18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa w jednym

~Velture • 2019-09-02, 11:46
2w1 to nie najkrótszy dowcip o 3 pedałach tylko ta chwila kiedy jednocześnie przysrałeś piździe z pracy i zdałeś sobie sprawę, że to koniec twojej wątpliwej kariery pogodynki :lodowka:


freaky

2019-09-02, 15:04
O czym oni pie**olą?

Ne...........ro

2019-09-02, 17:13
freaky napisał/a:

O czym oni pie**olą?



o twojej starej :trollencjusz:

dumad

2019-09-02, 20:35
ona ta babka w żółtym mówi że ten pieseł rozumie ich język a zafajdani użytkownicy sadola mają rozum małpy i nie zrozumieją o czym gadamy
a facet coś tam pie**oli że kiedyś też był sadolem ale poszedł do szkoły, nauczył się jezyka i dostał taką pracę że stać go na dobry samochód i dom a ci stulejarze na sadolu tylko piwa liczą

Loaloa

2019-09-02, 20:54
My tu w Europie narzekamy na upały, a ja widzę, że w jankeslandzie też chłodno nie mają.

Subtelny

2019-09-02, 21:08
freaky napisał/a:

O czym oni pie**olą?



-Powinniście oboje wziąc hotel i porobić troche "akcji"
-Pewnie byłoby to więcej "akcji" niż kiedykolwiek wcześniej

ProVVe

2019-09-02, 21:35
dumad napisał/a:

ona ta babka w żółtym mówi że ten pieseł rozumie ich język a zafajdani użytkownicy sadola mają rozum małpy i nie zrozumieją o czym gadamy
a facet coś tam pie**oli że kiedyś też był sadolem ale poszedł do szkoły, nauczył się jezyka i dostał taką pracę że stać go na dobry samochód i dom a ci stulejarze na sadolu tylko piwa liczą



Ja pie**ole... Kiedy kretyn obraża innych kretynów jest to dla mnie materiał na epopeję wulgaryzmów... Walić to... Szkoda strzępić języka na idiotę...

St...........on

2019-09-02, 21:55
freaky napisał/a:

O czym oni pie**olą?



Weź se może zmień nicka na zakręcony czy coś :amused:

willoo

2019-09-02, 22:52
- Ok Charlie będę tu siedzieć i spędzać czas ze swoim nowym najlepszym przyjacielem "bekinak ? "
- Myslę że Wy dwie powinniście wziąć sobie pokój hotelowy albo coś.... Bo dzieje się sporo akcji u Was
- Eh.. Charlie !!
- Pewnie więcej akcji niż miałaś przez ostatnie miesiące co ? ... śmiech - dobra zobaczmy na pogodę