18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Dwa kotki się kocią"

uneventful • 2013-12-31, 00:54
Był sobie chłopczyk, zawsze chodził ta samą droga do szkoły koło burdelu. Idąc sobie pewnego razu, zauważył dwa "kociące się" kotki na dachu, kotki spadły na rynnę i nadal się "kocią", następnie spadły na ziemię i dalej się "kocią". Wziął je na ręce a te dalej się kocią... Zapukał do drzwi, otworzyła burdel mama. Chłopczyk wyciągnął ręce do przodu i mówi:
-Pani k***o, reklama pani spadła.

BongMan

2013-12-31, 00:56
dziuzeppeee napisał/a:

nadal się "kocią"


Kocą, a nie kocią.

uneventful

2013-12-31, 00:59
BongMan napisał/a:


Kocą, a nie kocią.



kocić to sie może kocica czyli rodzić. A to jest jakiś neologizm od r*chania.

Nie próbuj być mądry na siłe.

ma...........80

2013-12-31, 01:05
dziuzeppeee napisał/a:



kocić to sie może kocica czyli rodzić. A to jest jakiś neologizm od r*chania.

Nie próbuj być mądry na siłe.



To jest sadistik a nie kółko różańcowe. Koty się jebią, r*chają, stukają, walą lub pie**olą.

Aaa, kawał ch*jowy :> . Nie dziękuj

BongMan

2013-12-31, 01:09
dziuzeppeee napisał/a:

kocić to sie może kocica czyli rodzić. A to jest jakiś neologizm od r*chania.


Ty wiesz k***a co to jest neologizm? :facepalm:

bustafan

2013-12-31, 01:10
@mac80
Twój tekst lepszy niż ten kawał. Piwo.

xFareNx

2013-12-31, 02:21
Pani k***o, hahahahh!

Wilk0r

2013-12-31, 03:43
mac80, zapomniałeś że mogą się jeszcze "pykać" "bzykać" i jeszcze znajdzie się parę synonimów.
BongMan, dziuzeeppe to gimbus który zna Polskę chyba tylko z google view co udowodnił w jednym ze swoich tematów twierdząc uparcie że tak wygląda Polska...

Mr.Benny

2013-12-31, 07:42
W tym dziecku tkwi mądrość Narodów, a do tego jakie uczynne!

Ciesin

2013-12-31, 10:00
Za wikipedią:
Cytat:

Neologizm - nowy wyraz utworzony w danym języku, aby nazwać nieznany wcześniej przedmiot czy sytuację



Nieznany wcześniej, więc rozumiem, że kolega wciąż w zażyłych stosunkach ze swoją kończyną? :D

Kivas

2013-12-31, 10:15
dziuzeppeee napisał/a:


-Pani k***o (...)



Zabiło mnie to, cóż za niesamowity przejaw szacunku :mrgreen:

zincum

2013-12-31, 17:00
dziuzeppeee napisał/a:



kocić to sie może kocica czyli rodzić. A to jest jakiś neologizm od r*chania.

Nie próbuj być mądry na siłe.



Jesteś debilem. Koty jełopie to się "marcują". Neologizm, ćwoku? Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Twoim płytkim umysłem to zaraz wszystko poprzerabiasz po swojemu. Bo tak, jesteś głupi i masz prawo. Bo masz prawo naciągać wszystko pod swój rozumek. Bo jesteś umysłowo na poziomie żaby.

Ciołku, nieszczęśliwego 2014.

uneventful

2013-12-31, 21:57
zincum, ch*j mnie obchodzi co koty robią, zważywszy, że podj***łem ten kawał z innej strony. Twój rozumek jest bardzo głęboki, bo z tego co zauważyłem to na tej stronie potrafisz tylko wszystkich dookoła obrażać i nic więcej, bo taki jesteś przecież wszechmądry i dojrzały. Problem w tym, że mnie Twoje obelgi obchodzą, jak zeszłoroczny śnieg.

Szczęśliwego, może zmądrzejesz i nauczysz sie prowadzić konstruktywną dyskusje zamiast tylko rzucać mięsem na prawo i lewo.

zincum

2014-01-01, 09:12
To, że zaj***łeś mnie nie interesuje. Materiałów własnych tu jest może promil. Kawał jest jaki jest, ja nawet się uśmiałem. Spierniczyłeś koleżko komentarzami, w których się bronić nie potrafisz. Dlaczego na siłę chcesz udawać kogoś, kim nie jesteś? Bo widzisz mój drogi, kocić to się może np. ryba. Tylko po co udajesz mądrzejszego niż jesteś w odpowiedziach. Kocią to można mieć naturę, mordę, pasję..."Kocią" to nie jest czynność, potrafisz to przyjąć do wiadomości?

uneventful

2014-01-01, 10:08
a ja to przyjąłem jako nowo wymyślony czasownik. Ktoś tak to wymyślił i jakiś musi być tego powód. Grunt w tym, że od razu wiadomo o co chodzi.

Ale pomimo, że i tak wiadomo o co chodzi, przyjdzie pare osób, doczepi sie do jednego słówka i po zabawie (bo do czegoś zawsze sie trzeba doczepić - nie znalazłem na tej stronie jeszcze tematu, w którym ktoś by sie do czegoś nie przypie**olił, nawet jak ma 1500 piw). To jest sadistic a nie prywatne forum językowe Jana Miodka.