18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dżentelmen

~_Yarko_ • 2021-07-27, 12:11
Przepuszcza swoją panią przodem.


Mors_Nigra

2021-07-27, 18:13
Autor napisał/a:

Ale czyja to jest wina? Na pewno nie kobiet. "Mężczyźni" wybierają sobie taki los. Zawiązują związki z kretynkami, które wierzą, że feminizm to tak na prawdę, że nie są częścią rewolucji ideowej, która wykorzystywana jest przez potężną siłę do zindoktrynowania młodych pokoleń. Wystarczy spojrzeć na zachód co się dzieje, a co gorsze wkracza do nas wielkimi krokami i zadomawia się na dobre. Ponadto wiążą się z rozwiązłymi k***idłami, których jedynym zajęciem w czasie wolnym jest shopping i wieczne zmęczenie. Kiedyś usłyszałem mądre zdanie "mężczyzna powinien kochać kobietę, a ona powinna jego szanować".
Ale ja widzę ilu moich znajomych przejęło obowiązki swoich kobiet. Nawet k***a obiadu im nie gotują, bo przecież jak to? Siedziała cały dzień w domu i nie miała na to czasu, domu zresztą też nie ogarnęła, bo w tym czasie prowadziła konferencję naukową z Yale University. To my doprowadziliśmy do tego, że tak jest. Patrze na niektórych moich kumpli i już nawet szkoda mi ich nie jest... Sami tak sobie wybrali i jeszcze w tym trwają... Oczywiście w mordzie wszyscy mocni, do czasu telefonu kontrolnego. I to o czym wspomniałeś, przez tą ustawę wielu będzie cierpiało jeszcze bardziej, bo pójdą w skarpetach i ch*ja będą mogli zrobić...
Również często jest tak, że ten dobry chłop rąbany jest w rogi, a takie porządne dziewczyny często oklepywane przez swoich oprawców. Ludzie nie potrafią się odnaleźć, a później są tego konsekwencje.



To nigdy nie jest wina kobiet, bo kobiety nigdy za nic nie odpowiadają w zachodnim świecie, pie**olone święte krowy.

zerwikaptur

2021-07-27, 18:32
jebac wszystkie to k***y ale przyszle albo obecne albo byle .Jak k***a leca na starosc do kosciola j***ne kuriska to jest beka widok co niedziela hahaha

Autor

2021-07-27, 20:05
Mors_Nigra napisał/a:

To nigdy nie jest wina kobiet, bo kobiety nigdy za nic nie odpowiadają w zachodnim świecie, pie**olone święte krowy.



Dlatego, to wina mężczyzn, którzy wiążą się z rozwiązłymi kretynkami, a później mają pretensję, że są waleni po rogach. Bo po czyjej stronie leży wina? Kretyna/ki czy tego co się z nim związał/a?
To samo tyczy się durni, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego, ale za to ładnie się prezentują, przynajmniej ona... On ma flotę i to wystarcza, by kretyna doić. Ale jak się ma ch*ja w głowie, to co się dziwić, że cwaniary to wykorzystują. Najgorzej jak mają dzieci i po 2 - 3 latach się rozchodzą. Bo coś nie zagrało? No i rośnie kolejne pokolenie wyj***ne przez własnych rodziców na samo dzień dobry.

Smolar12

2021-07-27, 21:32
Pełna klasa!
Nawet pomógł jej wstać, czapki w głów :D

drabi1

2021-07-27, 22:10
Do łóżka!!! k***a ja pie**olę.

O co w ogóle come on?

Widać, że gość ma klasę. 8-)

v_valdi

2021-07-27, 23:27
nie znacie pojęcia "gra wstępna" ?

Yung_Christ

2021-07-28, 16:44
Widziała suka co brała. Wybierają sobie takich patusów a potem płacz i zdziwienie. Tępe k***iska, tfu

Rick_Sanchez

2021-09-03, 16:01
Albo gościu laskę przyłapał jak pomagała koledze w nauce anatomii