topic

Dyskryminacja mężczyzn

bafang • 2019-12-03, 20:59
Koleś spotkał się z dziewczyną w jej mieszkaniu, po czym został z niego wypchnięty nago, rzekomo za uderzenie dziewczyny. Próbował wejść z powrotem do środka, ale nie dał rady. Ktoś wezwał policję i policjanci aresztowali kolesia, wyprowadzając go do radiowozu bez ciuchów przez pół osiedla (wydali mu nawet polecenie zasłaniania genitaliów rękami).

Kilka tygodni później 26-letni Brytyjczyk został skazany za napaść na 160 godzin prac społecznych w "zewnętrznych czynnościach porządkowych", czyli głównie zbieranie śmieci i zamiatanie chodników. Kobieta przedstawiła na policji obrażenia, a on przyznał się do jej uderzenia, tłumacząc się jednak, że ta go obrażała, a on stracił cierpliwość i raz uderzył ją w twarz, następnie chciał się ubrać i wyjść, ale podczas zakładania skarpetek kobieta wypchnęła go ze swojego mieszkania i zamknęła drzwi.

Sąd uznał działania kobiety za zgodne z prawem, aczkolwiek nie uznał iż znajdowała się ona w "bezpośrednim zagrożeniu zdrowia lub życia". Wziął pod uwagę przyznanie się faceta do winy i wymierzył karę prac społecznych zamiast więzienia. Mężczyzna pracuje jako kasjer, a przez 8h tygodniowo w ciągu najbliższych 6 miesięcy dodatkowo będzie dbał o porządek na dzielnicy, po której jeszcze kilka tygodni temu był prowadzony nagi do policyjnego radiowozu.Abrez

2019-12-03, 21:07
przepraszam, ale k***a albo ta baba była rozmiarów hipomegapotama i go po prostu wywaliła, albo ten człowiek to totalny nieudacznik. Jak można dać się wypchnąć za drzwi frontowe nago xD

piter909

2019-12-03, 21:10
Przecież ten gość to większa p*zda od tej, co go wypchnęła. O jakiej dyskryminacji "mężczyzn" ty tu piszesz, bo ja żadnego nie wiedzę..

bafang

2019-12-03, 21:12
Abrez napisał/a:

przepraszam, ale k***a albo ta baba była rozmiarów hipomegapotama i go po prostu wywaliła, albo ten człowiek to totalny nieudacznik. Jak można dać się wypchnąć za drzwi frontowe nago xDGdzieś był o tym artykuł, ale po angielsku, wrzucę jak znajdę. Podobno on to wyjawił w sądzie, że ją walnął bo go wk***iała i wyzywała i zaczął się ubierać, żeby wyjść, ale podczas zakładania skarpetek ona otworzyła drzwi i go popchnęła, a on upadł na ziemię na korytarz, a ona zamknęła drzwi. W sumie tylko dlatego typ dostał prace społeczne bo wyszło na jaw, że nie wypchnęła go broniąc się przed uderzeniami, ale z zemsty - gdy już nie stanowił dla niej zagrożenia.

polakwrocek

2019-12-03, 21:13
Jak ją uderzył to kara zasłużona.

Jak chcesz kobietę zranić , to wystarczy powiedzieć że przytyła , i że jej matka jest teraz bardziej seksowna.

bakus1233

2019-12-03, 21:17
Odwrotna sytuacja- kobieta uderza mężczyznę, z pewnością by dostała karę :mrgreen: