18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek onanista

CrazyEdek • 2018-09-04, 13:58
Jak trzeba, to trzeba... :amused:


MaksWkurw

2018-09-05, 12:19
Mors_Nigra napisał/a:

Amator... da się trzepać bez używania rąk, i wyciągania parówy, wszędzie gdzie się chce, tylko trzeba nabrać wprawy w udawaniu/wyglądaniu, jak by nie robiło się nic szczególnego, muszą też być luźne gatki, bokserki, spodnie też lepiej w miarę luźne (no i zabiera to trochę więcej czasu, ale efekty też są o niebo lepsze).



Specjalista waligr*cha, który nigdy nie zamoczy - ale przynajmniej może założyć kurs dla innych żałosnych pajaców.

No i rozwaliło mnie to:
Mors_Nigra napisał/a:

Ale to trzeba mieć coś w głowie najpierw, żeby na to wpaść.



Stanąłeś na barkach gigantów, żeby wpaść na sposób potajemnego trzepania kapucyna w tłumie. W jakiej dziedzinie powinni dać za to Nobla?

Mors_Nigra

2018-09-05, 22:54
@Nie i... nie. Ale tłumacz sobie jak chcesz. A na pomysł wpadłem pół-przypadkiem. Ale skoro już się nawinął, to go udoskonaliłem z ciekawości, skoro już musisz wiedzieć. Ale z twoich tekstów widzę, że bardzo Cię boli, iż nikt nie chce Cię tknąć. Źyczę szczęścia, może mniej jadu pomoże.

MaksWkurw

2018-09-06, 08:09
Mors_Nigra napisał/a:

A na pomysł wpadłem pół-przypadkiem. Ale skoro już się nawinął, to go udoskonaliłem z ciekawości, skoro już musisz wiedzieć.



No tak jak mówiłam - geniusz, wynalazca, wizjoner i odkrywca na miarę Kolumba, Einsteina i Alzheimera, ale przy tym jeszcze pełen wszelkich cnót, głównie skromności. Pomysł/sposób trzepania opatentuj, napisz książkę i spienięż, zamiast chwalić się nam tutaj.

KrwawyEric

2018-09-07, 01:11
Ona też chowała drągalka pod torebką :krejzi: