnie że dzieciak ma "zabawkę" i uczy się pewnych zachowań, w dodatku pod okiem rodzica ale... Ile on ma k***a lat? Trzy, cztery?? Na rowerze bez podpórek nie potrafi jeździć, po schodach nie potrafi chodzić, co jakiś czas ryje łbem o kant stołu, nie wie co się może stać jak wsadzi palce do kontaktu czy zostawi je w nieodpowiednim miejscu zamykając drzwi. A debil, teoretycznie dorosły i odpowiedzialny sadza go na spalinowego quada.

skowrons

2018-12-03, 23:28
Obejrzałem to kilkanaście razy. Ten jego płacz sprawiaa mi satysfakcję w ten ponury dzień.

janlew

2018-12-04, 09:11
glesner1910 napisał/a:

@banerr może Twój syn siedzi/ będzie siedział na sadolu całe dnie, ja tam szanuję gościa, że daje dziecku poczucie, że może się realizować :)


Ależ pie**olisz. Dzieci uczy się obowiązkowości, pracowitości, sensu życia, kultury i tradycji itd. A jak już dojdą do tego co chcą w życiu robić, tak by nie być odpadem społecznym i jak zaczną się realizować, sami w ramach relaksu mogą kupić sobie quada, rajdówkę czy motorówkę czy co tam jeszcze

Wiewór

2018-12-04, 11:45
Jak nienawidzi swojego dziecka to mógł od razu dać mu nabity pistolet.

facet85

2018-12-04, 20:55
do wszystkich obrońców dziecka

Uspokójcie się :D sam mam 2,5 letnią córkę, która jest małym hard corem i to co odpie**ala spokojnie mógłbym tutaj wrzucać.
Dziecku nic się nie stało, a popłakał się bo to było dla niego zaskoczenie sytuacji i tyle.

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypie**olą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe p*zdki w rurkach i będą nas bronić k***a na granicy wschodniej przed ruskimi..

WybrednyChuj

2018-12-05, 04:55
"Dziecko trzeba uczyć pływać a pan chce mu rzucać kołą ratunkowe?"
Gówniak* się nauczył czegoś i tyle :)
* Gówniak - dziecko do lat 11.
Powyżej 11 do 19 - szczyl**.
**Skala sadola.

Cz...........as

2018-12-05, 07:59
facet85 napisał/a:

do wszystkich obrońców dziecka

Uspokójcie się :D sam mam 2,5 letnią córkę, która jest małym hard corem i to co odpie**ala spokojnie mógłbym tutaj wrzucać.
Dziecku nic się nie stało, a popłakał się bo to było dla niego zaskoczenie sytuacji i tyle.

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypie**olą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe p*zdki w rurkach i będą nas bronić k***a na granicy wschodniej przed ruskimi..



No tak, daj więc dziecku poprowadzić samodzielnie auto, ciekawe jak to się będzie miało do obrony wschodniej granicy.

Wiewór

2018-12-05, 08:08
facet85 napisał/a:

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypie**olą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe p*zdki w rurkach i będą nas bronić k***a na granicy wschodniej przed ruskimi..



Dzieciństwo to napie**alanie dyńką o ziemię i etc.? Zajebisty rodzic z ciebie.
Wiesz, że dzieci mogą bawić się bez uszczerbku na zdrowiu?

facet85

2018-12-05, 09:15
AyCaramba napisał/a:



No tak, daj więc dziecku poprowadzić samodzielnie auto, ciekawe jak to się będzie miało do obrony wschodniej granicy.



Człowieku k***a nie szukaj dziur w całym bo pewnie wiesz co mam na myśli, a jak nie wiesz to po prostu zamilcz. Po filmie widać, że to dziecko nie jedzie pierwszy raz na quadzie

Abraxus napisał/a:



Dzieciństwo to napie**alanie dyńką o ziemię i etc.? Zajebisty rodzic z ciebie.
Wiesz, że dzieci mogą bawić się bez uszczerbku na zdrowiu?



Będąc dzieckiem nigdy się nie skaleczyłeś ? nie spadłeś z drzewka ? Nie skręciłeś stopy ? nie podbiłeś oka ? - podczas zabaw!!! ?

To Ci współczuję dzieciństwa