18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dannyk

2011-05-29, 15:15
dlaczego tego nie ma jeszcze w sucharach :wtf: ?

Xenomorph08

2011-05-29, 15:21
@ up

Chcą więcej ludzi wk***ić

alkoboy

2011-05-29, 18:56
tak przy okazji to dawno dawno temu jak było jeszcze EB to było bardzo dobre piwko
udupili markę a teraz wielki come back chcą zrobić frajery z Żywca

Massivee

2011-05-29, 19:00
Gimnazjaliści ch*ja wiedzą o piwie.
Specjal na pomorzu to klasyka sama w sobie wszyscy go piją. !
Mam na myśli czarnego Specjala.
O niepasteryzowanym chyba nikt nie słyszał, przynajmniej Ja nie słyszałem. :D

A tak po za tym to suchar jak ch*j.

Dannyk

2011-05-29, 20:58
Massivee, niepasteryzowany murzyn jest teraz w każdym sklepie na pomorzu i mazurach. Jak dla mnie to jest dobre piwo w dobrej cenie.

pi73rmaster

2011-06-02, 14:42
Specjal klasyką może i jest, ale jak do kumpla przyjechałem i kupiliśmy właśnie Specjala to się zdarzyło po raz pierwszy w życiu, że nie dokończyłem tego co kupiłem. Nigdy większego sikacza nie piłem(przebija nawet królewskie). Oczywiście mogło się zdarzyć, że na zły egzemplarz trafiłem.

KiszkaMariana

2011-06-03, 17:01
alkoboy, tee znawca! Jakbyś poczytał to byś wiedział, że EB istnieje cały czas z tym, że tylko na export, a specjal nie ma nic z nim wspólnego.

AdiX

2011-06-05, 07:35
A pił któś może "Zagłębiaka"? Tak, to jest browar, który wspiera Zagłębie Lubin, mamy go w Lubinie i okolicy. Jest całkiem, a nawet bardzo, dobry, producenci, działacze i kibice zarzekają się, że jest najzdrowszy jaki może być. Cena także przystępna. Bez spiny na jakieś zasrane kluby piłkarskie proszę. Nie kibicuję.

Janusz~

2011-06-05, 09:57
Normalny Specek lepszy niż niepasteryzowany. I piwko zajebiste jak za swoją cenę. Nie widzę różnicy w smaku np. z Żywcem, który kosztuje o 30% więcej. Piwo postawiłem bo nie znacie się na piwie, więc może to jedno ode mnie czegoś Was nauczy. Aha i tytanowe płuca ma tylko Tytanowy Janusz, ale mimo, że on istnieje, to jest tylko legendą.

trauma

2011-06-05, 10:40
KiszkaMariana napisał/a:

alkoboy, tee znawca! Jakbyś poczytał to byś wiedział, że EB istnieje cały czas z tym, że tylko na export, a specjal nie ma nic z nim wspólnego.



Specjala dalej produkują w Elblągu? Bo to chyba ten sam browar co EB był/jest. Jeśli chodzi o Specjala niepasteryzowanego to jest niezły, ale ja wolę Amber niepasteryzowane. Czarny dużo lepszy jak dla mnie.
Z kolei mój faworyt i mistrz nad mistrze to Herbowe. Tyle, że to ciemne, a to już nie każdemu podchodzi.

Fuzelek

2011-06-05, 11:12
Nie wiem jak specjal moze nie smakowac....

rrdzony

2011-06-05, 12:08
Browar Czarnków - najlepsze piwa.

a jak komuś smakują lechy, carlsbergi i inne szczyny, to chyba dobrego piwa w życiu nie pił ;)

Himiteshu

2011-06-05, 16:14
ze srejsika k***a

Poltavsky

2011-06-05, 20:01
Jever und Beck's
Moim skromnym zdaniem lepsze od tyskich, heinekenow i carlsbergow rozlewanych w Polsce.
Ale o gustach się nie dystkutuje... podobno :D
Hasseroder tez jest lepszy :P