18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie kobiety na parkingu przed blokiem

ke...........85 • 2012-05-16, 11:05
Jedna kobieta na parkingu to już dużo... a co jeśli spotkają się dwie?


alanbdf

2012-05-16, 14:14
:homer: ... Czyżby egzamin na tylnej kanapie?

taziu

2012-05-16, 14:15
Co za tępe, śmieszne istotki...

konkretjak150

2012-05-16, 14:23
Velture napisał/a:

Mnie p*zda zarysowała na parkingu pod sądem. Widział to ochroniarz ,który z nią gadał. Było na monitoringu widać jak rysuje mi auto. Po rozmowie z ochroniarzem szybko uciekła.
Zgłosiłem na policje. Policja ją znalazła szybko. Babka się nie przyznała. Sprawa trafiła do sądu. Wygrała sprawe w sądzie pomimo zeznań ochroniarza i nagrań z monitoringu (sprawa była w tym samym sądzie pod którym mnie porysowała).
Kto mi k***a powie ,że baby są dyskryminowane ten chyba jest poj***ny.



Czy ona czasem prokuratorką nie była ?

sr...........ty

2012-05-16, 14:23
Niemal jak jazda synchroniczna brawa dla tych pań :D

pkh

2012-05-16, 14:24
Velture napisał/a:

Mnie p*zda zarysowała na parkingu pod sądem. Widział to ochroniarz ,który z nią gadał. Było na monitoringu widać jak rysuje mi auto. Po rozmowie z ochroniarzem szybko uciekła.
Zgłosiłem na policje. Policja ją znalazła szybko. Babka się nie przyznała. Sprawa trafiła do sądu. Wygrała sprawe w sądzie pomimo zeznań ochroniarza i nagrań z monitoringu (sprawa była w tym samym sądzie pod którym mnie porysowała).
Kto mi k***a powie ,że baby są dyskryminowane ten chyba jest poj***ny.



jak to mozliwe ze przy takich dowodach wygrała sprawe?

~Velture

2012-05-16, 14:33
@ konkretjak150, pkh,
Wzięła jakiegoś adwokacine i tak to wszystko przedstawił ,że zastanawiałem się sam czy to nie moja wina ,że w ogóle wstawałem z łóżka.
Sędzina uznała ,że jest zbyt wiele wątpliwości (bo na nagraniu widać jak jej samochód rysuje mój ale nie widać lewej połowy jej samochodu i ,że to konkretnie ona prowadziła - ona twierdziła ,że to nie ona pomimo zeznań ochroniarza ,że to ona).
Najśmieszniejsze jest to ,że jeżdząc na te rozprawy do sądu wypaliłem paliwa za większą kwote niż bym zapłacił za lakierowanie drzwi.

derley1

2012-05-16, 14:37
@ Velture

Dobry układ z sędzią miała ;)

NafazowanyKoleś

2012-05-16, 15:02
Velture napisał/a:

Mnie p*zda zarysowała na parkingu pod sądem. Widział to ochroniarz ,który z nią gadał. Było na monitoringu widać jak rysuje mi auto. Po rozmowie z ochroniarzem szybko uciekła.
Zgłosiłem na policje. Policja ją znalazła szybko. Babka się nie przyznała. Sprawa trafiła do sądu. Wygrała sprawe w sądzie pomimo zeznań ochroniarza i nagrań z monitoringu (sprawa była w tym samym sądzie pod którym mnie porysowała).
Kto mi k***a powie ,że baby są dyskryminowane ten chyba jest poj***ny.




Sąd apelacyjny i nikt nie popatrzy, czy szmata ma znajomości w tym poprzednim..

le...........ce

2012-05-16, 15:13
Jak oni tam k***a zdają to prawo jazdy w tej Rosji ?! :homer: Czy w ogóle nie zdają ? Tylko kto ma 'maszine' ten zapie**ala

fakeit

2012-05-16, 15:37
no i oczywiście, nie ma to jak zakrywać rysę obślinionym palcem

Spartan78 Kce

2012-05-16, 15:44
Pewnie Pan Akwizytor sprzedawał tam PRAWKA:)

vass

2012-05-16, 16:27
To jest pryszcz, małe zagrożenie na drodze, ale zróbcie test, tak jak ja swoją żonę uczyłem jeździć, która niby twierdzi, że potrafi.
Ostry zakręt i na raz ma zredukować z 3 na 2 bieg, włączyć kierunkowskaz, przyhamować lekko i bez wduszonego sprzęgła przejechać zakręt. Za dużo na raz za ch*ja nie ogarniają :)
Robiłem taki test też z innymi kobietami i zawsze to samo.
Skończyło się tym, że kupiłem jej automat, bo mnie ch*j strzelał :)



Miranda

2012-05-16, 19:45
@up
pojeździj ze mną, zmienisz zdanie. Kiedyś podczas jazdy znajomy sprawdzał, czy mam 3 pedały w aucie, bo ponoć tak sprawnie biegi zmieniałam, że żadnego szarpnięcia nie było. Jedyny problem mam z jazdą do tyłu... po prostu nie umiem :(

lofix1

2012-05-16, 20:25
która jeszcze zaszczeka - równouprawnienie k***a?

angel_punx

2012-05-16, 21:00
Pomyślcie ile wajchy one spaliły żeby wykonać tak prosty manewr.