18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci czekają na Raka

fantastico • 2017-05-30, 14:26
Fejm jest gruby, gruby być musi,
gdy gimbaza wychodzi z pod skrzydeł mamusi,
do Popka ruszają by zrobić słit focie,
fanów Rak ten już w Polsce ma krocie.


thewhitestar

2017-05-31, 11:38
Wychodzi do sześciolatków i pierwsze co mówi to "ja pie**olę". Wielki człowiek, wybitna persona, taki trochę mąż stanu i wzór do naśladowania. I filantrop.

__Tux__

2017-05-31, 11:54
waloos napisał/a:

Kiedyś trafiłem na wywiad z Popkiem i stwierdzam, że ten gość nie jest taki głupi jak się każdemu wydaje. Powiedział w nim, że dziś nie ma sensu robić ambitnych numerów wymagających pracy - podał przykład jakiegoś swojego kawałka który robił z jakimś prawdziwym muzykiem itp itd już nie pamiętam dokładnie, ale chodziło o to, że włożył w to sporo pracy, kawałek był przemyślany pod kątem muzycznym, aranżacyjnym, tekstowym i w ogóle. No i szału nie zrobił, a wystarczy że nagra jakieś Heszke w meszke i kasa się zgadza. Sam to powiedział i za to go szanuję, że on wie że cały ten Gang Albanii to j***na bieda umysłowa, ale przynosi to kase więc się w to bawi.

Druga sprawa, mnie by było trochę głupio jako dorosłemu facetowi, że moi fani to głównie dzieciaki w wieku gimnazjalnym...
Gdyby spotkała mnie taka sytuacja jak na filmie, to czułbym się mocno zażenowany.



Trynkiewiczowi by to nie przeszkadzało ;)

Talbot0

2017-05-31, 16:21
Same prawilne mordeczki

florsonn

2017-05-31, 16:38
Dobrzy fani tak jak on nie skończyli jeszcze żadnej szkoły.

qvcx

2017-05-31, 17:35
j***na wasza zawiść. Robi to co lubi i jest zadowolony z życia. ch*j wam do tego, za wasze się nie bawi.

vis039

2017-06-02, 09:11
Kiedy ludzie zrozumieją że ten człowiek od zeszłego roku bodajże nie ma na nazwisko Rak tylko Mikołajuw ?