18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dynamo compilation

Ha...........ng • 2012-06-18, 15:37
Wytłumaczy ktoś może jak on przesunął te opaleniznę na początku? Bo ciekaw żem mocno.


przeme13

2012-06-18, 20:41
Co to za nuta od 9:35 jak chodzi po wodzie? :O

Znaczy wiem ze to Linkin Park - Crawling, ale jak ta wersja się nazywa :P

takija

2012-06-18, 20:48
Tak, fajny filmik..... Ale do h*ja Pana?! Ile osób jeszcze powtórzy że to reżyserka? To że tak jest wie każdy;) Nie musicie nam tego pisać pierdylion razy ;)

Lisek244

2012-06-18, 21:52
To on jednak istnieje!?... :ukrzyzowany: mamy przej***ne!

Feedo

2012-06-18, 22:12
Cytat:

Wytłumaczy ktoś może jak on przesunął te opaleniznę na początku? Bo ciekaw żem mocno.



ręką

Xayrax

2012-06-18, 22:19
4:20 PL na czapce :D Jest piwo.

djhexe

2012-06-18, 22:23
Vrry7 napisał/a:

Oglądałem gościa w tv, jest niesamowity długie godziny rozkminiałem wszystkie z jego pokazy i znalazłem klucz do rozwiązania wszystkich sztuczek. To j***na reżyserka, dziękuje



znaczy się rozkminiaj dalej... tak jak cała reszta co wierzy w reżyserkę - jeżeli zobaczycie na żywo to uwierzycie? -> kiedyś ktoś napisał: "błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli"

winthek napisał/a:

nie lubie tego typu filmikow.

jakis cudak + oczarowana podstawiona publika

fake az k***a śmierdzi



jak nie lubisz to może oznaczać że nie rozumiesz - publika nie zawsze musi być podstawiona. i nie fake to twoje skarpety lub ryj - dotychczas monitory nie przekazują zapachów.

bloodwyn napisał/a:

Ale rwał bym laski na taki bajer



rwał byś! i same by lazły do Ciebie. nawet proste sztuczki z mikroiluzji potrafią ściągnąć całe stado napalonych lasek.


Disadac napisał/a:

Druga scena z wyginaniem się na jednej nodze, nagrali ją osobno z użyciem jakiegoś wyciągu czy czegokolwiek i podstawione scenki jak przechodnie się fascynują prawdopodobnie czymś innym, pewnie jakaś jeb**ca się w miejscu publicznym para.



fascynują się ** w twoim poście

demonkuba16 napisał/a:

Tak, fajny filmik..... Ale do h*ja Pana?! Ile osób jeszcze powtórzy że to reżyserka? To że tak jest wie każdy;) Nie musicie nam tego pisać pierdylion razy ;)



ja tego nie wiem - bo na ile się na tym znam - a znam się to nie jest reżyserka



i na koniec wytłumaczenie sztuczki z opalenizną (najczęściej tak mówią prestidigitatorzy)

nie powiecie nikomu????






































ja też nie!

jestemnatak

2012-06-18, 22:33
odjąć od krzesełka oparcie i macie sztuczkę wyjaśnioną. Po tych co przeszedł sznurkiem ściągneli na bok, aby kajaki mogły przepłynąć


Gloria

2012-06-18, 23:06
macias17 napisał/a:



jak już to "maggi" jak kogoś wyzywasz od debili, to rób to tak, żeby samumu nie wyjść na gorszego :-/



Jak już kogoś poprawiasz,to poprawiaj poprawnie.A to piwo to tak na przyszłość,może się poprawisz.

Mianownik (kto? co?): magia
Dopelniacz (kogo? czego?): Nie lubię magii
Celownik (komu? czemu?): Przygladam się magii
Biernik (kogo? co?): Lubię magię
Narzednik (z kim? z czym?): Rozmawiam z magią
Miejscownik (o kim? o czym?): Rozmawiam o magii
Wolacz: Hej magiu :-D

WalWiadra

2012-06-18, 23:12
Gloria napisał/a:



Jak już kogoś poprawiasz,to poprawiaj poprawnie.A to piwo to tak na przyszłość,może się poprawisz.

Mianownik (kto? co?): magia
Dopelniacz (kogo? czego?): Nie lubię magii
Celownik (komu? czemu?): Przygladam się magii
Biernik (kogo? co?): Lubię magię
Narzednik (z kim? z czym?): Rozmawiam z magią
Miejscownik (o kim? o czym?): Rozmawiam o magii
Wolacz: Hej magiu :-D


uzyl slowa maggi, poniewaz chodzilo mu o przyprawe, a nie o magie.
druga sprawa - wydaje mi sie ze powinno byc hej magio, ale co ja tam wiem :roll:

Gloria

2012-06-18, 23:18
WalWiadra napisał/a:


uzyl slowa maggi, poniewaz chodzilo mu o przyprawe, a nie o magie.
druga sprawa - wydaje mi sie ze powinno byc hej magio, ale co ja tam wiem :roll:



Tak,prawda jedna z osób,która czyta komy.Post wstawiony dla żartu.bo to akademicka dyskusja. :-P

PS.wołacz to O! ale co ja tam wiem :-P

przeme13

2012-06-19, 00:43
Wołacz nie ma pytania. Popularna wskazówka „O!” jest błędna, gdyż może sugerować niepoprawne odpowiedzi w mianowniku: *„O, samolot! O, żaba!” (zamiast: „samolocie, żabo”).

kwk222

2012-06-19, 00:59
tytuł piosenki


Linkin Park-Krwlng

martial7

2012-06-19, 01:04
Wolę tego gościa, chociaż typ robi to bez ściemy.

TheColt

2012-06-19, 02:36
1 Uczestnicy sztuczek zawsze są podstawieni. Często poproszeni o rekwizyt pytają sie czy napewno dostaną go spowroten ma to na celu zmylić widza. Pomyślcie czy wy poproszeni o rekwizyt zastanawiali byście sie czy go dostaniecie spowrotem?

a) To na nadgarstku to nie bya opalenizna tylko nabłyszczacz odbijający światło imitujący opalenizne łatwe do zauważenia co moze sugerowac ze publicznośc jednak równiez była podstawiona.

b) Druga opalenizna była tam od początku zresztą widać ze jest dużo intensywniejsza od tej na nadgarstku a jak wiadomo nadgarstek jest częściejj naświetlany przez promienie słoneczne więc powinna być lepiej widoczna na nadgarstku. Zresztą jak taki magik to niech ja przesunie spowrotem :P

2 Stara sztuczka z usztywniaczem na nog tylko w nowoczesnym wykonaniu.

a) Prawa noga nieruchomo od poczatku do końca pod koniec nie widac co sie dzieje ze spodniami jak prostuje nogi i nie widac jak odchodzi. Dodatkowo widać jak podnosząc sie zapiera sie lewa nogą o prawą jak taki kozak to na co mu to było?

b) Niby taki spontan że nikt nic nie zauwaza dopuki nie zacznie wyginac śmiało ciało a w szybie kawiarni widać kamere ze statywem i dookoła niego pewnie jeszcze 3 typów z kamerami lata jak by mieli kręcić MATRIX'a

3 Cała ekipa podstawiona w użyciu specjalne rekwizyty. Tak tak te wszytskie nietypowe sztuczki zawsze sa przeprowadzane z uzyciem rekwizytów.

a) Oglądajcie od 4:34 najpierw czeka az rekwizyt zadziała/zacznie leciec dym i dopiero zaczyna wykonywac ruch jakby go tam wpuszczał. Po tym jak przestaje szklanka dalej wypełnia sie dymem a to ze niby wpuszcza go jeszcze wiecej to dla dodatkowego picu.

b) Po zakoczeniu tricku nie jest odrazu pokazana dolna część podkładki która od początku leży przy nim.

c) W 3:49 widać ze podkładka jest jakby nadpalona na brzegu a w 4:26 już tego nie ma na YT w jakości HD widac to bardzo wyraźnie.

b) A juz ta gra aktorska ze niby taki spontan ze przychodzi robi sztuczke i odchodzi zostawiając w zadumie widzów... i ekpie filomową :lol:

4 Tutaj istnieje cień szansy że widownia nie była podstawiona bo sztuczka to wręćz dziecinada chociaż Haye to pajac może przyaktorzył za mentosa.

a) Wyciaga paczke dropsów widac ze jest już otwarta i brakuje 1-2 daje pannie ona daje mu TYLKO JEDNEGO :lol:

b) 5:29 w momencie kiedy ściąga łancuszek za szyją zakłada wczesniej przygotowanego w tamtym miejscu dropsa i trzyma go w swojej lewej ręce na łańcuszku

c) 5:50 widać ze pusty łancuszek wylatuje poza zasięg kamery, kamera sie oddala i ze strony jego lewej reki zjeżdza drops. Na powtórce tego nie widać bo została odpowiednio wykadrowana.

5 Tutaj mamy podstawioną publike i rekwizyty. Niby jakiś klub a nawet muza w nim nie gra (to co słyszymy jest podłożone) :P

a) 6:36 widać jak wrzuca przygotowana monete ze środka dłoni zamiast z pomiedzy palców

b) Szklanka rekwizyt z miękkiego tworzywa widać jak skręca szyjke w palcach w 7:14 jak sie przyjżycie to widać ze szyjka jest poskręcana a nie tylko wygięta :oops:

c) Panna niby pokazuje ten pierścionek do kamery ale tak naprawde gówno widać, pada standardowe pytanie czy jej go odda po czym on wciska pierscionek na szyjke co kazdy z nas by zrobił bo pierscionek jest przeciety (rekwizyt) do końca pokazu nie da sie dokladnie zobaczyć pierścionka mimo ze niby go pokazują do kamery. W momencie kiedy Dymano ma pokazac go z bliska upewnia sie ze nie bedzie widac przecięcia.

6 Zoo i rekwizyt

a) 9:03 widać ze nie przesówa palców po okładce tylko podnosi odrywa je na chwilke po czym kładzie na okularach... Jak myslicie dlaczego? ;-)

b) Później jest inne ujęcie po czym spowrotem pokazują inną okłądkę.

7 A to zostawiam wam. Podpowiem tylko że kajakarze są podstawieni a w 10:56 zaczynaja sie o siebie obijać, dlaczego? 8-)

Dobrej nocy