18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwójka

mariusz3pl • 2024-04-22, 17:36


Chyba ,,kolega'' z pracy miał sraczkę ;-)

Heliar

2024-04-22, 18:38
No tak, akurat miałem kamerkę włączoną, bo kolega wykonuje iście ciekawą pracę napie**alania młotem, a tu nagle gówno mu na łeb spadło. O ha ha ha, ale było zabawnie.

:erniepalm:

baronturbina

2024-04-22, 19:09
Towarzysz Siriuz Dupov uwolnił myśli. Nic nowego

mariusz3pl

2024-04-22, 19:50
Heliar napisał/a:

No tak, akurat miałem kamerkę włączoną, bo kolega wykonuje iście ciekawą pracę napie**alania młotem, a tu nagle gówno mu na łeb spadło. O ha ha ha, ale było zabawnie.



Jeśli wiedział że na górze ,,kolega'' nasra i spuści to tak

kawior2007

2024-04-22, 19:50
Odnoszę wrażenie, że to nie wypadek :lol:

Black_Hole

2024-04-22, 20:51
u roboli na budowie to normalka oni to lubia

Bul_od_bytu

2024-04-22, 21:29
Heliar napisał/a:

No tak, akurat miałem kamerkę włączoną, bo kolega wykonuje iście ciekawą pracę napie**alania młotem, a tu nagle gówno mu na łeb spadło. O ha ha ha, ale było zabawnie.



Kiedyś jak administracja wymieniała pion w bloku, w którym mieszkałem to chodzili od drzwi do drzwi i prosili o niekorzystanie z kibla przez najbliższe 15 minut bo rozpinają rury w mieszkaniu na 6 piętrze. Ledwo gość rozpiął rurę i zaczął wymieniać, a tuż obok głowy przeleciał mu taki kloc jakby ktoś nie srał z tydzień. Na szczęście przytomnie dałem im wcześniej wiadro bo spodziewałem się, że jakieś j***ne zwierzę nie wytrzyma 15 minut bez srania.
Goście mówili, że to norma i nie raz zdarzyło się, że gówna wyciągali ludziom z umywalek jak robota była na parterze, a paniusia gdzieś na piętrze wciągnęła za dużo błonniczka i się zapomniała

Black_Hole

2024-04-22, 22:40
Bul_od_bytu napisał/a:

Kiedyś jak administracja wymieniała pion w bloku, w którym mieszkałem to chodzili od drzwi do drzwi i prosili o niekorzystanie z kibla przez najbliższe 15 minut bo rozpinają rury w mieszkaniu na 6 piętrze. Ledwo gość rozpiął rurę i zaczął wymieniać, a tuż obok głowy przeleciał mu taki kloc jakby ktoś nie srał z tydzień. Na szczęście przytomnie dałem im wcześniej wiadro bo spodziewałem się, że jakieś j***ne zwierzę nie wytrzyma 15 minut bez srania.
Goście mówili, że to norma i nie raz zdarzyło się, że gówna wyciągali ludziom z umywalek jak robota była na parterze, a paniusia gdzieś na piętrze wciągnęła za dużo błonniczka i się zapomniała



my tak z kuzynem spuszczali wode co 2 minuty jak napełniła sie spłuczka i prosili na dole aby tego nie robic a za kilka sekund wrzask szambonurków: nooo ktoo kuuurwaa! te wode spuszcza co chwile! kuurwaaa! przeciez mowilismy zeby nie puszczac haha

Rangraf

2024-04-23, 02:10
To nowa ranga na pagon. Już jest kopralem.

vladok

2024-04-23, 04:21
Bul_od_bytu napisał/a:

Kiedyś jak administracja wymieniała pion w bloku, w którym mieszkałem to chodzili od drzwi do drzwi i prosili o niekorzystanie z kibla przez najbliższe 15 minut bo rozpinają rury w mieszkaniu na 6 piętrze. Ledwo gość rozpiął rurę i zaczął wymieniać, a tuż obok głowy przeleciał mu taki kloc jakby ktoś nie srał z tydzień. Na szczęście przytomnie dałem im wcześniej wiadro bo spodziewałem się, że jakieś j***ne zwierzę nie wytrzyma 15 minut bez srania.
Goście mówili, że to norma i nie raz zdarzyło się, że gówna wyciągali ludziom z umywalek jak robota była na parterze, a paniusia gdzieś na piętrze wciągnęła za dużo błonniczka i się zapomniała



Amatorzy. Pro zakręciliby dopływ wody, żeby nie było czym spuszczać.

JebacPis100procent

2024-04-23, 05:23
"Chyba ,,kolega'' z pracy miał sraczkę"

Gówno prawda :kupa: Widać, że leci konkretny klocek, taki prawilny.

:kupa:

SoHiGH

2024-04-23, 14:14
tez pamietam tak keidys zrobilem. Tak mi sie srac chcialo i nie wiedzialem ze pietro nizej robia cos.. jak pie**olnolem gownem ale bez wody... przybiegli wyzej i sie pytali czy ktos byl tu/// oczywiscie ze nie widzialem nikogo hahahaha

wojtas09999

2024-04-23, 22:26
Dosłownie na niego srają w pracy