18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa razy oszukał śmierć

Salieri16000 • 2018-12-08, 13:10
Wczoraj po południu (7 grudnia), w Nottingham (Anglia) samochód uczącego się jeździć kierowcy potrąca młodego chłopaka, który nagle wybiegł na światłach- a ono było zielone dla pojazdów- nie pozostawiając kierowcy i instruktorowi jazdy czasu na hamowania. Audi jadące drugim pasem nie zatrzymało się i cudem uniknęło najechania chłopca toczącego się po ulicy. Małolat zerwał się na równe nogi i pozornie wyszedł z potrącenia bez szwanku.

Akcja od 55 sekundy:


~Conscribo

2018-12-08, 13:33
Nie wiem co tym gówniakom się we lbach przestawia, że jak widzą pasy to zawsze im się włącza tryb 'przebiegnę k***a!'

Chrisssu

2018-12-08, 13:44
Pół metra dalej by poleciał i nie pohasał by już, miał mega szczęście dzieciak...

kolosasz

2018-12-08, 15:34
Drogi i potrącenia lepsze niż u nas. Tusk zwinął asfalt i sprzedał do Brukseli.

U nas ten chłopiec zostałby przejechany po tym potrąceniu. Z jednej strony to dobrze, bo uchroniłoby to osobę
opiekującą się dzieckiem przed oskarżeniami, że wykorzystuje ona dziecko do wyłudzania odszkodowań. U nas takie oskarżenia kończą się linczem

Cz...........as

2018-12-08, 18:08
Tępi opiekunowie.

bakus1233

2018-12-08, 18:14
Ha ha ha, ale śmiesznie poleciał :D

Moby_Dick

2018-12-08, 18:31
Pewnie mały Brayanek Kowalski.

Zlewek

2018-12-08, 18:43
Jak to się mówi, do trzech razy sztuka :lol:

apez

2018-12-08, 19:16
k***a cały filmik bez dźwięku a na końcu jak coś nie pie**olnie..

airwalk

2018-12-08, 20:51
Start 55 sekunda ,macie ode mnie pare sekund życia zaoszczędzonych pod choinke...

Konikmamy

2018-12-08, 22:47
Chopaczek powinien skreslic mamie liczby w lotka

johnyjohny2

2018-12-09, 01:09
W mojej mieścinie na jednym z większych skrzyżowań ( jeśli ktoś kojarzy ul. Mikołowska z Burschego i Dołową koło Mc Donalda ) parę lat temu jakiś dzieciak w wieku około 12 lat zuchwale chciał przeforsować jezdnię mając czerwone światło, co jak wiadomo na bardzo ruchliwej drodze z czterema pasami skończyło się śmiercią.
No nie ma się co dziwić lecz był to synalek pewnego lekarza z Szpitala Wojewódzkiego w Tychach i ten oto człowiek nie mógł do siebie dopuścić myśli że jego syn był debilem i próbował na wszystkie sposoby uprzykrzyć życie kierowcy, który nie fortunie trafił na jego synka debilka. Lecz niestety świadkowie, monitoring itd. wszystko wskazywało na winę synalka i pan lekarz dostał na łeb zaczął chodzić po środku drogi ( często go spotykałem na rynku ) a raz nawet miałem sposobność spotkać go chodzącego nago po środku ulicy :D . A tyle mu z tego wojowania po sądach przyszło że został zdegradowany w swojej pracy do najniższego stanowiska i jest teraz lekarzem - orzecznikiem na geriatrii i nie leczy już tylko stwierdza zgony, a był wcześniej naprawdę bardzo dobrym bodajże kardiologiem. Więc to tyle na temat tych gówniarzy przebiegających na przejściach dla pieszych, oni to nawet już głęboko w dupie mają żeby się rozglądnąć czy coś nie jedzie.

xyz6969

2018-12-09, 10:59
A jeszcze jakiś czas temu śmiałem się jak zobaczyłem babkę z gówniakiem na smyczy...nie upilnujesz inaczej gnojstwa

Budrys2000

2018-12-09, 12:40
Jestem pewny, że opiekunem była kobieta.
Te istoty nie mają za grosz wyobraźni.
Jak widzę przy drodze kobietę z dzieckiem to instynktownie zwalniam i koncentracja podkręcona na maksa.