18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie cipy na meczu ..

~McSadol • 2023-01-27, 09:39
takie tam przepychanki .. :lol:


Ryju1983

2023-01-27, 13:20
pazuzu napisał/a:

c**a taka odważna bo pewnie za nią stało 30 kolegów



A w nagrodę dostała potem 30 parów do pyska i z tad taka morda nie wyjściowa.

Mpp2007

2023-01-27, 13:32
Ale żeby tak bramkarza pobić

rafcio760

2023-01-27, 13:44
Ona na bank ma wacka

Karboksylator

2023-01-27, 14:01
i tak bym jej zaj***ł. ch*j tam, że bym wpie**ol od gości dostał.

PentagramOdDiabła

2023-01-27, 14:01
Ale mnie wk***iają takie akcje.. bym szmacie zaj***ł z listwy to by saltem z tych trybun poleciała. j***na patusiara. Nienawidzę bab chłopczyc. W ogóle k***a patologii nie lubię. Można się np. ponapie**alać z kimś solo ale już nie dziś no wiadomo, że zaraz się koledzy włączają z partyzanta. Dwa razy już tak wyłapałem w życiu. k***y cwaniaczki pie**olone. Jeden sapacz bo z kolegami a jak powiesz takiemu " To k***o choć!" To lecą z ziomalami i co możesz zarobić? Jeszcze jak jakieś leszcze na strzała to ch*j, poradzisz sobie ale jak jacyś ogarnięci to pierwszego walisz na piźdźisko, może drugiego jak coś potrafisz i wpie**ol od reszty. Ogólnie to "plepiej unikać niepotrzebnych wałek". Elo! Bo się rozpisalem nie na temat w ogóle..

mazga50

2023-01-27, 15:22
I cyk - próba zabójstwa. I cyk - 15 lat odsiadki.

Juzwa

2023-01-27, 16:44
~DMT napisał/a:

Na to też jest metoda, jednak trzeba być odpowiednio szybkim i nie zawahać się ani milisekundy...
Łapiesz za łeb, wbijasz kciuki w oczodoły, tak żeby gałki oczne trysnęły dookoła, następnie trzymając za kudły ,robisz ze szmaty tarczę jak i zarówno straszaka dla pozostałych, że jak podejdą, to spotka ich to samo...
Tak, wiem, popuściłem trochę wodze fantazji, ale w sytuacji krytycznej, dwa razy bym się nie zastanawiał...



Popuściłeś nie tylko fantazji, ale doskonale Cię rozumiem.

Budrys2000

2023-01-27, 17:17
PentagramOdDiabła napisał/a:

Ale mnie wk***iają takie akcje.. bym szmacie zaj***ł z listwy to by saltem z tych trybun poleciała. j***na patusiara. Nienawidzę bab chłopczyc. W ogóle k***a patologii nie lubię. Można się np. ponapie**alać z kimś solo ale już nie dziś no wiadomo, że zaraz się koledzy włączają z partyzanta. Dwa razy już tak wyłapałem w życiu. k***y cwaniaczki pie**olone. Jeden sapacz bo z kolegami a jak powiesz takiemu " To k***o choć!" To lecą z ziomalami i co możesz zarobić? Jeszcze jak jakieś leszcze na strzała to ch*j, poradzisz sobie ale jak jacyś ogarnięci to pierwszego walisz na piźdźisko, może drugiego jak coś potrafisz i wpie**ol od reszty. Ogólnie to "plepiej unikać niepotrzebnych wałek". Elo! Bo się rozpisalem nie na temat w ogóle..



Nie przesadzaj, skleciłeś zaledwie kilka zdań.

panar3

2023-01-27, 19:31
pazuzu napisał/a:

c**a taka odważna bo pewnie za nią stało 30 kolegów



Nie wiem czy stało, dla mnie to zwykła ukraińska k***a: pół mózgu wyżarte wódą a drugie pół banderowską agresją do całego świata. Stawiam na to, że gostek odmówił r*chania temu szlauchowi z mordą jak suka rottweilera i takim samym spojrzeniu.

sebaszczak

2023-01-27, 22:18
pazuzu napisał/a:

c**a taka odważna bo pewnie za nią stało 30 kolegów


To że ma cycki nie oznacza że jest cipą.

lysymisio6969

2023-01-28, 01:33
wpeirdol chyba za to, że flage na poręczy odwrotnie zawiesił..

swoją drogą Flodzia to charakterna dziewczyna..

PabloSkills

2023-01-28, 22:05
Yyyy a co to jest spalony???