18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek i jego zielsko.

AnteTheOne • 2013-08-30, 15:51
Wczoraj rano, około godziny 8.30 mundurowi wkroczyli na jedną z posesji w Hajnówce. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 71-letniego hajnowianina funkcjonariusze znaleźli rosnące w ogrodzie krzaki konopi.

Policjanci zabezpieczyli 84 takie rośliny, z których najniższe miały około metra, a te najwyższe ponad 2,5 metra wysokości. Starszy mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi. Jak twierdził, sadził że odnalezione podczas odchwaszczania rośliny są legalne, a w książce zielarskiej wyczytał, że mogą być dobrym lekarstwem na różne schorzenia. Teraz postępowaniem 71-latka zajmie się sąd.





Komentarz pozostawiam wam :D

źródło:KLIK

Mardog

2013-08-30, 22:50
I tak właśnie niewinni trafiają do paki.
Ale udane akcje policji wzrastają, także kolejny sukces :roll:

Aberracja

2013-08-30, 23:14
Stetryczały_Sk***iel napisał/a:

k***A MAĆ, kto do ch*ja podkopał dziadka?



Jak to kto? Pewnie Pani Jadzia, sąsiadka zza płotu.

rjinswand

2013-08-30, 23:19
84 krzaki. To chyba dużo jak na użytek własny. Tak więc może dziadzia coś kombinował...

Neuro

2013-08-30, 23:33
Dziadka i tak wypuszczą. Kto by takiego wapniaczka do więzienia teraz wsadzał. Poza tym to i tak nie było zielsko dziadka. Dobry dziadzio pewnie wnusia kryje (pewnie nawet za jakieś dodatki do emerytury), bo jemu i tak nie zrobią, a nawet jeśli, to swoje przeżył i mu wsio ryba. A przed wnusiem całe życie jeszcze.

P.S. Dla niewiedzących - Hajnówka to największa i najbiedniejsza dzielnica Bielska Podlaskiego.

xXxSkuNxXx

2013-08-30, 23:42
Troche za dupie u nas w tej hajnówce ,ale lasy fajne i jest gdzie trzymać co nie co:D

kam332

2013-08-30, 23:51
tak, znalazł podczas odchwaszczania. Jaki idiota w to uwierzy?? Też myślę jak Neuro.

WujaszekStalin

2013-08-31, 00:03
dziadek dobry agent skoro nie wydał faktycznego właściciela roślinek

chysek_litrusek

2013-08-31, 00:04
Neuro napisał/a:



P.S. Dla niewiedzących - Hajnówka to największa i najbiedniejsza dzielnica Bielska Podlaskiego.



Więc ty kolego sympatyczny musisz być z bielska...
Muszę przyznać, że miasto ładnie się rozwija, tylko ta nazwa jakaś taka.......... bielsk spod laski.
A od hajnówki się odpie**ol, bo to ładna okolica i gdyby nie warszawa byłaby stolica.

Wiochmen

2013-08-31, 00:12
Popie**olenie jestescie

k***a policja nic nie robi zle
policja cos robi zle

to co oni maja k***a robic zeby sie zaden z was h*jki nie buldoczyl?

_arci

2013-08-31, 00:14
Wiochmen napisał/a:

Popie**olenie jestescie

k***a policja nic nie robi zle
policja cos robi zle

to co oni maja k***a robic zeby sie zaden z was h*jki nie buldoczyl?



Iść do roboty :mrgreen:

strzelec_

2013-08-31, 08:56
Uff... kolejny dewiant unieszkodliwiony.
Śmieszny kraj.

Krysti@n

2013-08-31, 09:29
smarkacz napisał/a:

A od hajnówki się odpie**ol, bo to ładna okolica i gdyby nie warszawa byłaby stolica.



Nie dajcie się zwieźć temu osobnikowi!

Okolica jest ładna, to przyznam, ale ludzie...
W każdej części miasta o każdej porze można dostać w zęby za darmo. Miasto zastraszają jakieś pseudo-narodowe-jegiellońskie gangi (FCH?-fight club hajnówka), w większości przypadków jak coś im przeszkadza, to jedynym rozwiązaniem problemu jest przekopanie tej osoby w minimum kilka osób i późniejsze się obnoszenie tym po gimbazie.
Jedynym stylem ubioru są dresy i obcisły T-shirt, przy czym biorąc wielkość miasta, jest to porażające.
A główną rozrywką powyższej młodzieży jest cołodniowe przesiadywanie w samochodach/motorach/skuterach pod większymi sklepami na parkingach Biedronka/Arhelan/Kaufland/...

I tak dalej, i tak dalej...

PS: Z kimkolwiek kiedy nie rozmawiałem ze starszych osób 30+, to słyszałem tylko jedną odpowiedź na moje pytanie: "jak żyć w tym mieście?"
ODP: "sp***alać jak najdalej i najlepiej nie wracać". Jednak rodzina i znajomi przyciągają mnie do tego k***idołka jak magnez...

PS2: To wszystko prawda.

Urbanox

2013-08-31, 11:10
84 krzaki, najwyższy po 2.5 metra? jakby posadził wnuczek lub nawet dziadek specjalnie, to raczej nie pozwoliłby, żeby tak się rozrosły wzwyż, jakiś topping na pewno by był no chyba, że jakiś teMpy chooy pomyślał yyy nikt się nie pokapuje ;p