18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek ryzykant

8broda8 • 2019-01-01, 20:05
Kto nie ryzykuje ten nie tańczy :mrgreen:



:idzwch*j:

~Velture

2019-01-02, 10:23
Mors_Nigra napisał/a:

W pierwszym chodzi jedynie o osiąganie satysfakcji seksualnej, w drugim nie. Jedno to "...filia" drugie "...seksualizm". Widzisz różnicę?


już nie płacz i pocałuj swojego chłopaka.

fieryangel

2019-01-02, 10:56
Hranipex napisał/a:

Trafił na grupę Gerontofilek szczęściarz.
Ale...

"Homoseksualizm, homoseksualność... relacja romantyczna, pociąg seksualny i/lub zachowanie seksualne pomiędzy osobami tej samej płci lub gender."

Czyli jak bzykniesz babkę 70+ to zaburzenie, jak zapniesz drugiego chłopa, lub coś podobnego to "relacja romantyczna".

:facepalm2:



To na wikipedii jest błąd. Da się to jakoś poprawić?
Powinno być przecież, że to zaburzenie psychiczne.

Mors_Nigra

2019-01-02, 16:25
Velture napisał/a:


już nie płacz i pocałuj swojego chłopaka.

Chcesz być imbecylem, samemu coś cytować, a potem pokazywać, że nie umiesz czytać, to sobie bądź. Ja jedynie wytknąłem błąd.

nwtinamou

2019-01-02, 18:25
Te zainteresowania nigdy nie przemijają. Miałem teścia, 88 lat. I wiele razy jego żonka (83 wiosenki) przyłapywała go w nocy jak oglądał "programy po 23" i walił niemca w hełm.

Rozjebie

2019-01-02, 21:00
@Mors_Nigra - Mnie np wku*wia kiedy geje/ lesby próbują złagodzić swoje zboczenie nazywając je "relacją romantyczną". Przecież u nich tez osiągniecie satysfakcji jest możliwe TYLKO z osobnikiem tej samej płci. Problemem jest to, ze homoseksualizm jest najczęściej występującym zboczeniem w populacji i wśród gejów jest mnóstwo ludzi z kasą i koneksjami, żeby to propagować jako coś "romantycznego"

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-02, 21:07
fieryangel napisał/a:



To na wikipedii jest błąd. Da się to jakoś poprawić?
Powinno być przecież, że to zaburzenie psychiczne.



Kiedyś robiłem edycje na Wiki, przeszło i wpis został zmieniony.
Ale na to, że zaakceptują wpis, że homoseksualizm jest zboczeniem nie ma szans...

Mors_Nigra napisał/a:

....Ja jedynie wytknąłem błąd.



A ja wytknąłem, że dla większości ludzi bardziej normalne jest bzykanie się dwojga ludzi odmiennej płci, nawet z dużą różnicą wieku, niż dwóch facetów, nawet równolatków...

A są siły wmawiające nam, że to normalne... vide Wikipedia.

nwtinamou napisał/a:

Miałem teścia, 88 lat. I wiele razy jego żonka (83 wiosenki) przyłapywała go ... jak .... walił niemca w hełm.



k***a tyle lat po wojnie a on jeńca trzymał ???? :mrgreen: