18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa statki z 'uchodźcami' mogą zatonąć...

Lysack • 2017-04-16, 20:33
Kibicujemy :)

Dwa niemieckie statki mogą lada chwila zatonąć. Na pokładzie setki uchodźców*

Niemieckim statkom ratowniczym na Morzu Śródziemnym grozi po przyjęciu na pokład uchodźców zatonięcie.

Cytat:

Statki "Iuventa” organizacji pozarządowej "Jugend rettet” (młodzież ratuje, red.) z Berlina oraz ”Sea-Eye” z Ratyzbony (Regensburg) nadały sygnał "Mayday” do jednostki ratownictwa w Rzymie wzywający o pomoc – poinformowała rzeczniczka organizacji "Jugend rettet” Pauline Schmidt. Oba statki wzięły na pokład na Morzu Śródziemnych ogółem 600 uchodźców z Afryki i same znalazły się w sytuacji zagrożenia. Jak podaje niemiecka agencja prasowa EPD, żaden ze statków nie jest w stanie manewrować. "Sea-Eya” ma ponadto zepsuty silnik.

Ponieważ pogorszyły się warunki pogodowe, nie można zapewnić ludziom bezpieczeństwa – powiedziała agencji EPD Pauline Schmidt. Ponadto w pobliżu niemieckich statków ratunkowych znajdują się małe łodzie z ogółem 400 uchodźcami. Grozi im zatonięcie, jeśli nie zostaną jak najszybciej przejęci przez inne statki ratownicze.

W odpowiedzi na wezwanie niemieckich ratowników ruszyły wprawdzie na pomoc statki z włoskiej Lampedusy, ale w drodze wzięły na pokład tylu uchodźców z innych łodzi, że musiały zawrócić – poinformowała Schmidt.



http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dwa-niemieckie-statki-moga-lada-chwila-zatonac-na-pokladzie-setki-uchodzcow/2mtlznt

*Uchodźca (ang. refugee, niem. Flüchtling, ros. беженец) – osoba, która musiała opuścić teren, na którym mieszkała ze względu na zagrożenie życia, zdrowia, bądź wolności. Zagrożenie to jest najczęściej związane z walkami zbrojnymi, klęskami żywiołowymi, prześladowaniami religijnymi bądź z powodu rasy lub przekonań politycznych.

Konflikt w Libii zakończył się w ubiegłym roku, a zatem dobra manipulacja już w tytule. Poza tym, skąd na Morzu Śródziemnym niemieckie statki?

Dorzucam też parę najpopularniejszych komentarzy z onetu, wszystkie od tego samego gościa:

„Znamiona ludobójstwa wyczerpuje próba wyeliminowania grupy ludzi, bez względu na metodę. Nie musi być ono krwawe, może być to zespół działań, prowadzących do wymarcia pewnej grupy ludzi.” Malcolm Fraser, premier Australii w latach 1975-1983
PRZYMUSOWE zalewanie KAŻDEGO białego i TYLKO białego kraju MILIONAMI nie-białych, oraz ZMUSZANIE białych społeczności do zasymilowania się z nimi JEST ludobójstwem
Nikt nie robi czegoś podobnego w krajach azjatyckich czy afrykańskich.

Dlaczego KAŻDY biały kraj jest ZMUSZANY do bycia wielorasowym/wielokulturowym?
Dlaczego KAŻDY biały kraj ZMUSZA się, aby położył kres swojej rasie i kulturze?
Nikt nie żąda tego od żadnego nie-białego kraju
Imigracja i asymilacja są PRZYMUSOWE TYLKO w białych krajach
Anty-biali nazywają siebie „antyrasistami”, ale ich działania prowadzą do wyeliminowania tylko jednej rasy – białej rasy
Celem „antyrasizmu” jest ludobójstwo białych dzieci

Oto lista kilku bogatych, według światowych standardów, nie-białych krajów:
Czy od Singapuru wymaga się bycia „kotłem rasowym”?
Czy od Malezji wymaga się bycia „kotłem rasowym”?
Czy od Kataru wymaga się bycia „kotłem rasowym”?
Czy od Zjednoczonych Emiratów Arabskich wymaga się bycia „kotłem rasowym"?
Czy od Japonii wymaga się bycia „kotłem rasowym”?
A może od Chin? Czy Chiny powinny stawać się wielorasowe, aż Chińczycy staną się w nich mniejszością? Chiny się bogacą, więc powinniśmy się zająć tym niezwłocznie, prawda?
Przejrzeliśmy was, anty-biali. Wiemy, jaki jest wasz cel. Nazywajcie to jak chcecie, my wiemy, że jest to białe ludobójstwo.
Różnorodność to kryptonim dla białego ludobójstwa.

Al...........go

2017-04-16, 21:12
Na Morzu Śródziemnym są Niemieckie statki z takiej samej racji jak Amerykańskie na całym świecie. Część wód to wody niepodlegające pod żadne państwo i mogą tam znajdować się statki różnych państw. Co do zalewu Europy to sprawa prosta - ty gdybyś miał wybór pojechałbyś do Botswany czy do Japonii? Wpuszczają ich to płynie ich więcej. Dlaczego wpuszczają? Bo cywile, bo ONZ, bo sankcje, bo co ludzie powiedzą. To ideologia głosząca równość i przyzwyczajanie Europejczyków, że Afrykanom trzeba pomagać bo biedni i umowy międzynarodowe niż jakieś głębokie spiski.

pnaj

2017-04-16, 21:38
Chyba z libijskiej plaży ich wyłowili :)
Nawet nie wiadomo, czy do Europy płynęli :)



Nic dziwnego, że potem się wściekają i ludziom głowy obcinają, jak nie dadzą im nawet pontonem po morzu popływać.

PA...........SM

2017-04-16, 21:46
Osobiście będę się bardzo cieszyć, jak mniej tych najeźdźców dopłynie do granic starego kontynentu :) Nie będzie mi smutno, nie będzie mi przykro, nie będę płakał :) Będę radosnym i dumnym Polakiem!!!

lapps

2017-04-16, 21:51
AleDlaczego napisał/a:

Na Morzu Śródziemnym są Niemieckie statki z takiej samej racji jak Amerykańskie na całym świecie. Część wód to wody niepodlegające pod żadne państwo i mogą tam znajdować się statki różnych państw. Co do zalewu Europy to sprawa prosta - ty gdybyś miał wybór pojechałbyś do Botswany czy do Japonii? Wpuszczają ich to płynie ich więcej. Dlaczego wpuszczają? Bo cywile, bo ONZ, bo sankcje, bo co ludzie powiedzą. To ideologia głosząca równość i przyzwyczajanie Europejczyków, że Afrykanom trzeba pomagać bo biedni i umowy międzynarodowe niż jakieś głębokie spiski.



skad sie wziela ta ideologia??
czemu pojawila sie ~30-40 lat temu, czemu policja ma piorytet zwalczac akurat tych co sie temu sprzeciwiaja. czemu promuja to ludzie zwiazani ze swiatowa finansjera, ktora spotyka sie potajemnie i czemu niektorzy z tych najbardziej zaangazowanych maja wyroki za spekulacje walutowe, ktorych efektem bylo pogorszenie warunkow zycia najbiedniejszych?

skad w ogole taki debilny pomysl, ze przyjecie jakiejkolwiek ilosci uchodzcow z afryki poprawi sytuacje w afryce?

akurat cywile we wszystkich krajach europejskich byli w wiekszosci przeciwko temu, ale kampanie spoleczne zrobily swoje. tylko ktos te kampanie rozpoczynal i po cos.

a jeden z ojcow unii europejskiej napisal w 1925 roku w ksiazce "Praktischer Idealismus" (Practical Idealism)
Cytat:

The man of the future will be of mixed race. Today's races and classes will gradually disappear owing to the vanishing of space, time, and prejudice. The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals. [...]
Instead of destroying European Jewry, Europe, against its own will, refined and educated this people into a future leader-nation through this artificial selection process. No wonder that this people, that escaped Ghetto-Prison, developed into a spiritual nobility of Europe. Therefore a gracious Providence provided Europe with a new race of nobility by the Grace of Spirit. This happened at the moment when Europe's feudal aristocracy became dilapidated, and thanks to Jewish emanc**ation.



https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_von_Coudenhove-Kalergi

Insaner

2017-04-16, 22:39
Jeszcze trochę i Libijczycy zaczną się bać kąpać w Morzu Śródziemnym przy plaży, bo ich złapią na jakiś statek i wywiozą do Włoch jako uchodźców... :amused:

mygyry

2017-04-16, 23:00
Jaki k***a problem wyj***ć balast?

eruaknem

2017-04-16, 23:00
Bo statku z niewiadomokim nie mogą wpuścić do portu. Natomiast jeśli toną to muszą ich ratować bez względu na to kim są.

hyd

2017-04-16, 23:07
dobrze że na tych łódkach przeważnie nie ma kobiet z dziećmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

triball

2017-04-16, 23:44
Skoro niemiecki statek ich wyłowił, to niech płyną sobie do Niemiec, a tam powinna odbyć się procedura imigracyjna :)

Straż Graniczna każdego innego europejskiego kraju powinna otworzyć ogień do osób próbujących nielegalnie, bez paszportu / wizy przekroczyć granice Schengen.

Sorry, zapędziłem się. Powinna deportować osoby nielegalnie przekraczające granicę, a statki należące do (niemieckich) przemytników ludzi powinny ulec przepadkowi, a ich załogi powinny ulec osądowi. To chyba logiczne?


Indyferentny

2017-04-16, 23:44
Odpowiadając na Twoje pytania dotyczące anty-białych poczynań

Loaloa

2017-04-16, 23:59
Ja pie**olę, jaki poświąteczny wysyp "chrześcijan". Naprawdę sądzicie, że takie "białe" kraje, jak wasz mają jakąś dużą wartość. Nikt do tego k***idołka nie chce przyjeżdżać, więc zluzujcie poślady. Nikt wam waszej "kultury" i "cywilizacji" nie zabierze.