topic

Dwa

arekkomp • 2020-06-25, 07:37
Wracałem wczoraj do domu. Zatrzymałem się na czerwonym świetle przed przejazdem kolejowym.
Wtem dwóch ciapatych ominęło szlaban i śmiejąc się zaczęli przechodzić na drugą stronę.
W połowie drogi nadjechał pociąg i rozjechał ich na miazgę.
- Jezu! To mogłem być ja! - pomyślałem.
Więc jak tylko wróciłem do domu wysłałem swoje CV do PKP Intercity.

----------

Jak nie nazwiesz czarnych - z czasem każde słowo staje się dla nich nietolerancyjne i obraźliwe.
:kawa:

żmij

2020-06-25, 07:58
Piwo dałem tylko i wyłącznie z powodu głęboko zakorzenionej i bardzo silnej niechęci do gatunków fekalnoskórych.

~Halman

2020-06-25, 08:01
arekkomp napisał/a:

Więc jak tylko wróciłem do domu wysłałem swoje CV do PKP Intercity.

plus jest tak że zawsze się mówi że skręcić w bok nie było możliwości i nikt z tym argumentem nie dyskutuje... :mrgreen:

żmij

2020-06-25, 08:03
arekkomp napisał/a:

Jak nie nazwiesz czarnych - z czasem każde słowo staje się dla nich nietolerancyjne i obraźliwe.

Tak to jest; parch- obraza, murzyn- obelga, cygan, niemiec, upadliniec... W dzisiejszych czasach nawet strach na miejsce wypoczynku mówić "obóz", bo zaraz się nazjeżdża tej zapijaczonej, pejsatej hołoty z biało-niebieskimi flagami.

Miejsce akcji- Bytom- Bobrek, naprzeciwko byłej huty. Kiedyś była tam spiekalnia, teraz jest Petralana.

mygyry

2020-06-25, 08:09
Lepiej by było w Indiach maszynistą zostać, nikt nawet nie zapyta dlaczego nie zwolniłeś

Kali111

2020-06-25, 11:17
Nabardziej rasistowska rzecz na swiecie???

Statystyka!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Touch_Of_Madness

2020-06-25, 14:10
Był też taki dowcip:

Usłyszałem w radiu , że policja szuka mordercy cyganów. Wysłałem CV i list motywacyjny ;)

GS_ALF

2020-06-26, 21:12
Za taki plot wist to krata browarów XD