18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch szczypiorów bójka się dzieje

fantastico • 2018-07-13, 10:23
Bicie się dwóch chucher co machają rękami, lecz to kopnięcie wyjaśnia sprawę bo celnie jest wymierzone.


mesjans

2018-07-13, 17:37
Dziwne widzowie wrzeszczą jak czarni. Kiedyś się zastanawiałem o co chodzi tym czarnym w programie coś tam odpicuj mi brykę, wchodzi człowiek biały zobaczyć swoją odpicowaną brykę i jego reakcja "piękny" "nie mogę uwierzyć że to moje auto" itp. ogólnie cisza i wzruszenie, a gdy wchodzi czarny to "WOOOOOOOW AAAAAAAAAAAAAAAAAAA OOOOOOO" i drze ryja.

Sosna84

2018-07-14, 10:20
Po akcencie bardziej jakaś prywatna szkoła w UK, ale drą mordy jak murzyny przy wodopoju...

Polnischefuhrer

2018-07-14, 11:53
Te chuchro od kopania na 100% trenuje taekwondo, co można rozpoznać po tym, że nie potrafi walczyć w ogóle rękoma i trzymać gardy, a coś takiego nie jest żadnym dla niego problemem

komin321

2018-07-14, 12:48
Polnischefuhrer napisał/a:

Te chuchro od kopania na 100% trenuje taekwondo, co można rozpoznać po tym, że nie potrafi walczyć w ogóle rękoma i trzymać gardy, a coś takiego nie jest żadnym dla niego problemem



to te taekwondo to taki inwalidzki sport gdzie nawet rak nie uzywaja ? :D to po co to one trenuja

Polnischefuhrer

2018-07-14, 13:14
komin321 napisał/a:



to te taekwondo to taki inwalidzki sport gdzie nawet rak nie uzywaja ? :D to po co to one trenuja

tak jak piłka nożna też jest inwalidzka :lol:

komin321

2018-07-15, 13:34
Polnischefuhrer napisał/a:

tak jak piłka nożna też jest inwalidzka :lol:



tylko pilka nozna to bardziej jak zabawa.. a jakas sztuke walki to wybral bym zeby mi sie tez przydalo do jakiejs obrony... a nogami to wlasnie mozna pilke pokopaac... albo trafic kogos w leb.. wczesniej przez 5 minut byc walonym po mordzie....

żmij

2018-07-16, 20:21
Mors_Nigra napisał/a:

@brauza dokładnie, bo każdy w wieku 14 lat powinien wyglądać jak Pudzian.


Głupi jakiś jesteś? Zresztą, czarnego pytam :) Podoba mi się ich duch walki :)