18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa ślunskie głąby próbują wymusić odszkodowanie

Jesse.Pinkman • 2023-09-22, 10:54
Akcja z Gliwic, kretyni urządzili sobie polowanie na jelenia ale tym razem coś nie pykło. Źródło.

Info od autora:
spoiler

UrlichUrwich

2023-09-22, 18:22
VeIture napisał/a:

I teraz sobie wyobraźcie mnie, niepełnosprawnego bez nogi. Wylatuje ci typek zajeżdżając drogę, wyskakuje do ciebie, wali cię w ryja kiedy siedzisz samochodzie swoim przez otwartą szybę... bronisz się... a potem masz to to bo pojechał się popłakać jako pierwszy:
Witamy w poj***nej Polsce 2023.
Film z zajścia umieszczę jak tylko będę mógł upublicznić materiały dowodowe.
Sami wtedy ocenicie co widzicie.



Owiewki (ciężej chwycić z zewnątrz taką lekko uchyloną szybę), oklejenie przezroczystą folią antywłamaniową szyb przednich, oraz obowiązkowo ryglowanie chwilę po tym jak wsiądziesz. Dodatkowo odruch by domykać szyby jak lezie do Ciebie jakiś debil.
Cokolwiek się w przyszłości zdarzy - żadna pięść Cię nie dosięgnie....
... a przynajmniej nie od razu :)

kranik123

2023-09-22, 18:33
Pedal z Mazdy ewidentnie poszukuje czułości.

~Velture

2023-09-22, 18:52
smc napisał/a:

Wilczur, nie wiedziałem, że jesteś taki kozak
Szacun, bro!



No a co miałem zrobić? Przejechać typa? Czekać aż mi napie**oli przez szybę albo mnie wyciągnie z auta i ja bez pomocy nie wstanę samemu? Zareagowałem instynktownie i się k***a broniłem jak potrafiłem aby agresor odpuścił. Wyszło jak wyszło. Nie chciałem zrobić krzywdy.

dżonyłojlker

2023-09-22, 18:59
VeIture napisał/a:

No a co miałem zrobić? Przejechać typa? Czekać aż mi napie**oli przez szybę albo mnie wyciągnie z auta i ja bez pomocy nie wstanę samemu? Zareagowałem instynktownie i się k***a broniłem jak potrafiłem aby agresor odpuścił. Wyszło jak wyszło. Nie chciałem zrobić krzywdy.



No niby masz rację, ale żeby tak od razu gwałcić i dyskryminować wyznaniowo...
Trochę jednak przesadziłeś.

Emilian89

2023-09-23, 04:39
~VeIture napisał/a:

No a co miałem zrobić? Przejechać typa? Czekać aż mi napie**oli przez szybę albo mnie wyciągnie z auta i ja bez pomocy nie wstanę samemu? Zareagowałem instynktownie i się k***a broniłem jak potrafiłem aby agresor odpuścił. Wyszło jak wyszło. Nie chciałem zrobić krzywdy.



Napisz mi jedno, prócz obcięcia nogi uj***li ci jaja? Serio rozumiem ze jesteś slaby psychicznie i ciagle jakies zj***ne pie**olamento robisz. Daj żyć innym druga czy tam drugi flodzia...

endrju35

2023-09-23, 04:57
U nos sie godó " pierdoła ślonsk ,jada do Gliwic"

jazeck

2023-09-23, 11:52
tablice rejestracyjne nie muszą być zamazywane, zwlaszcza w takich akcjach.

Wiewór

2023-09-23, 22:29
Tu jest dwoch kretynow. Jeden siada na zderzak i prowokuje. Drugi staje na srodku ekspresowki. k***a.

JohnyByrd

2023-09-24, 10:47
Podwójna porcja gazu w żelu na ryj pomogłaby opanować emocje obu panów.

arturek_w

2023-09-28, 13:13
Wiewór napisał/a:

Tu jest dwoch kretynow. Jeden siada na zderzak i prowokuje. Drugi staje na srodku ekspresowki. k***a.



Ale ten drugi już jest ubrany na odblaskowo więc trochę to takie dziwne - no chyba, że właśnie wraca do chaty z zamiatania ulic....