18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadzia bokser

CrazyEdek • 2022-09-18, 07:38
W mcdonalds spotkajmy się.


skywalker75

2022-09-18, 10:56
Nikt_nie napisał/a:

Typowe dla UK, jak są sami biali to czysto i cicho, jak muzułmanie i murzyny to od razu brud, syf, hałas i wielkie dupy... dobrze że już tam nie mieszkam...





mimikm napisał/a:

Smutna prawda. Ja tu mieszkam i życiowym golem jest zarabiać tyle żeby Cię było stać na mieszkanie w białej wiosce bez tego typu atrakcji


A gdzie wy tu murzynów albo ciapków widzicie ?


:roll:

Alastor30

2022-09-18, 11:18
Dziadek dawał radę ale nie był przygotowany na kopy bo za czasów napie**alałeś się z jakimiś zasadami a nie jak cwe* kopiąc leżącego. Kurtyna :mrgreen:

0rion

2022-09-18, 12:32
w uk juz chyba nic mnie nie zaskoczy

Takafura

2022-09-18, 16:44
~VeIture napisał/a:

A mógł skończyć bez walenia leżąco-siedzącego i wyszedłby na bohatera a tak to ch*j bombki strzelił i cały czas prysł równie szybko jak padł później... no ale oczywiście gruba musiała zacząć podjudzać .



Weź poprawkę: walka na ulicy, kilku przeciwników, cięższych, młodszych... To nie ring z zasadami.

zwierzak30

2022-09-18, 19:47
patmon napisał/a:

Tak zwane high Street we wiosce Ashford co miastem się nazywa z racji posiadania ponad, ledwo ponad stu tysięcy mieszkańców. Typowe zachowania lokalsów, dzień cały sączyć lambrini, lub taniego ciderka, po piętnastej odebrać bąbelki ze szkoły i prosto na high Street do makusia, weź zobacz to lalkę w ciąży, takie to tu normalne widoki, panna w ciąży podpita z viperem czy szlugiem i puszką piwka w łapie. Angielskie państwo i pełna kulturka, śmietniki przed domem, jebłem śmiechem,



Ale Lambini brzoskwiniowe to Ty szanuj.

Zmrożone z lodem do blancika.Złoto. :)

Po Frosty Jack-u łeb napie**ala tak jak i po strongbow-ku. :)

ShamimaBegum

2022-09-18, 21:04
McDonalds is the hangout of degenerates and other trash

doopa

2022-09-19, 19:41
j***na patola z uk

kocur

2022-09-19, 23:32
~VeIture napisał/a:

A mógł skończyć bez walenia leżąco-siedzącego i wyszedłby na bohatera a tak to ch*j bombki strzelił i cały czas prysł równie szybko jak padł później... no ale oczywiście gruba musiała zacząć podjudzać .



Kuternogo, dziadek pskładał małolatów,i dobrze tego morświna też mógł.