18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek na siłowni

OpenStreetMaps • 2014-03-02, 12:43
Postrach pabianickich siłowni.


PÃ...........wi

2014-03-03, 11:22
ach ta starcza nonszalancja, powinien mu ktoś powiedzieć, że z całym szacunkiem, ale mało apetyczny widok stwarza,

Tiquer

2014-03-03, 11:26
To nie dziadek, to jakiś nastolatek po wstrzyknięciu marihuany.

Ęriko De Skuczas Palabras

2014-03-03, 11:47
He he, pocieszne :D
Założę się, że naoglądał się jak na jutubie ludzie tańcują na bieżni i chciał tak samo... tylko w odpowiednim dla siebie tempie :P

Nu...........ma

2014-03-03, 12:01
Ten dziadek to przynajmniej postanowił wziąć się za siebie wy komputerowe, wychudzone nerdy. Wy się z niego w tej chwili wyśmiewacie a założyłbym się że rozj***ł by was jednym ciosem. :D

Bila

2014-03-03, 12:18
Jakim k***a trzeba być zjebem żeby płacić za bieganie,albo łażenie po bieżni.Ale faktycznie trzeba być dobrym żeby sprzedawać ludziom naturalną rzecz jak chodzenie,k***a jego mać.

MauełuszTe

2014-03-03, 12:36
staruszek? ciekawe k***a... nie widać oznak wieku starczego. Jak obraca się twarzą do kamerzysty to nagle obraz się rozmazuje. ch*ja w to nie uwierzę.

@up
bieżnia nie jest tylko do biegania czy chodzenia, pokazuje ilość spalonych kalorii co pomaga ludziom, którzy są na redukcji ;)

WalkingStephen

2014-03-03, 13:03
Cytat:

Śmiejcie się spaślaki, w jego wieku będziecie marzyć by móc do sklepu 100m się przejść bez bólu w stawach, a on po siłce skoczy sobie do parku dupy poobaczajać.



Cytat:

Ten dziadek to przynajmniej postanowił wziąć się za siebie wy komputerowe, wychudzone nerdy. Wy się z niego w tej chwili wyśmiewacie a założyłbym się że rozj***ł by was jednym ciosem. :D



Cytat:

staruszek podczas tego nagrania ćwiczył dłużej niż Wy przez ostatni tydzień...



Co następny to lepiej wie co robię w domu, pochodzili tydzień na siłownie i wielcy sportowcy krytykujący opieszałość innych w internecie.

ujposprzata

2014-03-03, 15:16
1.Michal napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie wolą biegać na jakiejś maszynie skierowanej do ściany, niż na przykład po parku. Jak ktoś z Wrocławia ma pilną potrzebę wydania swoich pieniędzy na bieganie, to niech się zgłosi do mnie. Odpłatnie wskażę dobre do tego miejsca.



Bo np. mieszkając w krakowie zdrowiej sobie wyjść na papierosa niż pójść pobiegać na zewnątrz. Zimą jest tu kurewski smog z PM10 sięgającym 300 ug/m3 więc wolę zapłacić za basen albo bierznię niż się truć.

pi...........in

2014-03-03, 16:23
Oprócz tego bieżnia pozwala "symulować", np. podbiegi pod górkę (u mnie jest ich poważny deficyt) dzięki czemu siła biegowa rośnie i można lepsze czasy wykręcać.

@PsK: jeśli te teksty Ciebie nie dotyczą, to skąd ten ból dupy?

spr

2014-03-03, 23:31
Siłka jest fajna ale nie wolno pić, trener poleca :) A.. i jeszcze wiek jest dość ważny i zdyscyplinowanie a potem itak ch*j w to wszystko bo tylko kasa, sorry ale nie potrafię kłamać.

pivovar

2014-03-04, 15:23
Brakujące ogniwo, udowadniające teorię, że człowiek pochodzi od czapli.