18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

korba-dawid

2013-06-27, 10:54
,,Jo" jest zajebiste i proszę się od niego odpie**olić. I jest o wiele lepsze od niemieckiego ,,ja" bo gdy mówisz ,,Jo Jo" nikt nie pomyśli o tym, że bolą Cię jaja.

On...........ka

2013-06-27, 11:17
na pierwszy rzut oka myślałem, że to typ z brazzers. eh, za dużo redtuba

pawelgk

2013-06-27, 12:57
To ten "aktor" co grał Zębową Wróżkę.
Tyle w temacie.

Splitterek

2013-06-27, 13:06
korba-dawid napisał/a:

,,Jo" jest zajebiste i proszę się od niego odpie**olić. I jest o wiele lepsze od niemieckiego ,,ja" bo gdy mówisz ,,Jo Jo" nikt nie pomyśli o tym, że bolą Cię jaja.



w Niemczech też mówią "jo" to widocznie nie byłeś.. ja czy jo jest ch*jowe i tyle......

OneTime

2013-06-27, 13:52
Mieszkasz w Polsce, to pisz po polsku cyganie !!!
Dobrze, że przeczytałem komentarze, bo za ch*ja nie mogłem zrozumieć tego gówna

kalosz90

2013-06-27, 16:15
krzysztof48 napisał/a:



"Teatr nie teatr, ale jakby Cię po głowie "pogłaskał" to nie byłoby czego zbierać kupa mięcha." Ciekawe co jest twardsze rurka metalowa czy on :D na takich kozakow cos zawsze sie znajdzie



Trzeba jeszcze umieć tą rurką machnąć, a nie jak pajac "kozaku" :facepalm:

Rusznic

2013-06-28, 03:05
Nie mogę czemu te dzieci na wózkach zawsze chcą być Gromowcem, komandosem, kosmonautą czy k***a zapaśnikiem. Czy to rodzice wbijają do głowy im te pierdoły? Równie dobrze mogą być spidermanem w takim układzie. Nie mówię, że nic z życia mieć nie będą, jest wiele zawodów które i z wózka można wykonywać ale trochę realizmu dziecku trzeba wbić do czerepu. Ja jako zakichany astmatyk nie miałem złudzeń, że pilotem myśliwca będę...

Ale nie, każde pokrzywione dziecko co w TV pokazują to chce być antyterrorystą. Może powinni ich tam brać - zamiast tarcz.