18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci stosów

Pa...........ek • 2013-01-09, 02:17
sp***olone dzieciństwo poziom hard

Dokument o chłopcach, którzy żyją i pracują w Manikarnika nad Gangesem - największym skupisku stosów kremacyjnych w Indiach. Każdego dnia płomienie pochłaniają tu ponad 150 ciał, gwarantując natychmiastowe moksha – uwolnienie z cyklu narodzin i powrotów. Wielu przybywa tu, by tu umrzeć lub zostać poddanym kremacji. Śmierć w tych okolicach to spory biznes, z którego żyją zarówno grube ryby, jak i płotki. Dzieciaki zbierają lub kradną zużyte całuny i sprzedają za grosze, by zapewnić byt sobie i rodzinie. Zahartowane, przywykłe do przeciwności losu, wzmocnione ciągłą przemocą prześlizgują się między stosami i wiodą ciężki żywot w "krainie umarłych".


com/watch?v=fBr7xJguqmg

JE_not

2013-01-10, 17:42
15 minuta filmu: k***a, ale dziś trafił mi sie truposz! za nic nie chcial sie spalic...

je...........ę

2013-01-10, 17:44
Teraz już wiemy dlaczego oni tacy brązowi, od małego stoją przy ogniu to się przypalili trochę ;)

Albo dlatego,że żyją w tym gównie od małego to i kolor gówna przybrali...

Może gdyby się wśród białych wychowali to by trochę bardziej ludzko wyglądali

androgenius

2013-01-10, 18:00
Ciekawostka na dziś: Cyganie pochodzą z Indii właśnie, w odróżnieniu od niedźwiedzia i hipopotama nie potrafią co prawda przyj***ć, ale kradną.

Mr.Slurrpy

2013-01-10, 18:24
Ach Indie, pamiętam jak swego czasu pojechałem tam na wakacje, rzeka Ganges to piękna sprawa, najpierw spalają tam zwłoki potem się w tym kąpią a najlepsze jest to że do tej rzeki płyną ścieki z całego miasta, ach te brudasy