18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek prawdę wam powie

~Velture • 2024-02-09, 22:21
Stary ma wyj***ne i mówi co myśli o szkolnym programie nauczania :krejzi:


dżonyłojlker

2024-02-09, 22:24


Wystarczy poczytać komentarze młodszych osób na sadolu, to już jest stracone pokolenie, dla nich pedalstwo to nic złego.

Kriski

2024-02-09, 22:30
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wystarczy poczytać komentarze młodszych osób na sadolu, to już jest stracone pokolenie, dla nich pedalstwo to nic złego.



Bo nauczyli się z sadola że raz w dupę to nie pedalstwo.

lysymisio6969

2024-02-09, 22:49
Kriski napisał/a:

Bo nauczyli się z sadola że raz w dupę to nie pedalstwo.



a po trzecim się zeruje...

smc

2024-02-09, 23:24
Wyluzij, ex. Gała to nie sex...

Maniecky

2024-02-10, 00:04
Whooaaaaa!!!!....ale kopary opadly tym wzdetym, narcystycznym lochom, zdziwionych ze w tych czasach ktos im smial powiedziec prawde w ich uprzywillejowane i rozpuszczone mordy... na szczescie dziadek w tym wieku ma wyjebke na ich kult i konsekwencje obrazy lewackiego majestatu.

Muczkowski

2024-02-10, 00:29
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ja niewiem co on gada. Jest tu jakiś tłumacz?



nie ma. ch*j jemu i tobie w dupe

xD

mam19

2024-02-10, 00:36
Szanuje, że odwrócił się w ich stronę jak słał obelgi

Nexiv

2024-02-10, 01:23
Wam serio imponuje to, że ktoś po prostu komuś nawrzuca? Ot, elita narodu. Sadol spuszczający się nad przeklinającym staruszkiem. Woohooo

metyoo

2024-02-10, 02:35
Nexiv napisał/a:

Wam serio imponuje to, że ktoś po prostu komuś nawrzuca? Ot, elita narodu. Sadol spuszczający się nad przeklinającym staruszkiem. Woohooo



przeklinający? gdzie ty tam przekleństwa słyszysz? ani gruby, ani żałosny, ani stary, nawet opóźniony w rozwoju nie jest przekleństwem, więc skończ pie**olić!
raczej to tobie żal dupę ściska, że ktoś nie boi się powiedzieć prawdy! a że nie przebiera w słowach... niektórym trzeba pewne rzeczy tłumaczyć dużymi literami, ale ty chyba jesteś za głupi nawet na duże litery!

Szary_Jeleń

2024-02-10, 02:49
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ja niewiem co on gada. Jest tu jakiś tłumacz?




Somberoajaj

2024-02-10, 09:13
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ja niewiem co on gada. Jest tu jakiś tłumacz?



mówi , że te grube głupie i obleśne nauczycielki robią gówno w głowach dzieci cofając ich w rozwoju

mazga50

2024-02-10, 13:13
Somberoajaj napisał/a:

mówi , że te grube głupie i obleśne nauczycielki robią gówno w głowach dzieci cofając ich w rozwoju



Czyli mówi prawdę, skąd to "świętojebliwe" oburzenie w tle? Nikt tym idiotkom nie powiedział wcześniej, że są jebniętymi, starymi, tłustymi, zmanierowanymi k***ami (uważającymi się za kobiety), robiącymi dzieciakom budyń z mózgów?

Maniecky

2024-02-10, 14:33
Nexiv napisał/a:

Wam serio imponuje to, że ktoś po prostu komuś nawrzuca? Ot, elita narodu. Sadol spuszczający się nad przeklinającym staruszkiem. Woohooo



Ty wogole zajarzyles co ten dziadek mowi i o co walczy? Boli mnie ze takie glupie jednostki sa wsrod nas.