topic

Dwóch najebusów poszło na chińskie

~TT4 • 2016-11-26, 22:50
Zostali wyproszeni za nękanie pani z obsługi. :ok:
Holandia.

KingKurwaKong

2016-11-26, 22:53
Prawidłowo, jeśli po chlaniu zachowujesz się jak dzicz to znak ze nie powinieneś pić.

pieprzeadmia

2016-11-26, 23:07
1,01 , jeden dostał a drugi się przewrócił , dobre

Lipton94

2016-11-26, 23:53
Coraz więcej tego pijanego gówna się pałęta. Dziwnym zbiegiem okoliczności miałem podobną sytuację w u chińczyka. Idziesz coś szybko przekąsić w przerwie, a dwie moczymordy już o 15 naj***ne. Zaczęli się rzucać do chłopaczka, że niby się na nich patrzył, a siedział z kumplem po drugiej stronie lokalu. Na nie szczęście sadolowej społeczności obeszło się bez mordobicia, bo jeden z agresorów się zrzygał na stół.

Valdix

2016-11-26, 23:56
Zawsze mogli pójść na kebsa....

hellbwoi

2016-11-27, 00:37
Nie rozumiem tylko dlaczego lokalna społeczność powstrzymywała naszego rycerza, który pomógł naj***ć te ścierwa.

djted

2016-11-27, 02:40
Jakby mi polską- Chinkę uderzył przy mnie to już nie pozwoliłbym mu wstać...

wcd

2016-11-27, 05:27
Szacun dla gościa, może to tylko pijaczki, ale w praktyce niewielu ludzi miałoby odwagę zareagować.
A swoją drogą ten zamiatacz to Polak, włuchajcie się, mówi im żeby szli "do domu". Szkoda tylko, że pognietli mu okulary :/

~Velture

2016-11-27, 08:26
Cytat:

Szacun dla gościa, może to tylko pijaczki, ale w praktyce niewielu ludzi miałoby odwagę zareagować.

To nie kwestia odwagi tylko zdrowego rozsądku.
Na ch*j mam reagować i wpie**alać się w nieswoją sprawę?
Wiesz czy taki pojeb jeden z drugim nie ma kosy gdzieś do sprzedania ci pod żebro jakbyś się wtrącił?

Do tego jak przyjebiesz takiemu w ryja to nigdy nie wiesz czy nie upadnie jakoś źle i nie rozjebie sobie łba a później ty idziesz siedzieć za gówno jak za człowieka.

bubatsa

2016-11-27, 09:10
Velture napisał/a:

Wiesz czy taki pojeb jeden z drugim nie ma kosy gdzieś do sprzedania ci pod żebro jakbyś się wtrącił?

Do tego jak przyjebiesz takiemu w ryja to nigdy nie wiesz czy nie upadnie jakoś źle i nie rozjebie sobie łba a później ty idziesz siedzieć za gówno jak za człowieka.

Postawa godna prawdziwej p*zdy.

Tafariel

2016-11-27, 09:54
bubatsa napisał/a:

Postawa godna prawdziwej p*zdy.

Raczej postawa człowieka mającego odrobinę zdrowego rozsądku i rodzinę na utrzymaniu. Jebnąłby w łeb i okaleczył/zabił i co? Będziesz miał rodzinę (oczywiście kochającą, a nie że wpadłeś i utrzymujesz bachora) to zrozumiesz :roll:

wcd

2016-11-27, 10:24
Velture napisał/a:

Tafariel napisał/a:

Raczej postawa człowieka mającego odrobinę zdrowego rozsądku i rodzinę na utrzymaniu. Jebnąłby w łeb i okaleczył/zabił i co? Będziesz miał rodzinę (oczywiście kochającą, a nie że wpadłeś i utrzymujesz bachora) to zrozumiesz :roll:

Jak ktoś was będzie napie**alał na ulicy, to mam nadzieję, że wszyscy przechodnie też wykażą się "zdrowym rozsądkiem" i postanowią "nie wpie**alać się w nieswoje sprawy".

bdn

2016-11-27, 11:16
hellbwoi napisał/a:

Nie rozumiem tylko dlaczego lokalna społeczność powstrzymywała naszego rycerza, który pomógł naj***ć te ścierwa.

Bo w Holandii bójki są bardzo surowo karane. Nie chcieli, żeby chłopak przypadkowo wpadł w tarapaty przez dwóch idiotów. Mówią, że policja jest powiadomiona więc to kwestia dwóch - trzech minut jak tam będzie i pijaczków zawinie.

SirMajkel

2016-11-27, 11:19
wpie**ol i najlepiej po niebieskich zadzwonić bo zwykle sam wpie**ol nic nie daje, najszybciej ludzie się uczą jak trzeba zapłacić parę tysi kary.