18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadzia zignorował czerwone swiatlo

zdrowoyebne • 2021-10-19, 13:09
Pomimo groznie wygladajacego dzwona nikt nie zginal
zrodlo i opis w zrodle jutuba


Roger Waters

2021-10-19, 14:54
Przez to, że nie używasz polskich znaków, nie wiadomo kiedy zrobisz laske, a kiedy łaskę...

pawelwmd

2021-10-19, 15:21
Mieszkam przy tym skrzyżowaniu, dzwon raz w tygodniu i zawsze tak samo wygląda. Tamte barierki to już z 30 razy wymieniali.

35i

2021-10-19, 15:47
zdrowoyebne napisał/a:

Pomimo groznie wygladajacego dzwona nikt nie zginal



Groźnie jak cholera. Mi gościu Identycznie zaj***ł, z tą tylko różnicą, że to ja wystartowałem na zielonym, a on miał późne żółte. Samochód do kasacji, a mi na nawet fajka z ryja nie wypadła, odpaliła się tylko boczna kurtyna. No i samochód czteroślad.

Też mi stary dziadu zaiwanił.

zielonydarian

2021-10-19, 18:31
bo w Polsce widząc zielone to się zapie**ala na pełnej k***ie, bo korposzczurki zawsze się spieszą, pojeby mam zielone to mam prawo!! h*ja masz i masz uważać.

Mzimu

2021-10-19, 18:54
pawelwmd napisał/a:

Mieszkam przy tym skrzyżowaniu, dzwon raz w tygodniu i zawsze tak samo wygląda. Tamte barierki to już z 30 razy wymieniali.



w końcu zrobią gumowe albo dziadków zabraknie

ellsworth

2021-10-19, 19:32
A drugi też dobry. Zero reakcji. Zero jakiegokolwiek skrętu, tylko wali na wprost. Jakby chciał, to by przy 50 km/h spokojnie go ominął z tyłu.

Grymson

2021-10-19, 21:12
zielonydarian napisał/a:

bo w Polsce widząc zielone to się zapie**ala na pełnej k***ie, bo korposzczurki zawsze się spieszą, pojeby mam zielone to mam prawo!! h*ja masz i masz uważać.



Czekaj czekaj, czyli mowisz ze na zielonym nie mam prawa przejechac? Debil jestes czy ki ch*j?

donkapusta

2021-10-19, 21:48
Nie wiem jak przy przejeździe, ale przecież normalnie emeryci mogą przechodzić na czerwonym świetle. Jako seniorzy mają pierwszeństwo, jak słyszałem.

Arathnmor

2021-10-19, 23:31
Grymson napisał/a:

Czekaj czekaj, czyli mowisz ze na zielonym nie mam prawa przejechac? Debil jestes czy ki ch*j?



Zasada ograniczonego zaufania. Możesz jechać ale nie zawsze warto.


zielonydarian

2021-10-19, 23:33
Grymson napisał/a:

Czekaj czekaj, czyli mowisz ze na zielonym nie mam prawa przejechac? Debil jestes czy ki ch*j?



pisałem o przejechaniu czy zapie**alaniu? jak nie widzisz różnicy to po h*j się wcinasz?