18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie osoby zmiecione z pobocza przez samochód

Salieri16000 • 2019-11-06, 12:55
Starszy mężczyzna i jego wnuczek, zostają w brutalny sposób potrąceni przez samochód prowadzony przez cygana:



Stan potrąconych nie jest mi znany...

TRQPL

2019-11-06, 14:52
Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.

Sadistic ryje banie

Griffth

2019-11-06, 15:42
TRQPL napisał/a:

Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.
Sadistic ryje banie



Ja przez Sadistica idąc pieszo nigdy nie staję na studzienkach kanalizacyjnych. Widziałem za dużo nagrań, na których ludzie teleportowali się do innego wymiaru i nikt nawet się nie orientował :p

IOI

2019-11-06, 16:16
TRQPL napisał/a:

Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.
Sadistic ryje banie



tez tak mam, a nawet sie jeszcze nie ruszylem od biurka

atlik

2019-11-06, 17:58
Jedno z dwóch - Trupy albo kaleki ;]

CzarnyHusarz

2019-11-06, 23:52
TRQPL napisał/a:

Po takim filmiku przez cały dzień wyglądam jakbym chciał coś ukraść bo się do okoła cały czas rozglądam czy mnie coś za chwilę nie zabije.
Sadistic ryje banie





Griffth napisał/a:

Ja przez Sadistica idąc pieszo nigdy nie staję na studzienkach kanalizacyjnych. Widziałem za dużo nagrań, na których ludzie teleportowali się do innego wymiaru i nikt nawet się nie orientował :p



Nie wy jedyni. Być może, nigdy nie pie**olnie nas auto, ciężarówka czy cysterna

:mrgreen:

malakx

2019-11-08, 23:43
Max Damage by dał 'bonusfor artistic impression' :mrgreen: