18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwaj młodzieńcy w ulicznym uniesieniu

Chojnie_Obdarzony • 2023-04-15, 22:11
Dziarska potyczka zakończona odwrotem jednej z walczących stron. Z poziomu taktycznego nikt nie osiągnął zakładanego celu.


yigebek291

2023-04-15, 22:28
Tam było tyle samo taktyki, co u twojego starego jak cię robil.Czyli zero :mrgreen:

Ej, a nawiązując do twojego nicku. Czym jesteś chojnie obdarzony, bo nie uwierzę jak powoesz że ku*asem lub IQ :mrgreen:

Love_is_Love

2023-04-15, 22:33
Nie no, moim zdaniem wyszło zajebiście i agresor dostał w łeb krawędzią zamykających się z trzaskiem drzwi :D

yigebek291

2023-04-15, 22:35
Mnie bardziej zastanawia co było później. Wygląda jakby typ wjechał w korek :mrgreen: Będzie jakaś druga część czy coś? :mrgreen:

Chojnie_Obdarzony

2023-04-15, 23:03
yigebek291 napisał/a:

Tam było tyle samo taktyki, co u twojego starego jak cię robil.Czyli zero
Ej, a nawiązując do twojego nicku. Czym jesteś chojnie obdarzony, bo nie uwierzę jak powoesz że ku*asem lub IQ




Jeśli obchodzą cię czyjeś ku*asy to nie mogę ci pomóc. Poniżej masz rozmiar dla siebie.


yigebek291

2023-04-15, 23:14
Chojnie_Obdarzony napisał/a:

Jeśli obchodzą cię czyjeś ku*asy to nie mogę ci pomóc. Poniżej masz rozmiar dla siebie.



To jak szybko znalazłeś ten filmik w zasadzie potwierdza moje przypuszczenia, ale szanuję dobrą ripostę

:mrgreen:

~Velture

2023-04-15, 23:19
yigebek291 napisał/a:

Mnie bardziej zastanawia co było później. Wygląda jakby typ wjechał w korek Będzie jakaś druga część czy coś?



Potem się r*chali.

Orbitalasd

2023-04-16, 01:42
yigebek291 napisał/a:

Tam było tyle samo taktyki, co u twojego starego jak cię robil.Czyli zero
Ej, a nawiązując do twojego nicku. Czym jesteś chojnie obdarzony, bo nie uwierzę jak powoesz że ku*asem lub IQ




I na h*j mu dopie**alasz. Twoj nick nie wyglada nawet jak fragment vinu chinskiego pojazdu i h*j nas to obchodzi. Chlop wstawil material ku naszej uciesz 5/10 moze 6/10 ale sie starał. A ty k***a co...
yigebek291 napisał/a:

Tam było tyle samo taktyki, co u twojego starego jak cię robil.Czyli zero
Ej, a nawiązując do twojego nicku. Czym jesteś chojnie obdarzony, bo nie uwierzę jak powoesz że ku*asem lub IQ


janiestad666

2023-04-16, 02:22
p*zda nie dała honorowo wysiasc typowi z samochodu tylko bije zanim wysiadzie i dobrze ze tak skonczyla, cos chwiejny kroczek na koncu mam nadzieje ze plucko przebite chociaz jedno :)
a smiesza mnie te dresiki jak tak smiesznie szybciutko raczkami machaja i podskakuja w tych obcislych legginsach jakby na treningu bokserskim mma w worek uderzali smiesznie to wyglada xd

gernash100

2023-04-16, 14:03
tak zwany czeski remis

Juzwa

2023-04-16, 21:43
janiestad666 napisał/a:

p*zda nie dała honorowo wysiasc typowi z samochodu tylko bije zanim wysiadzie i dobrze ze tak skonczyla, cos chwiejny kroczek na koncu mam nadzieje ze plucko przebite chociaz jedno
a smiesza mnie te dresiki jak tak smiesznie szybciutko raczkami machaja i podskakuja w tych obcislych legginsach jakby na treningu bokserskim mma w worek uderzali smiesznie to wyglada xd



Ale ochota do ataku mu tak jakby przeszła.