18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie młode japonki robią sobie dobrze...

Halman • 2023-04-17, 05:59

raz ale porządnie dobrze...

~prophetess

2023-04-17, 11:20
Adrian92 napisał/a:

Najpierw się zabiły a potem wrzuciły to na tik toka



Zdajesz sobie sprawę, ze na TikToku i innych youtubach istnieje funkcja live?

kuba08

2023-04-17, 11:27
Zuwalsky napisał/a:

Poszły do świata Harrego Pottera w dupach od dobrobytu się popie**oliło



Skąd wiesz że żyły w dobrobycie?

niemamskarpet.

2023-04-17, 11:54
co to ludzie nie zrobią dla wyświetleń :D

kris1978

2023-04-17, 12:36
htp napisał/a:

Twoja mądrość i inteligencja mnie powala. I w dodatku mistrz ciętej riposty.



A mnie wk***ia mieszanie jabanej polityki w każde gówno. Nawet takie. Napie**alałbym takiego bejsbolem bez oporu

raistpol

2023-04-17, 12:47
też myślałem że fejk ale to chyba będzie to
https://www.dailymail.co.uk/news/article-2746641/Two-Japanese-schoolgirls-place-shoes-alongside-suicide-note-jumping-death.html

Two Japanese schoolgirls place their shoes side-by-side with a suicide note... then jump to their deaths from Tokyo apartment building
An 11 and a 12-year-old apparently jumped off an apartment building
They made the fatal leap from the building in Tokyo, Japan
The pair left their shoes side-by-side between the seventh and eighth floor
School friends said they had noticed nothing wrong with the girls


Jestem cholernie ciekaw, kiedy to nagranie wypłyneło bo samobójstwo takiej rorochan jest do tej pory częścią "lost media"


edit//

ocholera ocholera to nie to, ale podobieństwo tego co dałem w linku a video są aż zaskakujące.

Matsudo City, Chiba Prefecture, Japan

Two 16yo Japanese highschool girls, one of them allegedly pregnant, have livestreamed their suicide on 12th of April 2023.

The suicide is said to be related to love affairs where the girls have failed to win the heart of their "senpai" who is a famous Japanese livestreamer.

Autopsy efforts are on the way to find out the father of the child which died with the 16yo young mother.


w linku dłuższe video i zdjęcia małolat
https://watchpeopledie.tv/h/suicide/post/31791/two-16yearold-japanese-schoolgirls-stream-their

paragon0

2023-04-17, 13:03
Był taki film japoński, gdzie cała klasa uczniów stoi przed torami kolejowymi i skaczą pod nadjeżdżający pociąg. Tak mi się skojarzyło ;)

Nabs

2023-04-17, 13:06
@raistpol zdecydowanie nie ten pierwszy, nie wyglądały na 11/12 lat, ale ten drugi wygląda jak ten co trzeba;



Adrian92 napisał/a:

Najpierw się zabiły a potem wrzuciły to na tik toka



zawsze mogły to streamować, ktoś inny zrobił z tego klip. co często ma miejsce w ostatnich latach przy samobójcach, żeby daleko nie szukać https://www.sadistic.pl/tego-to-jeszcze-w-taki-sposob-nie-widziales-vt573361.htm

raistpol

2023-04-17, 13:18
Nabs napisał/a:

@raistpol zdecydowanie nie ten pierwszy, nie wyglądały na 11/12 lat, ale ten drugi wygląda jak ten co trzeba;



Kolego, za daleko zabrnąłem w gatunku filmowym zwanym JAV, by móc oceniać ich wiek.

Po głosie? 8-16 lat.
Po tym kawałku postaci co film zaprezentował?
Były w swoich szkolnych uniformach, a więc poniżej 18, jednak znając tę gałąź japońskiej kinematografii, równie dobrze mogły to być weternaki wielu bukkake gangbangów.

A tak na serio, zauważ, że i te 11-12 latki i te gówniary, skaczą boso.

~prophetess

2023-04-17, 14:53
raistpol napisał/a:


ocholera ocholera to nie to, ale podobieństwo tego co dałem w linku a video są aż zaskakujące.
Matsudo City, Chiba Prefecture, Japan
Two 16yo Japanese highschool girls, one of them allegedly pregnant, have livestreamed their suicide on 12th of April 2023.
The suicide is said to be related to love affairs where the girls have failed to win the heart of their "senpai" who is a famous Japanese livestreamer.
Autopsy efforts are on the way to find out the father of the child which died with the 16yo young mother.
w linku dłuższe video i zdjęcia małolat



Szkoda, że drugi telefon nie towarzyszył im w locie, chyba wylądował gdzieś po drodze, bo uderzenie dziewczyn brzmi jakby było daleko.

Ogólnie trochę dziwnie się to ogląda, ta zapłakana cały czas mówi, ze się boi i przeprasza, a druga jakby ją zapraszała „No to idziemy”, „wszystko w porzadku”
W linku też jest post tego streamera, który obarcza się winą, bo ta jedna dziewczyna była w nim wręcz obsesyjnie zakochana, a on powiedział jej, że potrzebuje trochę przestrzeni, po czym jej odj***ło.
No nic, szkoda młodych dup. To tylko pokazuje jaka miłość jest poj***na.

kirkor1245

2023-04-17, 15:20
Oby do nas doszedł ten trend na srik toka. oglądałbym!

lary53

2023-04-17, 16:08
ale gowno

xalk

2023-04-17, 17:55
pyotreck napisał/a:

Prawdziwe jak szczerość i uczciwość tuska



idź opie**ol berło kaczorowi, szczeremu i prawdziwemu dyktatorowi. a filmik jest prawdziwy, wiec nie klamales hahaha zjebie

Nabs

2023-04-17, 19:22
raistpol napisał/a:

A tak na serio, zauważ, że i te 11-12 latki i te gówniary, skaczą boso.



zdjęcie butów, wiąże się z filmami/innymi mediami, które w jakiś sposób próbowały przedstawić że ktoś popełnił samobójstwo, bez pokazywania że je popełnił, co zostało zaadaptowane przez społeczeństwo. w ch*j dziwne, ale tam często takie rzeczy się przyjmują w społeczeństwie..

raistpol napisał/a:

Kolego, za daleko zabrnąłem w gatunku filmowym zwanym JAV, by móc oceniać ich wiek.

Po głosie? 8-16 lat.
Po tym kawałku postaci co film zaprezentował?
Były w swoich szkolnych uniformach, a więc poniżej 18, jednak znając tę gałąź japońskiej kinematografii, równie dobrze mogły to być weternaki wielu bukkake gangbangów.



bardziej chodziło mi o ich wygląd/posturę, all good.

Huragan99

2023-04-17, 19:47
pyotreck napisał/a:

Prawdziwe jak szczerość i uczciwość tuska



Się k***a j***ny lachociąg kaczorka znalazł

raistpol

2023-04-18, 00:13
Nabs napisał/a:

ie butów, wiąże się z filmami/innymi mediami, które w jakiś sposób próbowały przedstawić że ktoś popełnił samobójstwo, bez pokazywania że je popełnił, co zostało zaadaptowane przez społeczeństwo. w ch*j dziwne, ale tam często takie rzeczy się przyjmują w społeczeństwie..



O cholera, no proszę.
To ja też Ci sprzedam ciekawostkę.

W artykule prasowym z grudnia 2005 roku stwierdzono, że Yuri Komuro, która w 1996 roku zadebiutowała w AV, była "jedną z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie wideo dla dorosłych" i poinformowano, że po przejściu na emeryturę w 1999 roku zaczęła pracować jako autorka. U szczytu swojej popularności Komuro brała udział w tworzeniu perfum na bazie zapachu, który gromadził się w parze majtek, które nosiła przez kilka dni. Perfumy te nazwano "Asoko" (dosłownie "To miejsce"), co jest eufemizmem używanym przez Japończyków w odniesieniu do genitaliów.