topic

Dwóch na jednego

Tafariel • 2019-06-11, 20:40
Przechodzień i jego dzielny towarzysz napadają na kota na jego własnym terenie :shock:


tigerqaz

2019-06-12, 21:11
Ale zak***ił bosą girą w furtkę :P

stroona

2019-06-12, 22:37
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Pies p*zda i oczywiście właściciele psów to p*zdy. 100 punktów dla kotka. Trzy razy wykazał się szybkością i uniknął kopnięć tej p*zdy a p*zda złamała palec Miód dla moich oczu... Oczywiście gdybym widział to jeszcze bym mu kichawę połamał za wejście na cudzą posesję. Inna sprawa że jak przystało na p*zdę to kamer nie widzi... W dzisiejszych czasach to cecha p*zd.


I tutaj biję ci brawo. Każdego kota da się wychować, mój jest pieszczochem i nigdy mnie nie zaatakował.


Dzisiaj napisał/a:

jeszcze jedno w temacie popie**olonych kotow - 2 razy w zyciu widzialem jak wlasciciele kota mieli blizny po tym jak pojeb ich podrapal. Raz na twarzy raz na rece. Wlasciciel poj***nego kota, kocha go, karmi, sprzata te niemilosiernie jebiace gowna a ten ch*j potrafi bez powodu zaatakowac swojego pana. Dlatego kazdy, kto topi kocieta w worku nie zasluguje na nagane.Kot zaatakował, bo nie potrafią się z nim obchodzić, kota trzeba zrozumieć, nauczyć się mowy jego ciała, a będzie wszystko ok. Ludzie myślą, że koty, to są takie same miłe zwierzątka jak malutkie pieski, a gówno prawda. Do kota trzeba mieć dystans, zrozumienie, ale także nie wolno dopuścić do tego, by on w domu dominował nad wszystkim. Ci co tego nie rozumieją, to kończą z krwawymi ranami i niechęcią do tych wspaniałych zwierząt.

ziajos

2019-06-18, 14:34
Psy jeżeli nie są rasowe i po odpowiedniej tresurze, są głupsze niż sebixy z gimbazy. Jak ten na filmie - lata jak poj***ny, drze ryj. Właściciel jeszcze powinien dostać w p*zdę za to że tego gówna na smyczy nie potrafi prowadzać.

A jeszcze gorszą kategorią są ludzie, którzy myślą, że "kot to taka domowa maskotka".

Ogólnie to sram na obie kategorie "posiadaczy" zwierząt.