18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek mówi nie z gnata...

Halman • 2023-12-15, 06:39

a ta czarna suka to też nie przypadek...

willoo

2023-12-17, 02:03
psotny_fiutek napisał/a:

Ich było pięciu młodych byków, on był sam.... Nie miał szans.
Wtedy wkroczył ON wyrównywacz szans ! Pistolet !
Każdemu lamusowi co jest przeciwnikiem szerokiego dostępu do broni palnej w Polsce, ch*j w dupę i na imię !!!



Mam w dupie ciebie i twoje poglądy. Zobacz sobie statystyki ludzi zabitych z broni palnej w usa i porównaj proporcjonalnie do Polski. Następnie zobacz ile jest strzelanin w szkołach w krajach z legalnym dostępem do broni, a ile w PL.

Siriuz

2023-12-17, 02:20
Ogórasek napisał/a:

To zrób kolekcjonerkę a nie sport i przestań płakać. Jak się tą broń posiada to nie ma żadnego pie**olnika. Daj przykład bo nie wiem co masz na myśli. Jak nie po to ją kupujesz by trzymać w sejfie to jej używaj. Proste. Ale pie**olisz 3 po 3



Gościu, pie**oli Ci się wszystko równo... toć pierwszy napisałem, żeby robić kolekcjonerkę i się przypie**oliłeś a teraz to :D pie**olisz sobie tak dla pie**olenia, bo sensu w tym nie widzę.

willoo napisał/a:

Mam w dupie ciebie i twoje poglądy. Zobacz sobie statystyki ludzi zabitych z broni palnej w usa i porównaj proporcjonalnie do Polski. Następnie zobacz ile jest strzelanin w szkołach w krajach z legalnym dostępem do broni, a ile w PL.



Jak w USA odejmie się murzynów to statystyki są dokładnie takie jak w Polsce :) A co do tych strzelanin w szkołach to o ilu słyszałeś w Szwajcarii, Finlandii, czy choćby w Niemczech - tam mają ludzie mają ponad 5mln sztuk broni w domach.

frytburger.z.paprykarzem

2023-12-17, 02:43
psotny_fiutek napisał/a:

Ich było pięciu młodych byków, on był sam.... Nie miał szans.
Wtedy wkroczył ON wyrównywacz szans ! Pistolet !
Każdemu lamusowi co jest przeciwnikiem szerokiego dostępu do broni palnej w Polsce, ch*j w dupę i na imię !!!



Jak już sobie skończysz walić pod wyobrażenie ch*ja w dupie to poczytaj sobie statystyki FBI a nawet przejrzyj sobie Sadistic i zobacz raz na ile przypadków dochodzi do obronienia się napadniętego a w ilu przypadkach to przestępcy są uzbrojeni i zabijają. A później sobie sprawdź skąd mają broń.
Te konfederackie piedolety którymi karmią pryszczatych niedojebów którzy sądzą że jakby mieli broń to by ich nie lali przez całą szkołę sobie w butki wsadź.

mit2

2023-12-17, 03:22
Ogórasek napisał/a:


Czekaj ale do czego ty pijesz. Dostajesz pozwolenie i tyle. A to, że raz na ruski rok dostanie się zakaz i wielki płacz to nie rozumiem o co chodzi. W dodatku głównie w Warszawie. Kolejny co się zesrał chociaż z tego nie korzysta.


Piję do tego, że przepisy kontrolujace prawo posiadania do broni są bardzo dalekie od normalności. Samo to, że musisz robić pozwolenie po coś, a nie że chcesz, jest poj***ne.
A, spróbuj zdobyć pozwolenie do ochrony osobistej. Powodzenia.
I nie jest tak, że po łaskawym wydaniu pozwolenia pańswto nie uprzykrza posiadaczowi życia. Kilka postów wyżej masz wyliczankę.
Dodaj do tego, że promesę masz na określoną liczbę broni. k***a sloty jak w mmo wykupujesz :lol:

Może odbiósłbyś się do reszy mojego postu, a nie tylko do tego co ci wygodnie?

A to, czy pozwolenie mam i z czego korzystam, to cię nie powinno interesować.

Siriuz

2023-12-17, 04:22
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Jak już sobie skończysz walić pod wyobrażenie ch*ja w dupie to poczytaj sobie statystyki FBI a nawet przejrzyj sobie Sadistic i zobacz raz na ile przypadków dochodzi do obronienia się napadniętego a w ilu przypadkach to przestępcy są uzbrojeni i zabijają. A później sobie sprawdź skąd mają broń.
Te konfederackie piedolety którymi karmią pryszczatych niedojebów którzy sądzą że jakby mieli broń to by ich nie lali przez całą szkołę sobie w butki wsadź.



Nie zesraj się fajtłapo tylko weź razem z psem zastrzyk sylwestrowy i nie będziecie się bali huku

TorkilKoval

2023-12-17, 16:46
psotny_fiutek napisał/a:

Ich było pięciu młodych byków, on był sam.... Nie miał szans.
Wtedy wkroczył ON wyrównywacz szans ! Pistolet !
Każdemu lamusowi co jest przeciwnikiem szerokiego dostępu do broni palnej w Polsce, ch*j w dupę i na imię !!!



ale strasznie ch*ja się znasz.

Andrzejas

2023-12-17, 17:26
Co za pajace tu piszą! Dostęp do broni nie powinien być udzielany, a powinno być prawo do jej posiadania! Co to za pomysł, że ja się muszę kogoś o łaskę spytać? Jakie badania? Jakie, k***a, szafy? Broń powinna być dostępna w sklepie, jak telewizor czy kartofle! Amunicja w automatach vendingowych!
Wolność to wolność, zezwolenie na posiadanie to komunistyczne bzdury! ch*j komu do tego, po co ja broń kupuję! Jeśli jestem niezrównoważony, to można mi odebrać takie prawo, ale nie ma mowy o tym, że trzeba się pytać, czy mi dadzą!

Norbixon

2023-12-18, 03:32
psotny_fiutek napisał/a:

Ich było pięciu młodych byków, on był sam.... Nie miał szans.
Wtedy wkroczył ON wyrównywacz szans ! Pistolet !
Każdemu lamusowi co jest przeciwnikiem szerokiego dostępu do broni palnej w Polsce, ch*j w dupę i na imię !!!



Tak i jeszcze w polace tego gowna brakuje zeraz bedzie co drugi murzyn a ten chce legalne broni nozy ci brakuje k***a siedziesz w domu cale zycie i bedzie mowil czego on chce a i oby jak najwiecej tych zydkow okradali

Ogórasek

2023-12-18, 22:19
mit2 napisał/a:

Piję do tego, że przepisy kontrolujace prawo posiadania do broni są bardzo dalekie od normalności. Samo to, że musisz robić pozwolenie , a nie że chcesz, jest poj***ne.
A, spróbuj zdobyć pozwolenie do ochrony osobistej. Powodzenia.
I nie jest tak, że po łaskawym wydaniu pozwolenia pańswto nie uprzykrza posiadaczowi życia. Kilka postów wyżej masz wyliczankę.
Dodaj do tego, że promesę masz na określoną liczbę broni. k***a sloty jak w mmo wykupujesz
Może odbiósłbyś się do reszy mojego postu, a nie tylko do tego co ci wygodnie?
A to, czy pozwolenie mam i z czego korzystam, to cię nie powinno interesować.



Wcześniej pisałem o tym, że jest głupie czyli pozwolenie na coś - powinno być po prostu pozwolenie. Nie wiem po co Ci to pozwolenie do ochrony osobistej jak to samo masz w sportowej a nawet więcej bo długą dostaniesz. Ta wyliczanka to ściek więc nie wiem do czego pijesz. Problem z ilością to akurat zależy od jednostki. U mnie bez problemu na start jest 10 a jak zapełnisz to dostajesz kolejne 10. Nie ma z tym problemu.
Już się odnoszę., wcześniej nie widziałem sensu.

To, że lubisz być j***ny w dupę i kontrolowany przez władzę, to twoja sprawa - tylko że to jest chore i nie tak się powinno traktować wolnego człowieka. - nie wiem o jakim traktowaniu mówisz, wszystko poza durnym pozwoleniem na cos jest dobrze zrobione.

Gówno urzędnika czy policjanta powinno obchodzić po co komu broń. Niekarany, po badaniach (które zresztą są ch*ja warte, co pokazuje przykład gościa który odj***ł narzeczonego swojej byłej) i TYLE. Tylko, że państwo każdego traktuje jak potencjalnego bandytę. - tutaj też nie wiem do czego pijesz, mam bron, mam pozwolenie przeszedłem badania, jestem niekarany. Na tym się skończyła ingerencja państwa/policjanta/urzędnika w to co robię z tą bronią póki robię to w sposób legalny i z głową.

I o ile dobrze pamiętam, to był w Polsce przypadek, że gościowi przy odebraniu prawa jazdy cofnęli pozwolenie (gdzieś na bron-forum jest temat o tym). Taka k***a normalność - znów dajesz przykład z dupy i bez dokładnego opisu zdarzenia. Nie wiem czy mówimy o tym samym ale typ miał zabrane prawko za alkohol - przestępstwo + problemy z alkoholem, idealny powód by zabrać za to pozwolenie i sam sie pod tym podpisuję.

Nie zapominaj też o wprowadzanym co raz okresowym zakazie przemieszczania się z bronią, bo np. jakieś święto albo wizyta zagranicznego urzędnika). - tutaj to masz ból dupy bo raz do roku (gdzie pewnie nie miałes i tak zamiaru wtedy nigdzie z tąbroniąwychodzić) i pewnie w miejscowości z której nie pochodzisz jest to wprowadzane. Weź przestań płakać bo właśnie przez takich jak ty strzelcy są odbierani jako osoby upośledzone.

Siriuz napisał/a:

Gościu, pie**oli Ci się wszystko równo... toć pierwszy napisałem, żeby robić kolekcjonerkę i się przypie**oliłeś a teraz to pie**olisz sobie tak dla pie**olenia, bo sensu w tym nie widzę.
Jak w USA odejmie się murzynów to statystyki są dokładnie takie jak w Polsce A co do tych strzelanin w szkołach to o ilu słyszałeś w Szwajcarii, Finlandii, czy choćby w Niemczech - tam mają ludzie mają ponad 5mln sztuk broni w domach.



nie pamiętam co kto pisał bo mam ciekawsze rzeczy na głowie. Nie odniosłeś się do niczego co napisałem tylko do jednej głupoty która i tak nie ma znaczenia

Andrzejas napisał/a:

Co za pajace tu piszą! Dostęp do broni nie powinien być udzielany, a powinno być prawo do jej posiadania! Co to za pomysł, że ja się muszę kogoś o łaskę spytać? Jakie badania? Jakie, k***a, szafy? Broń powinna być dostępna w sklepie, jak telewizor czy kartofle! Amunicja w automatach vendingowych!
Wolność to wolność, zezwolenie na posiadanie to komunistyczne bzdury! ch*j komu do tego, po co ja broń kupuję! Jeśli jestem niezrównoważony, to można mi odebrać takie prawo, ale nie ma mowy o tym, że trzeba się pytać, czy mi dadzą!



pie**olisz i tyle. Samochodem też każdy bez prawka powinien jeździć?

mit2

2023-12-19, 12:49
Ogórasek napisał/a:

Nie wiem po co Ci to pozwolenie do ochrony osobistej jak to samo masz w sportowej a nawet więcej bo długą dostaniesz.


I właśnie tutaj myślisz jak typowy urzędnik. Niby jesteś przeciwny pozwoleniom "po coś", ale próbujesz mimochodem usprawiedliwiać ten debilizm. Po co mi do ochrony osobistej? Bo k***a chcę.

Ogórasek napisał/a:

Ta wyliczanka to ściek więc nie wiem do czego pijesz.


Twoje argumenty to też ściek. Fajna taka dyskusja, nie?

Ogórasek napisał/a:

Problem z ilością to akurat zależy od jednostki. U mnie bez problemu na start jest 10 a jak zapełnisz to dostajesz kolejne 10. Nie ma z tym problemu.


Sam fakt istnienia jakichś limitów jest problemem. Wolny człowiek ma prawo sobie kupić co chce i w jakichkolwiek ilościach i państwo nie ma prawa się w to wpie**alać, a nie że musisz prosić urzędnika o pozwolenie o dokupienie kolejnych jednostek broni.

Ogórasek napisał/a:

nie wiem o jakim traktowaniu mówisz, wszystko poza durnym pozwoleniem na cos jest dobrze zrobione.


Zapomniałeś dodać "moim zdaniem". Tobie nie przeszkadza składanie wniosków, podań, spowiadanie się urzędnikom i policjantom. Nie przeszkadza ci monitorowanie państwa gdzie przebywasz i co robisz. Mi to przeszkadza.

Ogórasek napisał/a:

tutaj też nie wiem do czego pijesz, mam bron, mam pozwolenie przeszedłem badania, jestem niekarany. Na tym się skończyła ingerencja państwa/policjanta/urzędnika w to co robię z tą bronią póki robię to w sposób legalny i z głową.


Jeżeli masz pozwolenie sportowe, musisz brać udział w zawodach, bo cofną uprawnienia. Zmieniasz miejsce zamieszkania, musisz informować o tym WPA. Odwalisz coś kompletnie niezwiązanego ze strzelectwem - licz się z odebraniem pozwolenia i zezłomowaniem twojej własności. Faktycznie, zero ingerencji.

Ogórasek napisał/a:

znów dajesz przykład z dupy i bez dokładnego opisu zdarzenia. Nie wiem czy mówimy o tym samym ale typ miał zabrane prawko za alkohol - przestępstwo + problemy z alkoholem, idealny powód by zabrać za to pozwolenie i sam sie pod tym podpisuję.


Chyba nie liczysz na to, że będę siedział godzinami na "beżowym", szukając jednego tematu sprzed kilku lat? :lol:
On nie odj***ł nic z bronią. To tak, jakby za kradzież batonika w sklepie zabrano ci prawo jazdy.

Ogórasek napisał/a:

tutaj to masz ból dupy bo raz do roku (gdzie pewnie nie miałes i tak zamiaru wtedy nigdzie z tąbroniąwychodzić) i pewnie w miejscowości z której nie pochodzisz jest to wprowadzane.


Nie mam zamiaru spowiadać się z mojego życia prywatnego jakiemuś randomowi na sadolu.

Ogórasek napisał/a:

Weź przestań płakać bo właśnie przez takich jak ty strzelcy są odbierani jako osoby upośledzone.


Za to dzięki uległym łajzom twojego pokroju, ubojka się nigdy nie zmieni i jak było ch*jowo, tak zostanie. Pogratulować :roll:

Siriuz

2023-12-19, 14:00
Ogórasek napisał/a:

nie pamiętam co kto pisał bo mam ciekawsze rzeczy na głowie. Nie odniosłeś się do niczego co napisałem tylko do jednej głupoty która i tak nie ma znaczenia



Nie było do czego się odnosić, bo wszystko już wcześniej napisałem, a że Ty nie czytasz i nie pamiętasz to już nie mój problem. pie**olenie w kółko tego samego, bo zaraz zapomnisz to nie jest sposób na dyskusję.

Ogórasek

2023-12-19, 16:03
Siriuz napisał/a:

Nie było do czego się odnosić, bo wszystko już wcześniej napisałem, a że Ty nie czytasz i nie pamiętasz to już nie mój problem. pie**olenie w kółko tego samego, bo zaraz zapomnisz to nie jest sposób na dyskusję.



Czyli nie tylko jesteś debilem ale w dodatku nie masz argumentów i boisz się dyskusji bo wiesz, że masz braki wiedzy. Wszystko jasne, było tak od razu.

Andrzejas

2023-12-19, 18:11
Ogórasek napisał/a:

(...)pie**olisz i tyle. Samochodem też każdy bez prawka powinien jeździć?



A na kombajn czy traktor prawka potrzebujesz? Nie. A też ludzi nim rozjeżdżać można i do kolizji doprowadzać.
Na piłę łańcuchową też zezwolenie potrzebne i badania? Tym łeb można obciąć! Tak sobie, jak i komuś!
Wyobraź sobie, że butlę z gazem też sprzedają randomom!

Wracając do twojego pytania, odpowiedź brzmi - tak. Samochodem powinien móc jeździć każdy, jeśli sąd mu tego nie zakazał. Każdego dnia na wszystkich drogach świata kierowcy bez prawka zabijają ludzi, a ci z prawkiem nawet więcej, więc nie pie**ol farmazonów, tylko wyjdź czasem na dwór i zobacz, jak ludzie żyją i co odpie**alają.
Moja stara ma prawko od dziesięcioleci, ale to nie zmienia faktu, że jeździ jak stereotypowa baba i stwarza ogromne zagrożenie na drodze. Co to jej prawko zmienia? Jak kogoś potrąci, to będzie mniej bolało, czy do czego dążysz w tym przytyku? :roll:

Ogórasek

2023-12-21, 11:12
Andrzejas napisał/a:

A na kombajn czy traktor prawka potrzebujesz? Nie. A też ludzi nim rozjeżdżać można i do kolizji doprowadzać.
Na piłę łańcuchową też zezwolenie potrzebne i badania? Tym łeb można obciąć! Tak sobie, jak i komuś!
Wyobraź sobie, że butlę z gazem też sprzedają randomom!
Wracając do twojego pytania, odpowiedź brzmi - tak. Samochodem powinien móc jeździć każdy, jeśli sąd mu tego nie zakazał. Każdego dnia na wszystkich drogach świata kierowcy bez prawka zabijają ludzi, a ci z prawkiem nawet więcej, więc nie pie**ol farmazonów, tylko wyjdź czasem na dwór i zobacz, jak ludzie żyją i co odpie**alają.
Moja stara ma prawko od dziesięcioleci, ale to nie zmienia faktu, że jeździ jak stereotypowa baba i stwarza ogromne zagrożenie na drodze. Co to jej prawko zmienia? Jak kogoś potrąci, to będzie mniej bolało, czy do czego dążysz w tym przytyku?



Ale jesteś odklejony, typowe gadanie idioty. Nie masz żadnych argumentów i nie rozumiesz statystyki itp. zdaj w końcu maturę, pójdź na studia to może tam Cię tego nauczą bo widać twoje braki.