18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa kroki i wyrzuty sumienia

MoneyCash • 2013-07-05, 17:43
Witam chciałbym opowiedzieć wam autentyczną historię która wydarzyła się jeszcze za czasów gimnazjum.
Przebywając na obozie sportowym w ośrodku, ze swoją drużyną uznałem za konieczne odwiedzenie moich koleżanek które mieszkały piętro niżej ode mnie (koleżanki całkiem r*chable). Mieszkały one dwa pokoje dalej od kibla, w pierwszym pokoju zaraz za toaletą mieszkała grupa najmłodszych chłopaków. Gnając ku pokojowi koleżanek, napotkałem małego chłopca który biegł w kierunku toalety. Uznałem za dobry dowcip, zagrodzenie mu drogi dwoma krokami, raz w lewo, raz w prawo.
Chłopiec napotkawszy blokadę poczuł się zdezorientowany i po jego wyrazie twarzy można było wyraźnie dojrzeć zakłopotanie.
Nic nie robiąc sobie z zaistniałej sytuacji dotarłem do punktu docelowego i ciągnąc za klamkę usłyszałem niewinny płacz małego sk***iela.
Pod koniec dnia gdy siedziałem już w swoim pokoju, nagle wpadł mój kumpel - spasła świnia która ledwo przecisnęła się przez próg i tako oto do mnie rzekł "Dominik" odparłem nie zwracając zbytnio uwagi "Co jest?" na to Gruby "Słyszałeś że jakiś chłopak z młodszego rocznika który miał grypę żołądkową od dwóch dni, zaj***ł kloca pod drzwiami od kibla". :lol:
Gdy skleiłem sobie to w całość doszedłem do wniosku że z mojej winy, młody dzieciak musiał nauczyć czarne dziecko pływać na sucho.
Do dziś mam wyrzuty sumienia i z każdą wizytą w toalecie, wspominam zakłopotaną twarz małego chłopczyka. :idzwch*j:

Radysh

2013-07-05, 17:46
Grubas na obozie sportowym?
Coś mi tu śmierdzi! :D

le...........ce

2013-07-05, 17:47
@up:

Może to był obóz sportowy zapaśników sumo? :)

bart0$z

2013-07-05, 20:32
@up
raczej obóz korekcyjny :D

kardzil

2013-07-06, 00:50
Pewnie ta sytuacja zostawiła ślad na jego charakterze :D Tzn pewnie przeszedł traume bo się cała kolonia z niego śmiała. Tak więc nie zdziwię się jak ma teraz przez to nasrane w głowie i jest użytkownikiem sadistica hehe

bohyn

2013-07-06, 01:10
MoneyCash napisał/a:


Gdy skleiłem sobie to w całość doszedłem do wniosku że z mojej winy, młody dzieciak musiał nauczyć czarne dziecko pływać na sucho.



:niggasmile:

squallaz

2013-07-06, 09:28
MoneyCash napisał/a:


Do dziś mam wyrzuty sumienia i z każdą wizytą w toalecie, wspominam zakłopotaną twarz małego chłopczyka.



Ty tak na serio??? :shock:

Pedobear69

2013-07-06, 13:07
Cytat:

musiał nauczyć czarne dziecko pływać na sucho.

co ty pie**olisz, murzyny jak i cyganie śmierdzą bo się nie myją, w wodę widzą tylko na national geographic kiedy leci w tv na witrynie sklepowej

demz

2013-07-06, 13:09
Gdyby każdy miał opisywać swoje przygody z dzieciństwa czy ogólnie z życia to brakłoby tematów...

Pedobear69

2013-07-06, 13:09
Radysh napisał/a:

Grubas na obozie sportowym?
Coś mi tu śmierdzi! :D

pewnie w grali w warcaby

Leniwiec1

2013-07-06, 13:11
Ale z Ciebie ch*jek dowc**asek, będziesz się smażył w piekle :diabel:

Hetmi

2013-07-06, 13:14
"z każdą wizytą w toalecie, wspominam zakłopotaną twarz małego chłopczyka." Jesteś księdzem?

xczyzux

2013-07-06, 13:32
hahahah genialne :D

Nexus69

2013-07-06, 13:56
"autentyczną historię"
"za czasów gimnazjum."
"obozie sportowym"
"ze swoją drużyną"
"moich koleżanek"
"(koleżanki całkiem r*chable)".
"napotkałem małego chłopca"
"zakłopotanie. "
"niewinny płacz małego sk***iela. "
" spasła świnia która ledwo przecisnęła się przez próg" <- ????
"Dominik"
Do dziś mam wyrzuty sumienia i z każdą wizytą w toalecie, wspominam zakłopotaną twarz małego chłopczyka.


Zobacz ile absurdalnych słów użyłeś do opisania swojego snu. Wnioski - jestes gimbusem pedofilem jarajacym sie srającymi w gacie dziećmi.