18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dylemat

mygyry • 2021-03-16, 21:17
Może ktoś będzie potrzebował definicji


Znawca_Cipek

2021-03-16, 21:36
Wy sie smiejecie, a ja tak mialem po imprezie. Tylko ze nie wiedzialem, ze to pedal. Ja tam dobieram sie do naj***nej panny, a on mi k***a reke na udo i sie przytulac probuje na lyzeczke.Wystarczylo ostre sp***alaj! I polazl spac na podloge. Rano niby niczego nie pamietal, bo taki pijany. A na co dzien wielki Pan Celnik w mundurze na lotnisku...

Zenonn

2021-03-16, 21:42
Znawca_Cipek napisał/a:

Wy sie smiejecie, a ja tak mialem po imprezie. Tylko ze nie wiedzialem, ze to pedal. Ja tam dobieram sie do naj***nej panny, a on mi k***a reke na udo i sie przytulac probuje na lyzeczke.Wystarczylo ostre sp***alaj! I polazl spac na podloge. Rano niby niczego nie pamietal, bo taki pijany. A na co dzien wielki Pan Celnik w mundurze na lotnisku...



A to celnik nie może być ciepły ? A może mu się wj***les między wódkę, a zakąskę i myślał że maca pannę, skoro był tak nagrzany, to mógł nie odróżnić

:-D

Znawca_Cipek

2021-03-16, 21:45
Zenonn napisał/a:

A to celnik nie może być ciepły ?


Nikt, k***a, nie powinien miec prawa byc cieplym!


Payan

2021-03-16, 21:49
Znawca_Cipek napisał/a:

Wy sie smiejecie, a ja tak mialem po imprezie. Tylko ze nie wiedzialem, ze to pedal. Ja tam dobieram sie do naj***nej panny, a on mi k***a reke na udo i sie przytulac probuje na lyzeczke.Wystarczylo ostre sp***alaj! I polazl spac na podloge. Rano niby niczego nie pamietal, bo taki pijany. A na co dzien wielki Pan Celnik w mundurze na lotnisku...



Miałeś niezłą imprezę. :-o

mygyry

2021-03-16, 21:52
Pajan napisał/a:

Miałeś niezłą imprezę.



Do dzisiaj ciepło wspomina :amused:

C0C0JUMBO

2021-03-16, 23:24
***** *** i pedałów :lol:

JaTylkonaChwile

2021-03-16, 23:38
Znawca_Cipek napisał/a:

Wy sie smiejecie, a ja tak mialem po imprezie. Tylko ze nie wiedzialem, ze to pedal. Ja tam dobieram sie do naj***nej panny, a on mi k***a reke na udo i sie przytulac probuje na lyzeczke.Wystarczylo ostre sp***alaj! I polazl spac na podloge. Rano niby niczego nie pamietal, bo taki pijany. A na co dzien wielki Pan Celnik w mundurze na lotnisku...



"...Ja tam dobieram sie do naj***nej panny..." - no tak naj***na, nieprzytomna panna wiec miales pole do popisu. Musisz być niezłym zaganiaczem :D Znawca_Cipek :D heheh musisz być popularny jeśli jedyną opcją by choćby pomacać laskę po dupie to warunki : musi być naj***na i nieprzytomna :D

NiemiecWaszPan

2021-03-17, 00:07
C0C0JUMBO napisał/a:

***** *** i pedałów



I twoją tłustą matkę.

Tomix93

2021-03-17, 00:10
Średnie ale smiechłem xd

Izlex

2021-03-17, 00:26
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikt, k***a, nie powinien miec prawa byc cieplym!



Tak samo nikt nie powinien mieć prawa być debilem, a jednak jesteś tutaj z nami

andrzejrobert75

2021-03-17, 06:47
JaTylkonaChwile napisał/a:

"...Ja tam dobieram sie do naj***nej panny..." - no tak naj***na, nieprzytomna panna wiec miales pole do popisu. Musisz być niezłym zaganiaczem Znawca_Cipek heheh musisz być popularny jeśli jedyną opcją by choćby pomacać laskę po dupie to warunki : musi być naj***na i nieprzytomna



Eter tez zabiera na imprezy.

Cz...........as

2021-03-17, 07:10
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikt, k***a, nie powinien miec prawa byc cieplym!



Tekst na 99% wskazujący na kryptopedała.

Szangti

2021-03-17, 07:44
Nie gej a pedał, nazywajmy RZECZY po imieniu!