18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch rusków w niemieckim supermarkecie...

Halman • 2020-05-12, 13:55

stwierdziło ze maseczki na twarz są dla słabych a dwóch mundurowych
niemców miało odmienne zdanie. Jak ktoś zrozumiał coś więcej niech doda od siebie.

Amerigo_Bonaserra

2020-05-12, 23:40
Nie chodziło o maseczki tylko ,że wanki mieli pokazać normalne dowody (nie jakieś kserokopie) jeden się stawiał i resztę widać!

Mrrm

2020-05-12, 23:49
Głupi jak but jesteś, jak już to maja z Polaków bekę
DMT napisał/a:

No to dodam coś od Siebie...
niemcy boją się Nas w ch*j.
Wystarczy nie być p*zdą...
Pozdrawiam.


JedkerTC

2020-05-13, 01:03
Gleba, dyby i do lochu. Elegancko.

htp

2020-05-13, 10:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kolega w Berlinie był w wieku kilku lat. I to raczej wschodnim
Jak zwał tak zwał. Ale jakby przyjezdny za dymy dostał miśka i poszłaby fama po ziomalach, że jak fikasz to wypie**alasz i masz szlaban na całą UE... to kacapy i ukry by chodzili bokami, by tylko na minę się nie wj***ć.
I to samo do patolów wewnątrzwspólnotowych... Polak trzodzi w UK? To miśka wj***ć i np 5 lat zakaz wjazdu do UK. Angol robi burdy w Krakowie? To już mu dziękujemy za wizyty.
Wszystkich rusków??? Nie wszyscy trzodzą. Trzodzi 10-20%, jak wprowadiliby miśki, to odsetek spadłby do 1%.
Tylko twarde zasady są w stanie coś zadziałać.



"Miśki" dawali w Berlinie Zachodnim (taka pieczątka w paszporcie z właśnie herbem Berlina) - 48 g. na opuszczenie miasta. Mało kto już pamięta. Wiem, bo kolega miał anulowanego "miśka" - rzecz niespotykana :)

longfly

2020-05-13, 11:25
DMT napisał/a:

No to dodam coś od Siebie...
niemcy boją się Nas w ch*j.
Wystarczy nie być p*zdą...
Pozdrawiam.



ty chyba za duzo sie bajek naczytales niemcy maja nas gleboko w d

wylacz tv i media patryjotow z koziej dupy

~DMT

2020-05-13, 11:40
W dupie byliście i gówno widzieliście. Wyjdźcie z piwnicy, to wtedy pogadamy...

Z resztą, na ch*j się produkuję do pajaców...


:roll:

MindBodyLightSound

2020-05-13, 12:26
hellbwoi napisał/a:

@up aleś wszystkim pojechał, czapeczkę z amelinium już masz?



Jebnij sie gumowym jebadłem w łeb. I załóż 10 masek przygłupie bez godności i rozumu.

NemesisCaine

2020-05-13, 22:49
Da. Da. Polizei. Wy wiesniaki. Chcieliscie sie napie**alac. To macie. Trafil swoj na swego. I lomot dostali.

kulawiec

2020-05-14, 00:26
daviden napisał/a:

jebnięty jesteś? policjant ma przepraszać jakiegoś zj***nego ruska za to że ten nie nosi maseczki?



Ja wiem, ty wolisz się szarpać ze śmieciami, narażać się na dotyk ich obleśnych łap które h*j wie gdzie trzymali, pisać potem elaboraty ze zdarzenia itp. Przecież zdanie czy przekonania takiego typa są równie istotne co gówno w przeręblu. Może sobie w swojej durnocie myśleć, że jest królem, świata. Ważne żeby wypełnił polecenie, a ty, żebyś nie ruszył palcem.