18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek vs autobus

Jesse.Pinkman • 2023-11-17, 13:21
Chyba szykowali się do szybkiej pionizacji.

INWIGILATOR

2023-11-17, 22:22
Tyle lat przej***ł się przez życie aż w końcu go trafiła kostucha.

"mam cię k***a dziadzie"

smc

2023-11-17, 23:48
Dziadek czekał 25 lat na operację biodra z NFZ, a teraz wypadnie z kolejki...

be

2023-11-18, 02:01
Jaka piękna znieczulica, gość ze straganu wychodzi, staje, gapi sie, baba w zielonym lezie z komórą, udaje ze nie widzi, podchodzi oblukać i idzie dalej, kierowca wychodzi z komórą, idzie, nie podbiega, nic nie robi, bo nie może, bo w jednej ręce ma kolegę na łączach, a w drugiej kanapkę od żony. Mundurowy który podszedł zdaje się rozpocznie od wylegitymowania kierowcy. Nikt się nad dziadkiem nie pochyla. A popatrzmy sobie jak ładnie leży, pewnie i tak juz nie żyje.

Anal_Intruder_69

2023-11-18, 09:25
be napisał/a:

Jaka piękna znieczulica, gość ze straganu wychodzi, staje, gapi sie, baba w zielonym lezie z komórą, udaje ze nie widzi, podchodzi oblukać i idzie dalej, kierowca wychodzi z komórą, idzie, nie podbiega, nic nie robi, bo nie może, bo w jednej ręce ma kolegę na łączach, a w drugiej kanapkę od żony. Mundurowy który podszedł zdaje się rozpocznie od wylegitymowania kierowcy. Nikt się nad dziadkiem nie pochyla. A popatrzmy sobie jak ładnie leży, pewnie i tak juz nie żyje.


Bo to wygląda na jakiś gównostan. Tam ludzie są w większości masakrycznie niedoj***ni. Chińczyków można tłumaczyć zj***nym prawem (chociaż dla mnie to i tak znieczulica żółtków po prostu i gdyby to prawo zmienić, to i tak zachowywaliby się tak samo). Ale w Pakistanie, Indiach itp. nie ma takiego problemu, a jednak te bezmózgi nie są w stanie zrobić absolutnie nic. Nie mówiąc już o samym zajściu, dziad przełazi w jakimś randomowym miejscu, a kierowca ma wadę wzroku -8 dioptrii, a nie stać go na okulary za głodową pensję. I na pewno regularnie chodzi do okulisty i ma aktualne badania medycyny pracy :lol:

dr.lecter

2023-11-19, 19:41
0:1 dla autobusu.